999 rezultate për

york

LISTA/ Nga vrasjet te vjedhjet, 5 zonat më të rrezikshme në Angli për të jetuar Pesë zonat më të rrezikshme për të jetuar në Angli dhe Uells, për krime si vrasje, sulme seksuale dhe vjedhje janë pothu
Kontratë pesë vjeçare për Messin Krerët e skuadrave të Manchester City në Premier Ligë dhe New York City në Ligën e Amerikës, të njohur ndryshe edhe si “
Duke konsumuar lëndë narkotike në rrugët e New Yorkut, çfarë i kërkon Enca ndjekësve (VIDEO) Këngëtarja seksi Enca Haxhia është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston herë pas here foto të ndryshme. Mbrëmje
"Nuk isha te Gucci", Rama shpjegohet pasi u kap mat duke bërë pazar në New York Fotoja e pak ditëve më parë ku kryeministri Rama dukej qartë që po bënte blerje në Amerikë, bëri xhirron e rrjetit. N
Adrola bën krenar shqiptarët, pozon me flamurin kuqezi në mes të New York-ut (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Adrola Dushi është shpërngulur prej disa kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku po vazhdon karr
Historia që shkaktoi jo pak bujë, aktorja e filmave për të rritur që u bë princeshë Sofia Hellqvist ka qenë një pornostare shumë e pelqyer nga meshkujt. Me hiret dhe fotot e saj kjo vajzë e lindur në
Veshja e modeles së famshme habit kalimtarët e New York-ut (FOTO LAJM) Asaj nuk i nevojitet shumë punë që të kthejë kokat e të gjithëve nga vetja. Bëhet fjalë për Irina Shayk, e cila pak dite
Për herë të parë pas 178 vitesh, Filarmonia e New York-ut bën anulimin e parë Filarmonia e Nju Jorkut bëri anulimin e sezonit të tërë për herë të parë në historinë e saj 178-vjeçare për shkak të rre
Njëri i dënuar nga gjykata e New Yorkut, kush janë të radhës që morën "ultimatumin" nga OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë katër personave banues
Trump përfshihet në skandal seksual, ish-modelja e akuzon për abuzim (FOTO LAJM) Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është bërë pjesë e një skandali seksual. Ish-modelja Amy D
SHBA kujton 11 Shtatorin e tmerrshëm, dëshmitë e njerëzve Sot mbushin 19 vjet nga sulmi i 11 Shtatorit 2001 në Qendrën Botërore Tregtare në New York, ngjarja më vrasëse në tokën
Veshja e modeles së famshme habit kalimtarët e New York-ut (FOTO LAJM) Asaj nuk i nevojitet shumë punë që të kthejë kokat e të gjithëve nga vetja. Bëhet fjalë për Irina Shayk, e cila këtë të
Zbulohet marrëveshja "stratosferike" e Messit me City, mund të bëhet miliarder Emri i Lionel Messit është duke u përmendur pothuajse në çdo të dytin lajm që ka të bëjë me futbollin. Ai e ka njoftu
Aksident fatal në New York, vdes tragjikisht çifti shqiptar nga Malësia Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e ditën e djeshme në New York. Mësohet se për shkak të një aksidenti, ka gjetur
Paparacët kapin Beyonce duke fotografuar veten, si duket këngëtarja në ditë normale (FOTO LAJM) Çdo dalje publike e yllit të muzikës pop, Beyonce ka tërhequr mjaftueshëm vëmendjen e ndjekësve të saj. Pas udhëtime
Forbes: 50 klubet sportive më të vlefshme në botë Është publikuar lista me me 50 klubet më të vlefshme në botën e sportit, me shtatë skuadra sportive në të. Derisa loj
Dasma mbretërore, historia që fshihet pas fustanit të Princeshës (FOTO LAJM) Princesha Beatrice, vajza e princit Endreë, dukës së York-ut dhe Sarah-s, dukeshës së York-ut, nuk pati një ceremoni das
"New York Times": Humbja e Zaevit në zgjedhje mund të tërheq pasiguri në vend dhe rajon Nëse partia e qendrës së majtë e udhëhequr nga Zoran Zaevi i humb zgjedhjet e sotme në Maqedoni të Veriut kjo të tërhiqt
SKANDALI/ Rusia ofroi shpërblime për vrasjen e ushtarëve amerikanë dhe britanikë në Afganistan Oficerë të shërbimit sekret rus që punonin për inteligjencën ushtarake GRU i kanë ofruar para militantëve talebanë në Af
E morën në sy?! I riu përplas Lambon vetëm 20 minuta pasi e kishte blerë (VIDEO) Një Lamborghini i ri në vlerë prej 220 mijë eurosh u përfshi në një aksident automobilistik vetëm 20 minuta pasi ishte b