999 rezultate për

zakonshme

Haziri propozon shtrëngim të masave pas shtimit të rasteve me koronavirus Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka propozuar shtrëngim të masave pas shtimit të rasteve me koronavirus. Ai përmes
6 shenja jo dhe aq të zakonshme që jep trupi para menstruacioneve Çdo grua përjeton simptoma të ndryshme në një pikë të jetës së tyre, ndërsa çdo 1 në 20 gra kanë simptoma që janë mjaftu
Gjendja e jashtëzakonshme, Gjykata Kushtetuese diskuton për vendimet e qeverisë Gjykata Kushtetuese gjatë javës së ardhshme pritet të diskutojë për kushtetutshmërinë e dy vendimeve të Presidentit Stev
Çfarë nuk shihni pas filmave të famshëm, realizimi i super personazheve (FOTO LAJM) Sasia e kohës dhe mundit, që shkojnë për të bërë filma në Hollivud është mbresëlënëse. Mjafton të shohim skenat e jashtë
Sikur të ishte një ditë e zakonshme, nënat dhe fëmijët mbushin rrugët në Elbasan Kjo pamje është fiksuar paraditen e sotme në Elbasan. Si asnjëherë më parë gjatë këtyre javëve, qyteti ka gumëzhirë nga
Zgjedhjet parlamentare në qershor? Së fundmi janë përfolur dy data të mundshme për zgjedhjet parlamentare, procesi për të cilat u ndërpre pas shpalljes së
Simptoma të zakonshme të ankthit që ngatërrohen me sëmundje të tjera Keni përjetuar ndonjëherë sulme ankthi? Atëherë e dini që shumë nga simptomat e tij mund të jenë shumë shqetësuese, veça
Zgjatja e gjendjes së fatkeqësisë natyrore, ish deputeti i PD: Vendim antikushtetues! "Zgjatja e afatit të gjendjes së fatkeqësisë natyrore nuk mund të shtyhet me dy muaj sepse është shjelje e Kushtetutës."
''I kam sytë me lot, është e jashtëzakonshme'', Pipero përlotet në emision teksa sheh videon prekëse (VIDEO) Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero gjatë gjithë kohës, që prej fillimit të pandemisë nuk ka munguar në dalje telëvizive k
Foto në dukje të zakonshme, por e gjeni dot "misterin" që fshihet pas tyre (FOTO LAJM) Ndodh të shihni një foto disa herë, por nuk arrini të kapnin të gjitha detajet që fshihen pas saj. Gjërat më interesante
Zgjatet edhe për 30 ditë gjendja e jashtëzakonshme në Maqedoninë e Veriut Presidenti i shtetit Stevo Pendarovski tha se gjendja e jashtëzakonshme duhet të vazhdohet edhe për 30 ditë. “Në bazë
Në Maqedoninë e Veriut Gjendja e Jashtëzakonshme do të vijojë edhe për 30 ditët në vazhdim Në Maqedoninë e Veriut pritet të merret vendimi përfundimtar për ta shtyrë me 30 ditë gjendjen e jashtëzakonshme që ka s
Këshilli i Sigurisë vendos sot për vazhdimin e gjendjes së jashtëzakonshme Këshilli i Sigurisë i Maqedonisë së Veriut sot do të mbajë mbledhje në të cilën duhet të diskutojë dhe të sjellë vendim
Media italiane shuplakë Ramës: 15 vite burg për karantinën? Hap shumë i gabuar! Media italiane “Euronews Italia” i ka dedikuar një artikull ndryshimeve në Kodin Penal të Shqipërisë ku parashikohet dë
Kuvendi mban të martën seancë të jashtëzakonshme, Krasniqi: Kurti nuk është serioz Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Memli Krasniqi ka bërë të ditur se Kryesia e Kuvendit në mbledhjen e saj mori vend
Kreu i PDK-së, Kadri Veseli kërkon një seancë të jashtëzakonshme Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, vizitoi sot komunën e Ferizajt, nga ku ka thënë se ka iniciuar që ditën e premte të mba
Ushtria del në rrugë, edhe ambasadat në kujdesin e tyre Që nga 23 marsi si pasojë e shpalljes së gjendjes së jashtëzakonshme nga Covid-19, Armata e Republikës së Maqedonisë së
Kurti flet për të fortët e LDK-së (VIDEO) Albin Kurti e ka quajtur të pabesueshëm nënshtrimin e disa zyrtarëve të LDK-së ndaj, siç tha ai, agjendës së presidentit
Vetëvendosja: Vendi do të shkojë në zgjedhje të jashtëzakonshme Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila deklaron se pas mocionit të mosbesimit për qeverinë “Kurti”, Kosov
Si tradhtojnë gratë dhe si tradhtojnë burrat, këto janë 10 mënyrat e zakonshme Mesazhet joshëse, fotografi të zhveshura dhe aroma e çuditshme e parfumit, janë disa nga shenjat e para që mund të vëren