999 rezultate për

york

Aventura e shqiptarit, niset për të votuar por përplaset me malazezin dhe rrezikon jetën (VIDEO) Një udhëtim i pazakontë dhe aventuresk si në filma ka qenë për shqiptarin e Malit të Zi, Sead Nikaj. U nis për të votuar
Tmerr në avionin Stamboll-New York, shqiptari flet si u rrezikua jeta e qindra udhëtarëve (VIDEO) Momente paniku dhe frike kanë përjetuar pasagjerët e avionit të kompanisë turke Turkish Airline. Mësohet se avioni i dre
Super modelja hidhet në gjyq pasi nuk paguan qiranë (FOTO LAJM) Emily Ratajkoëski është një nga modelet më të paguara në botë. Por mesa duket edhe pse me një pasuri marramendëse nu
New York, shfaqet cunami i rrallë në formë akulli (VIDEO) Erërat e vazhdueshme që po vërshojnë në të gjithë SHBA-të lindore kanë krijuar një cunam të rrallë të formësuar në akull
Serbët tentuan të digjnin flamurin e Kosovës, ky është kosovari që u konfliktua në New York Konflikti që ka ndodhur mbrëmë, për ditën e Pavarësisë së Kosovës në New York e pati zanafillën te disa të rijn serbë që
Serbët djegin flamurin në New York por reagimi i shqiptarit është mbresëlënës Disa të rinj serbë dhe një shqiptar nga Kosova janë përfshirë te dielen mbrëma në përleshje fizike në një lagje në Astor
Shqiptarët në New York mledhin fonde për zbardhjen e vëllezërve Bytyçi Festimi i përvjetorit të Pavarësisë së Kosovës u shënua mbrëmë në New York në një mënyrë të veçantë, shkruan Albeu.com
Një gjarpër si Kim fikson fotografët në New York (FOTO LAJM) Kim Kardashian nuk zhgënjen asnëherë me veshjen e saj. Kësaj radhe duke shkuar për tek "The Tonight Shoë Starring",
Skandal në New York, vajza e Kadaresë i heq fjalën ambasadores së Kosovës Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ndërmjet ambasadores të Shqipërisë në OKB, Besiana Kadare dhe Konsulles së Kosovës në
Po na bëjnë sytë?! Shqiptarja rrëmben kurorën e rëndësishme në SHBA (FOTO & VIDEO) Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, mbrëmjen e djeshme është mbajtur finalja e kompeticionit të bukurisë, Miss New York
Drita blu që tronditi New-Yorkun, a janë alienë? (VIDEO) Mbrëmjen e së enjtes, qielli i New York në SHBA u ndriçua nga një dritë ngjyrë blu, duke përhapur panik te banorët dhe s
I propozon të dashurës, por unaza i bie në pusetë Një çift, i cili u fejua më datë 30 nëntor në sheshin “Times Square”, po kërkohet nga policia e New Yorkut. Arsyeja n
Dëbora në New York, shënohet histori Tetë viktima, rrugë të bllokuara, fluturime të anuluara si pasojë e reshjeve të dëborës. Nju Jorku po përjeton stuhinë e
Bie bora e parë në New-York, pamje të magjishme (FOTO LAJM) Kë rënë bora e parë në New-York për vitin 2018. Edhe këtë vit qytetarët newjorkezë kanë dalë nëpër rrugë për të festuar
Engjëjt bien nga qielli, modelet e Victoria Secret bëjnë namin në New York (FOTO LAJM) Padyshim mbrëmja e djeshme, ka qenë një boom i madh në tërë botën e modës. “Victoria Fashion Show” u rikthye në New Y
New York Times: Rama nuk jep shkaqet e largimit të Fatmir Xhafajt (FOTO LAJM) Dorëheqja e ministrit të Brenshëm të Shqipërisë, Fatmir Xhafaj bëri bujë të madhe mëngjesin e sotëm. Njoftimin për
"Kjo është vila e Edi Ramës në New York" Ish- kryeministri Sali Berisha publikon një foto që sipas tij është vila në ndërtim e kreut të ekzekutivit Edi Rama në S
Tentohet të vritet Soros Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në shtëpinë e Sorosit që ndodhet në New-York. Gazeta amerikane New-York Times njofton se
Shqiptari i pasur takohet me Niki Haley Ambasadorja në largim e Shteteve të Bashkuara në Organizatën e Kombeve të Bashkuara, Nikki Haley ishte e nderuara e radh
Njihuni me modelen myslimane që mposhti mentalitetin e vjetër (FOTO LAJM) Edhe pse e veshur me rroba që karakterizojnë besimin e saj musliman, modelja ka arritur të bëj karrierë duke marrë pjesë