999 rezultate për

zagrebit

Dinamo e Zagrebit insiston për bleren e Eros Grezdas Dinamo e Zagrebit ka nisur negociatat zyrtarisht me skuadrën e Osijekut për talentin shqiptar Eros Grezda . Drejtuesi
Dinamo e Zagrebit shfaq interes për mesfushorin e Kombëtares Mesfushori i Kombëtares Shqiptare, Odise Roshi, po luan sezonin e dytë te ekipi rus i Terek Groznit. Por me ardhjen
Abazajn e thërrasin jasht, bie në sy interesimi i Dinamo e Zagrebit Kristal Abazaj vazhdon të jetë në qëndër të vëmendjes. Sulmuesi i krahut i cili ka shkëlqyer në këto dy sezone me Luftët
Emigranti udhëton 400 kilometra poshtë autobusit dhe ja del Një emigrant irakian arriti të fshihet në pjesën e poshtme të një autobusi duke u kacavjerrë në aksin e rrotave të pasme
A ju kujtohet "Kënga e Zagrebit", flet protagonisti që e vrau shoferin e tramvajit I përgjakur dhe i mbështetur për tramvaji e kam nxjerrë alltinë e Belgjikës dhe e kam qëlluar shoferin e tramvajit: Zef
Grezda realizon supergol ndaj Dinamo Zagreb Eros Grezda vazhdon me momentin e mire. Pas elozheve qe lojtarit iu bene pas sfides se perfaqesueses sone ne Loro Borici
Vllaznia shiti lojtarin tek Dinamo e Zagrebit për një shifër qesharake Vetëm 20 mijë euro u ka kushtuar transferimi i Uendi Vecajt gjigantëve të Dinamo Zagrebit. “Panorama Sport” zbulon se 20
Stafi i Young Boys flet për Skënderbeun: Mjafton që ka eleminuar Dinamon e Zagrebit Young Boys është padyshim një nga skuadrat favorite për të kaluar grupin në Ligën e Europës ku mes kundërshtarëve është
Portieri i Dynamos së Zagrebit: E nënvlerësuam Skëndërbeun në ndeshjen e parë Futbollistët e Dinamos së Zagrebit u hsprehën të habitur nga loja e Skënderbeu në Kroaci dhe tanë se e kanë nënvlerësuar
Këshilltari i Dinamos së Zagrebit i shpëton atentatit me armë Zdravko Mamiç, Këshilltari i Dinamos së Zagrebit pak më parë ka ka shpëtuar vdekjes. Mediat kroate bëjnë të ditur se ai
Latifi kalon Skënderbeun në avantazh (VIDEO) Skënderbeu ka kaluar në epërsi ndaj Dinamo Zagrebit, raporton zeri.info Goli është shënuar në minutën e 37-të nga Lir
UEFA përcakton agjendën, këto janë oraret e ndeshjeve mes Dinamo Zagrebit dhe Skënderbeut UEFA ka përcaktuar agjendën e zhvillimit të dy ndeshjeve të fazës “play-off” në Ligën e Evropës mes Dinamos së Zagrebit
Ilir Daja: Dinamon e Zagrebit e njoh, është shumë e fortë Ilir Daja beson se Skënderbeu mund të bëjë surprizën e madhe edhe ndaj një klubi me shumë emër si Dinamo Zagreb. I konta
Lajme të mira për Ismail Morinën Shanset që Ismail Morina i njohur si "Ballisti" të shkojë në Serbi tashmë janë të pakta pasi pritet që Gjykata e lartë e
Ky është super goli që shënoi Eros Gredza ndaj Dinamos së Zagrebit (VIDEO) Eros Grezda vijon të shkëlqejë në Kraoci, teksa dje ka shënuar ndaj Dinamos së Zagrebit, ekip që ka shfaqur interes për
Shuhet legjenda e Dinamos së Zagrebit Zvezdan Cvetkovic Ndahet nga jeta ish-lojtar i njohur i Dinamos së Zagrebit, Zvezdan Cvetkovic. Sipas mediave kroate, Cvetkovic ka vdekur
Lenjani në bisedime me një skuadër të njohur Mbrojtësi i majtë i Renes dhe kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani, duket se është pranë gjetjes së një zgjidhjeje për ka
Ergys Kaçe drejt transferimit te Dinamo e Zagrebit Pas problemeve të shumta në fundin e vitit që lamë pas (përjashtimit nga Kombëtarja, largimit nga Plzeni, jashtë planeve
Super Nasri, vetëm 3 pasime më pak se gjithë Dinamo i Zagrebit Samir Nasri i dha një leksion të vërtet futbolli mbrëmë skuadrës së Dinamos së Zagrebit. Ai ishte autori i golit të vetë
Ky është goli i Eros Grezdës në Kroaci (VIDEO) Shqiptarët Amir Rrahmani dhe Eros Grezda arritën një fitore të thellë 4-0 me Lokomotivën e Zagrebit në përballjen me Cib