999 rezultate për

zajmina

Skandali i helikopterëve, Zajmina: S'kam frikë Zajmina Vasjari nuk ka frikë askënd, kjo referuar akuzave qe janë ngritur ndaj saj në lidhje me skandalin e helikopterëv
Zajmina dhe Zanfina me të njëjtën model flokësh, kush ka kopjuar? Këngëtaret shpesh kopjojnë nga njëra-tjetra dhe trendet më të fundit ndodh që jo çdokush prej tyre ti shkojnë. Por një n
Kastro Zizo mahnitet nga Zajmina (FOTO LAJM) Kastro Zizo ka postuar një foto në rrjetin social “Facebook”, ku ai sheh gjithë habi Zajminën ndërsa shkruante se ndjehe
Zajmina Vasjari tashmë aktore (FOTO LAJM) Zajmina Vasjari ka surprizuar fansat, pasi ajo përpos këngës është bërë pjesë e një filmi. Tashmë Zajminën do ta shohim
Zajmina shokon gazetaren, nuk di sa shkronja ka alfabeti i gjuhës shqipe (FOTO-VIDEO) Këngëtarja Zajmina Vasjari, gjatë një interviste të dhënë në PriveKlanKosova, ka shokuar ndërsa ka thënë se alfabeti i g
Ofron poza të nxehta, Zajmina nuk kursen zhveshjet (FOTO LAJM) Zajmina Vasjari vjen si kurrë më parë. Një set fotografik që ka postuar në Instagramin e saj, ka tërhequr vëmëndjen e të
Zajmina zyrtarisht arkitekte (FOTO LAJM) Zajmina Vasjari është bërë zyrtarisht një arkitekte. Këngëtarja e veshur me pelerinë dhe me kapelen karakteristike të fe
Zajmina provokon, tregon më shumë seç duhet (FOTO LAJM) Zajmina Vasjari, prej kohësh ka shmangur daljet në ekran, por ajo qëndron aktive në rrjetet sociale, duke provokuar me f
Zhvishet Zajmina, bum komentesh në Instagram (FOTO LAJM) Këngëtarja Zajmina Vasjari spikat për linjat e trupit të saj. Ajo është ndalur me mikeshat e saj në një pishinë, për të
Zajmina gati për botëror, tifoze e flaktë Zajmina Vasjari duket se është një tifoze shumë e flaktë. Këngëtarja tashmë është bërë gati të pres botërorin. Në rr
Një këngë e re nga Zajmina Vasjari (FOTO LAJM) Këngëtarja Zajmina Vasjari ka kohë që rri në heshtje pa sjellë ndonjë projekt të ri, por ja që edhe ajo gjatë verës, vje
Zajmina feston 1 Qershorin (FOTO LAJM) Ndonëse kemi kohë pa e parë këngëtaren Zajmina Vasjari me një këngë të re, ajo është argëtuar me miqtë e saj në Intagram
Zajmina me këngë të re Edhe Zajmina Vasjari, si shumë këngëtarë të tjerë kanë lënë projektet e tyre të finalizohen gjatë verës. Pas një shk
Buzët e fryra, vipat tregojnë kujdes (FOTO LAJM) Shumë këngëtarë dhe jo vetëm, nuk janë aspak të kënaqur me pamjen e tyre të jashtme. Për këtë arsye, ata zgjedhin të kry
Fjolla do rrush, Zajmina ia jep (FOTO LAJM) E kanë dëshmuar prej kohësh se janë shumë shoqe dhe këtë e kanë bërë dhe përmes fotove. Ja një prej tyre që është postua
Sa kujdesen Rozi dhe Zajmina për njëra-tjetrën Dy emra të njohur të skenës shqiptare Rozana Radi dhe Zajmina Vasjari janë fotografuar në një moment shumë interesant dh
Kë imiton Zajmina Këngëtarja seksi Zajmina Vasjari vazhdon të befasojë fansat e saj. Ajo këto kohë ka ardhur me një pamje krejtësisht të n
Diplomohet Zajmina Rastësisht kaluam dhe hulumtuam në profilin e këngëtares Zajmina Vasjari, e cila nuk e mban më emrin e saj për shkak të
Zajmina merr çmimin e parë të “Çelësit Muzikor 6” Çmimin e parë të muzikës moderne të festivalit “Çelësit Muzikor 6”, e fitoi Zajmina Vasjari dhe Gold AG me këngën ‘Forev
Zajmina nuk dëshiron të flasë për jetën personale Zajmina Vasjari është shprehur se nuk dëshiron të flasë për jetën e saj private. Sipas saj shumicën e rasteve është keqk