999 rezultate për

zakonshme

Nga pagesat tek evakuimi, çfarë parashikon vendimi i Gjendjes së Jashtëzakonshme Ashtu sikundër u raportua ditën e djeshme, qeveria ka vendosur të shpallë gjendjen e fatkeqësisë natyrore për shkak të
Veç kollës dhe temperaturës, kjo është shenja më e zakonshme e koronavirusit New York Times ka gjurmuar një të dhënë që mund të çojë në pikasjen e shpejtë të personave që janë infektuar me koronav
Thaçi nuk bie dakord me masat e qeverisë Kurti, i drejtohet Gjykatës Kushtetuese Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i është drejtuar Gjykatës Kushtetuese me kërkesën që të interpretojë kushtetutshmërin
Dhunoi të moshuarin për tre kokrra limoni, tregtarit i ndodh ajo që nuk e priste (VIDEO) Ditën e djeshme u bënë virale pamjet ku një tregtar dhunoi një të moshuar me pretendimin se ky i fundit nuk kishte pagua
U raportua si viktima e pestë, MSH: 61 vjeçari në vdekje klinike Mëngjesin e sotëm një 61 vjeçar u raportua si viktima e pestë nga koronavirusi, por Ministria ka bërë me dije se ka pesu
A duhet të lëvizin qyetarët lirshëm pas gjendjes së jashtëzakonshme, përgjigjet Talat Xhaferri Ish kreu i Kuvendit, Talat Xhaferi, në një linjë të drejtëpërdrejtë në Click Plus, ka folur për shpalljen e gjendjes së
Kurti: LDK shkeli marrëveshjen e para, Veliu deshi të bëhet më katolik se papa Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka mbajtur një konferencë të jashtëzakonshme për media, në mbremjen e së mërkurës,
Presidenti shpall gjendjen e jashtëzakonshme, zgjedhjet shtyhen pa afat Presidenti i vendit, Stevo Pendarovski para pak minutash para selisë së Presidencës, në Vilën Vodno, ka shpallur gjendje
LSI: "Rama të shpallë gjendjen e jashtëzakonshme" Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili në një deklaratë për mediat në lidhje me situatën e koronavirusit në Shqipëri i ka k
Maqedonia e Veriut merr vendimin ekstrem: Kushdo që del nga vendi, nuk mund të hyjë për tre muaj Çdo qytetar që dëshiron ta lëshojë shtetin në këtë periudhë, do të duhet të nënshkruajë dokument me të cilin do t’i ndal
Ishte kundër situatës së jashtëzakonshme, Kurti shkarkon nga detyra ministrin e Brendshëm Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti shkarkoi nga detyra ministrin e Brendshëm nga radhët e LDK-së, Agim Veliu. Zyra e
Thaçi firmos dekretin për shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme në Kosovë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka bërë të ditur se e ka nënshkruar dekretin për gjendje të jashtëzakonshme, rreth g
Hashim Thaçi kërkon sërish të shpallet gjendja e jashtëzakonshme Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, pas mbledhjes që ka pasur mbrëmë me Këshillin e Sigurimit, i është drejtuar deputetë
Qeveria s'pajtohet me propozimin e Thaçit për gjendje të jashtëzakonshme, e quan masë ekstreme Masë ekstreme dhe e panevojshme konsiderohet nga Qeveria Kurti propozimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për shpa
Presidenti propozon gjendjen e jashtëzakonshme për koronavirusin ashim Thaçi, president i Kosovës, pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombëtare, në një konferencë për media, ka thën
Mustafa: Të shpallet gjendje e jashtëzakonshme Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka kërkuar nga institucionet e vendit që të bashkëpunojnë në këtë situatë tw vwshtirw qw
Rritet numri i të prekurve nga koronavirusi në Serbi, Vuçiç shpall gjendjen e jashtëzakonshme KA shkuar në Shtatë 55 numri i personave të infektuar nga koronavirusi në Serbi. Ministria e Shëndetësisë ka konfirmu
Foto në dukje të zakonshme, por e gjeni dot "misterin" që fshihet pas tyre (FOTO LAJM) Ndodh të shihni një foto disa herë, por nuk arrini të kapnin të gjitha detajet që fshihen pas saj. Gjërat më interesante
Qeveria shqiptare organizon mbledhje të jashtëzakonshme për koronavirusin këtë të hënë Mëngjesin e të hënës, qeveria shqiptare do të zhvillojë një mbledhje të jashtëzakonshme në lidhje me koronavirusin. M
Mbahet sot seanca e jashtëzakonshme për heqjen e taksës Kvendi i Kosovës mban seancë të jashtëzakonshme në lidhje me paralajmërimin e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, për