999 rezultate për

zakonshme

U pyet për dorëheqjen e mundshme të Thaçit, përgjigjet Hoti Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka folur rreth çështjes së presidentit dhe zgjedhjeve të jashtëzakonshme. I pye
Përfitimet e jashtëzakonshme nëse përdorni avull për fytyrën tuaj një herë në javë Një metodë për pastrimin e fytyrës është avulli që mund të pastrojë dhe qetësojë lëkurën dhe mbi të gjitha është falas.
Maqedonia e Veriut drejt zgjedhjeve të jashtëzakonshme Mmaqedonia e Veriut pritet të shkojë në zgjedhje më 15 korrik. Këto do të jenë zgjedhjet më specifike që janë mbajtur në
Pendarovski zgjat gjendjen e jashtëzakonshme edhe me 8 ditë të tjera Presidenti Stevo Pendarovski pas propozimit të Qeverisë për të vazhduar gjendjen e jashtëzakonshme, solli vendim par ta
Pas 87 ditëve mbaroi gjendja e jashtëzakonshme! Kufijtë janë hapur Për herë të parë në historinë e saj, më 18 mars Maqedonia shpalli gjendje të jashtëzakonshme. Vendi ynë ishte i vetmi
Mbaroi gjendja e jashtëzakonshme, fushatat për zgjedhjet nisin me 16 qershor Dje në mesnatë mbaroi gjendja e jashtëzakonshme dhe pasi drejtuesit e dy partive më të mëdha në vend, LSDM-së dhe VMRO-D
Zaev: Nuk ka nevojë për vazhdimin e gjendjes së jashtëzakonshme, zgjedhje më 5 korrik “Gjendja e jashtëzakonshme deri tani u vazhdua për shkak të masave ekonomike për ndihmë të qytetarëve dhe ekonomisë.
Zgjedhjet, a do të zgjasë gjendja e jashtëzakonshme? Gjendja e jashtëzakonshme, e katërta me radhë, skadon të shtunën, 14 qershor. Deri të premten pritet të vendoset nëse qe
Shifrat në rritje të të infektuarve më Kovid-19, rrezikojnë zgjedhjet e 5 korrikut (VIDEO) Numri në rritje i rasteve aktive me virus korona rrezikon 5 korrikun si datë të mundshme për zgjedhjet e parakohshme par
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
"Humba një shumë të jashtëzakonshme", Loredana merr vendimin e papritur për koncertet (FOTO LAJM) Reperja e njohur Loredana anuloi turin e saj si pasojë e Koronavirusit. Së fundmi ajo ka zbuluar se ka humbur një shumë
Pse patatja e ëmbël ka 10 herë më shumë vlera sesa patatet e zakonshme Patatet e ëmbla nuk janë pjesë e familjes së patateve, ato në fakt janë perime rrënjësore. Ka variante të shumta, for
Të shtunën përfundon gjendja e jashtëzakonshme Vendimi i tretë presidentit, Stevo Pendarovski për shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme skadon të shtunën, pas së cil
Me brirë gjigant e me tre sy, këto kafshë janë ndryshe nga të zakonshmet (VIDEO) Sigurisht dihet që në këtë botë, shumëllojshmëria e kafshëve dhe bimëve nuk ka fund. Por ama kafshët në këtë video, n
Zaev: Zgjedhjet do të mbahen 22 ditë pas përfundimit të gjendjes së jashtëzakonshme Mbajtja e zgjedhjeve është e rëndësishme para së gjithash për shëndetin e qytetarëve, për ekonominë, për institucionet d
Presidenti i PSG admiron Ronaldon, rriten spekullimet Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi ka treguar edhe një herë admirimin e tij për Cristiano Ronaldon.
Maqedonia e Veriut shtyn gjendjen e jashtëzakonshme për 14 ditë Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski ka shtyrë gjendjen e jashtëzakonshme në vend për shkak të koronavir
Çfarë fshihet pas vazhdimit të gjendjes së jashtëzakonshme në Maqedoni Emin Azemi Qeveria në Shkup e paska ndërmend me na qeras edhe me 30 ditë ngujim. Kështu ndodhë kur politikanët ndjeki
Vazhdon gjendja e jashtëzakonshme në Maqedoni Këshilli i Sigurisë në Maqedoninë e Veriut ka vendosur që të vazhdoj gjendja e jashtëzakonshme në vend, për shkak të pan
A do shtyhet më shumë Gjendja e Jashtëzakonshme? Nis mbledhja e Këshillit të sigurisë Në Vilën Vodno tashmë ka filluar mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare në të cilën do të diskutohet për gjendjen me