999 rezultate për

zakonshme

Kjo foto në pamje të parë të duket e zakonshme, por historia e saj është shumë prekëse Vogëlushët që shihni në foto janë Christian dhe Connor dhe janë vetëm 8 vjeç. Gjithashtu në foto shihen që dy vogëlus
Harmoni në Kombëtare, Hysaj fton lojtarët dhe stafin për darkë Kombëtarja shqiptare e futbollit ka kaluar një natë ndryshe në grumbullimin e saj në Durrës. Trajneri Reja anuloi stë
Ushqimet e zakonshme që ju shkaktojnë probleme me veshka Veshkat luajnë rol shumë të rëndësishëm në trup – ato janë përgjegjëse për largimin e mbetjeve përmes urinës, për prodhi
Kanceri i lëkurës, 3 format më të zakonshme të shfaqjes Ka 3 lloje kryesore të kancerit në lëkurë, të cilat prekin pjesën më të madhe të njerëzve: 1- Tumori kanceroz në qeli
Mund të jetë kapiteni i ardhshëm, ky është fjalimi i Ozil pas ndeshjes me Liverpoolin Arsenali mbrëmë u mposht nga Liverpooli në ndeshjen e Carbao Cup pas penalltive. Edhe pse shënuan 5 gola në lojë dhe
Spektakolar Messi, shënon golin e tretë për Barcelonën (VIDEO) Pas golave të Lengle dhe Vidal është radha e kapitenit të shfaq aftësitë e tij të jashtëzakonshme. 'Pleshti' arriti
Kush është ish-deputeti, ambasadori i ri i Kosovës në Tiranë Që prej ditës së djeshme, Nait Hasani ka filluar detyrën e ambasadorit të Kosovës në Tiranë. Ish-deputeti nga radhët
E jashtëzakonshme: Mësuesi i gjimnazit e ndal masakrën me përqafim (VIDEO) Një mësues i fizkulturës, i cili është edhe trajner i ekipit të futbollit, ka rrezikuar jetën, duke mbrojtur të tjerët n
Rudina Hajdari anulon konferencën e jashtëzakonshme, arsyeja Rudina Hajdari kishte lajmëruar një konferencë për mediat ku do të shpjegonte atë çfarë po ndodh në grupin parlamentar d
Si të vishni gjithë stil trikot e zakonshme (FOTO LAJM) Trikot janë disa nga veshjet më të zakonshme gjatë stinës së vjeshtës dhe dimrit; ju mbajnë ngrohtë dhe janë komode. Por
Shkarkimi i Metës, presidenca konferencë të jashtëzakonshme Pak orë pasi ka dalë opinion përfundimtar i Komisionit të Venecias, në presidencë do të ketë një deklaratë për mediat.
Raporti i Komisionit të Venecias, reagon presidenca Pas publikimit të raportit të Komisionit të Venecias, se Presidenti Ilir Meta ka shkelur Kushtetutën, ka reaguar zënëdhë
18 fakte të jashtëzakonshme që do t’ju bëjnë të ndryshoni mendim për CR7 (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo e ka dhënë një nga intervistat më të shikuara dhe të ndjera në karrierë përballë gazetarit Piers Morga
Zjarret masive në Australi, shpallet gjendje e jashtëzakonshme Në disa zona në Australi kanë rënë zjarre masive dhe për pasojë janë djegur me dhjetra banesa. Ditën e djeshme janë
Shpallet gjendje e jashtëzakonshme në Australi, shkak zjarret Në shtetet australiane të Uellsit të Ri Jugor (NSW) dhe Kuinslend është shpallur gjendja e jashtëzakonshme pasi për shka
Gabimet më të zakonshme që çdo i ri i bën (FOTO LAJM) Por, askush nuk është perfekt, apo jo? Dhe kemi tendencë të bëjmë gabime të zakonshme që munden të ndikojnë në jetën ton
Meta në konferencë të jashtëzakonshme: Kam një merak të madh (VIDEO) Presidenti Meta doli sërish në një konferencë për shtyp duke kërkuar gjetjen e një zgjidhjeje për krizën politike në ven
10 urat më të frikshme në botë (FOTO LAJM) Mbase ju në vendin ku jetoni momentalisht ju rastis të kaloni çdo ditë mbi një urë dhe kjo gjë me siguri nuk ju bën aspa
Kosova në zgjedhje të parakohshme me 8 shtator Pas dorëheqjes së Kryeministrit Ramush Haradinaj, Kosova pritet të shkojë në zgjedhjet e jashtëzakonshme. Mësohet së p
Plasi me Metën, Kuvendi thërret seancë të jashtëzakonshme të hënën Kuvendi thërret seancë të posaçme ditën e hënë në datën 8 korrik. Seanca e posaçme do të zhvillohet të hënën në orën 18: