999 rezultate për

zakonshme

Problemet me taksën ndaj Serbisë, çfarë do vendosë sot Kuvendi Kryesia e Kuvendit të Kosovës pritet të mblidhet sot gjatë ditës për të shqyrtuar kërkesën e deputetëve të opozitës për
Pse është koha ideale për të përdorur mjaltin Manuka, mësoni cilësitë e jashtëzakonshme të tij Mjalti Manuka, me origjinë nga Zelanda e Re, është një produkt natyral që duhet njohur. Ai e ka marrë emrin nga lulja e
"Prova të reja për grushtin e shtetit", Meta paralajmëron sërish konferencë të jashtëzakonshme Zëdhënësi i Presidentit Meta ka bërë një postim ku ka paralajmëruar sërish një konferencë të jashtëzakonshme në orën 12:
E FUNDIT/ Meta paralajmëron konferencë të jashtëzakonshme Presidenca ka njoftuar se kreu i shtetit do të mbajë një konferencë në 11:30. Deri tani nuk ka ende te dhena rreth qe
Valverde flet për herë të parë pas shkarkimit Ernesto Valverde ka folur për herë të parë pas largimit nga Barcelona. Tekniku spanjoll muajin e kaluar u shkarkua ng
7 gjërat e pazakonshme që gjenden vetëm në Kinë Bllokadat në trafikun e Kinës janë një dukuri e përditshme dhe ndodhë që të ngeceni në kolonë me orë të tëra, por kinezë
Situata jo e zakonshme te Barcelona, flet Setien Deklarata e drejtorit sportiv të Barcelonës ka tansionuar situatën në klub me Messin që menjëherë iu kundërpërgjigj dhe
Sjelljet tuaja të pazakonshme që tregojnë se jeni më inteligjent se sa që mendoni 1.Jeni shakaxhi Një studim i dalë nga Universiteti i New Mexico, njerëzit e zgjuar janë më shakaxhi se njerëzit mesat
Statistikat e jashtëzakonshme të Kobe Bryant në basketboll Mengjesi i së dielës ishte fatal për një nga legjendat e NBA-së. Kobe Bryant ndërroi jetë bashkë me vajzën e tij pas aks
Çfarë nuk shihni pas filmave të famshëm, realizimi i super personazheve (FOTO LAJM) Sasia e kohës dhe mundit, që shkojnë për të bërë filma në Hollivud është mbresëlënëse. Mjafton të shohim skenat e jashtë
Demokrati zbulon arsyen se pse opozita pranoi të ulej në një tryezë me PS-në "Në dorën e qeverisë është të heqë gjendjen e jashtëzakonshme dhe t’u hapë rrugë zgjedhjeve të lira e të ndershme..."
Arsyet e zakonshme të ënjtjes së gishtërinjve Gishtat enjten për arsye të ndryshme, shumë prej të cilave janë të padëmshme. Nëse nuk ka dhimbje dhe nuk ka anomali,
Zjarret në Australi, shpallet gjendja e jashtëzakonshme Në Australi është shpallur gjendja e jashtëzakonshme njëjavore për shkak se është përshkallëzuar situata nga zjarret.
U ble fillimisht sa një makinë, por kjo është vlera e Thomas Strakoshës momentalisht Superkupa e Italisë ku bardhekaltërit u imponuan 3-1 ndaj Juventus në Doha, sipas mediave është ndërtuar falë punës së j
Pas polemikave për fituesin, reagon ashpër Gena (FOTO LAJM) Ditët pas Festivalit të Kengës në RTSH kanë qenë mjaft të ngarkuara për shkak të akuzave të forta për manipulim të pikëv
Akuza dhe fyerje Prishtinë-Tiranë, ambasadoret nga SHBA sjellin mesazhin e fortë me një fotografi Kryeministri Edi Rama ka krijuar për herë të parë një situatë shumë të shëmtuar mes krerëve të shteti në Shqipëri dhe Ko
Foto në dukje të zakonshme, por e gjeni dot "misterin" që fshihet pas tyre (FOTO LAJM) Ndodh të shihni një foto disa herë, por nuk arrini të kapnin të gjitha detajet që fshihen pas saj. Gjërat më interesante
Rama kërkon shtyrjen e gjendjes së jashtëzakonshme, reagon Kryemadhi Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar pas kërkesës së kryeministrit Edi Rama drejtuar Kuvendit, për shtyrjen m
10 justifikimet më të zakonshme të grave që nuk bëjnë palestër Atmosfera e festave me palestrën thjesht nuk pajtohen në asnjë pikë! Zakonet e ngrënies në këtë periudhë të vitit i nëns
"Nuk ka asgjë të jashtëzakonshme", pas Valbona Sakos edhe zv.ministrja habit me deklaratën Akoma nuk është harruar gafa e rëndë e ish-kryebashkiakes së Durrësit, Valbona Sako, e cila deklaroi para mikrofonit se