999 rezultate për

zagrebit

Ky është ekipi i frikshëm që ka prodhuar Dinamo e Zagrebit (FOTO) Duke filluar nga viti 1992 skuadra e Dinamo Zagreb luan në elitën e futbollit kroat. Në 25 sezonet e fundit, Dinamo ësh
Rrahmani s'do të luajë për Dinamon e Zagrebit, ja ku do të huazohet Amir Rrahmani është transferuar në ditën e fundit të të merkatos te skuadra e madhe e Dinamo së Zagrebit, që i pagoi 1.6
Talenti shqiptar Grezda pasuesi i Pjacës? Eros Grezda është gati për të bërë hapin e madh në karrierë. Mesfushori i kombëtares Shpresa të Shqipërisë i cili sezoni
Thuajse e kryer, Juventus bën blerjen e tretë në merkato Juventus është shumë pranë blerjes së tretë në merkaton e verës. Bardhezinjtë janë vetëm një hap larg talentit kroat Mar
Dinamo Zagreb huazon Çekiçin tek rivalët e qytetit Futbollisti i Kombëtares Shqiptare të 21-vjeçarëve, Endri Cekiçi, do ta vijojë sezonin te Lokomotiva e Zagrebit. Mesf
Dinamo Zagreb në gjurmët e Grezdës Eros Grezda përfundon në radarët e Dinamos së Zagrebit. Paraqitjet e mira të talentit shqiptar gjatë 2 muajve të fundit
Nis Samiti i Zagrebit, merr pjese edhe Jahjaga Ka nisur në Zagreb takimi rajonal i liderëve të shteteve të Europës Jugperëndimore. Procesi Brdo-Brioni organizohet nga
Dinamo e Zagrebit apelon vendimin për dënimin e shqiptarit Skuadra kroate, Dinamo Zagreb do të apelojë vendimin e UEFA’s, e cila e kishte dënuar mesfushorin shqiptar Arijan Ademi
Arrestohet presidenti i Dinamos së Zagrebit, shkak bëhet Modric Policia kroate ka arrestuar presidentin e Dinamo Zagrebit, Zdravko Mamiç. Numri një i gjigantit kroat është ndaluar s
Ja armët që u janë gjetur serbëve në Greqi Teksa kanë mbetur edhe pak orë deri të fillimi i ndeshjes së Ligës së Kampionëve mes Olympiacos dhe Dinamos së Zagrebit,
Në Greqi arrestohen 40 tifozë serbë Policia greke ka arrestuar rreth 40 tifozë të Crvena Zvezdas, që njihen me emrin Delije, të cilët kishin udhëtuar për të
Kroatët, serbët dhe grekët nesër "luftë" në Champions League Ndeshja që do të luhet në Champions League mes Olimpiakosit dhe Dinamo Zagrebit pritet të jetë me tensione. Sipas mediav
PRAPASKENA/ Bernard Berisha ishte i sëmur ndaj Dinamos Bernard Berisha ka luajtur i sëmurë në ndeshjen e kthimit në “play-off” të Ligës së Kampionëve ndaj Dinamos së Zagrebit.
Skënderbeu mposhtet nga Dinamo Zagreb, vazhdon në Europa League (VIDEO) Skëndërbeu është mposhtur me rezultatin 4-1 përballë Dinamos së Zagrebit në kryeqytetin kroat. Kapitullimin final eki
Salihi trondit Skënderbeun Hamdi Salihi i ka dhënë fund aventurës te Skenderbeu. Sulmuesi i Kombëtares nuk ka udhëtuar fare me ekipin nga Korça dre
Dinamo e Zagrebit përmbys gjithçka (VIDEO) Dinamo e Zagrebit ka fituar me rezultatin 1:2 në "Elbasan Arena", duke përmbysur gjithçka, nga 1-0 në 1-2. Goli i dyt
Gjithçka gati në "Elbasan Arena" (FOTO LAJM) Edhe pak orë na ndajnë nga ndeshja historike mes Skënderbeut dhe Dinamo Zagrebit dhe në "Elbasan Arena" gjithçka është g
Skënderbeu-D. Zagreb, trajnerët “mprehin shpatat” (VIDEO) Trajneri i Skënderbeut, Mirel Josa, në konferencën e fundit për shtyp para ndeshjes me Dinamon e Zagrebit, ka theksuar s
Skëndërbeu – Dinamo Zagreb, frikë për dhunë nga huliganët kroatë (VIDEO) Tifozët ultras të Dinamos së Zagrebit kanë vënë në alarm klubin e Skënderbeut. Kampionët korçarë kanë marrë sinjale nga
Skënderbeu – Dinamo e Zagrebit, gjykohet nga treshe ruse Skënderbeu – Dinamo e Zagrebit do të gjykohet nga një treshe arbitrash rusë, me kryesor Sergei Karasev, ndërsa ndihmës t