999 rezultate për

ymeri

Ymeri: Regjimi u dorëzua më 1 shtator, ne fituam Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri ka thënë se “edhe pse më 1 shtator kanë fituar një të vërtetë të drejtë, r
Ymeri: Sot u dëshmua se Serbia ka ndikim ende në Kosovë Lideri Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri gjatë konferencës për medie, ka deklaruar se kjo është fitore e qytetarëve dhe
VV e pranon se Lista Srpska e ndali demarkacionin Pas shtyrjes së votimit të ligjit për Demarkacion, kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Visar Ymeri, në një konferencë për m
Ymeri: Nëse keni respekt e dashuri për vendin, votoni kundër Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Visar Ymeri, ka deklaruar se kundërshtimi i demarkacionit është domosdoshmëri. Ai i
Ymeri: Thaçi do të luftohet deri në gjunjëzim Lideri i Vetëvendosjes, Visar Ymeri, ka deklaruar se largimi i Hashim Thaçit nga pushteti bëhet vetëm duke luftuar vendi
Ymeri: Biden po takon protagonistët kryesorë të mafias në Kosovë Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, në një postim në "Facebook", ka deklaruar se Biden po vjen në Kosovë të t
Ymeri i quan derra Mustafën, Thaçin e Veselin Lideri i Vetëvendosjes, Visar Ymeri në një konferencë për media ka thënë se do të vazhdojë të organizojë protesta për ku
Ymeri: Gjithçka mund të ndodh në Kosovë Lideri i Vetëvendosjes, Visar Ymeri, ka hedhur kritika të ashpra lidhur me udhëheqjen e Shtetit, duke thënë se s’po e ça
Nderime për Enver Zymerin, policin e vrarë në krye të detyrës Zyrtarët e Kosovës, nderojnë sot Enver Zymerin, policin e vrarë në krye të detyrës detyrë pesë vite më parë. Enver z
Visar Ymeri: Demarkacionin do ta ndalim me çdo kusht Visar Ymeri, Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, në mbledhjen zgjedhore të Këshillit të Përgjithshëm të kësaj lëvizjeje, k
Ymeri: Pushteti nuk duhet lejuar që ta shkatërrojë Republikën Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri u ka thënë anëtarëve të Këshillit të Qendrës së këtij subjekti se pushteti i
Apeli vërteton pafajësinë e Visar Ymerit e të Rexhep Selimit Gjykata e Apelit shpall pafajsinë e liderit të lëvizjes “Vetëvendosje”, Visar Ymeri dhe deputeti i kësaj lëvizje, Rexhe
Reagon Ymeri: Thaçi i ka punët mirë me Serbinë, ajo e bëri president Kreu i Lëvizjes Vetëvendosjes, Visar Ymeri, ka lëshuar sërish kritika ndaj kreut të shtetit Hashim Thaçi. “I ashtuqua
Ymeri e quan Veselin koka e uzurpimit të Kosovës Visar Ymeri, në emër të grupit të Vetëvendosjes ka folur në lidhje me rikthimin në Kuvend ka folur rreth pronave të uzur
Vetëvendosje kthehet në Kuvend për t’i penguar marrëveshjet Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, sot në një konferencë për media ka bërë të ditur se partia e tij ka vendosu
Ymeri: Agim Bahtiri po e mbron Mitrovicën nga planet e Serbisë Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri ka dalë në mbrojtje të Kryetarit të Mitrovicës, Agim Bahtiri, duke deklaru
Presidenti Nishani takon Ymerin dhe Kurtin e VV-së Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani priti sot dhe zhvilloi një takim me Kryetarin e Lëvizjes “Vetëvendo
Ymeri: Thaçi vizat po i përdorë për ta kontrabanduar Demarkacionin Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Visar Ymeri fajëson presidentin e Kosovës Hashim Thaçin për mos liberalizim të vizave.
Ymeri: Gjykata Kushtetuese dhe Thaçi legjitimuan pushtetin e Milloshevicit Lideri i Vetëvendosjes, Visar Ymeri, ka lëshuar akuza për Gjykatën Kushtetuese dhe Presidentin Hashim Thaçin se kanë leg
Ymeri: Kriminelët e masakrës së Dubravës ende nuk janë ndëshkuar Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri sot duke kujtuar masakrën në burgun e Dubravës është shprehur se as 17 vje