999 rezultate për

ymeri

Ymeri fton LDK-në publikisht në takim Kryetari i Vetëvendosjes Visar Ymeri, i ka bërë ftesë publike Lidhjes Demokratike të Kosovës që para certifikimit të rez
Ymeri tregon se me kë do bashkëpunojë VV për qeverinë e re Kreu i VV Visar Ymeri është shprehur se qytetarët e Kosovës vendosën për një qeveri ndryshe. Ai argumentoi se me cili
Ymeri dënon sulmin e mbrëmshëm në Londër Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri i ka dënuar sulmet e mbrëmshme terroriste në Londër. Ai është shprehur se
Ymeri kërkon angazhim masiv nga të gjitha shtresat shoqërore Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri ka thënë se cdo përkrahje financiare nga shteti për ndërmarrjet prodhuese
Kryesohet nga Albin Kurti dhe Visar Ymeri, kjo është lista e "Vetëvendosjes" Vetëvendosja ka dorëzuar mbrëmë në orët e vona listën e saj për kandidatët për deputetë në zgjedhjet e 11 qershorit.
Ymeri: Nuk kemi folur me LDK-në për postin e kryeministrit Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, gjatë një konference për shtyp, ka thënë se kanë pasur kërkesa të vazhdue
VV: Veseli e Mustafa po garojnë për postin e kryeministrit Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, gjatë një deklarate për medie, ka thënë se edhe sot qeveria u dorëzua për Dem
Ymeri: Koalicioni PDK-LDK ka dështuar në çdo aspekt Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosjes, Visar Ymeri ka deklaruar se koalicioni PDK-LDK-Lista Serbe ka dështuar në çdo aspekt.
Ymeri takon Ilir Dedën dhe Mimoza Kusarin, a po lidhin koalicion parazgjedhor? Kanë kaluar vetëm disa orë pasi që NISMA, VV e AAK dorëzuan në Kuvend 42 nënshkrimet e deputetëve për thirrjen e një sea
Ymeri kërkon anulimin e urdhërarrestit ndaj Kurtit Gjykata Themelore e Prishtinës vendosi sot lëshimin e një urdhër-arresti për deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Ku
Ymeri e Kurti takojnë bashkatdhetarët në Berlin Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, dhe ish-kryetari i kësaj lëvizjeje Albin Kurti, kanë zhvilluar sot një taki
Ymeri flet për takimin me Mogherinin: Imponimi sjell krizë, shqetësim dhe indinjatë! Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, për takimin që me krerët e partive tjera e ka zhvilluar me përfaqësuesen e La
Ymeri: Ivanovi e Gruevski, përmes kartës së shqiptarofobisë po mbrojnë qeverisjen e tyre kriminale Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, përmes një postimi në llogarinë e tij në rrjetin social në Facebook ka kr
Visar Ymeri në takim me përfaqësuesit e Kongresit të SHBA-ve Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri përmes një postimi në Facebook, ka bërë të ditur se është takuar me përfaqës
Meta në Kosovë, takim me liderët e Vetvendosjes, Visar Ymeri e Albin Kurti Kryetari i Kuvendit Ilir Meta sot zhvilloi një vizitë në Kosovë ku zhvilloi një takim me Kryetarin e Lëvizjes Vetëvendos
Ymeri: 2017-ta do të nis me dorëheqjen e Qeverisë Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Visar Ymeri, është zotuar se në vitin 2017, së bashku me qytetarët, shoqërinë civile dh
Zogaj: Visar Ymerin është frikacak, mos të flasi për trimëri Bislim Zogaj, deputeti i Partisë të Kosovës e ka quajtur liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymerin frikacak dhe ka k
Ymeri: Raportet e autopsisë së Deharit nuk e përmendin vetëvrasjen Deputeti i Kuvendit të Kosovës, njëherësh kryetari i LVV-së, Visar Ymeri, në seancën e jashtëzakonshme të Kuvendit të mb
Gjici tregon arsyet pse e dëboi Korabin nga "Zeqir Ymeri" Dje u përhap lajmi se drejtuesit e Kukësit nuk do ta lejojnë më Korabin të luajë në “Zeqir Ymeri”,dhe tashmë është konfi
Lideri i VV-së: BDI të mos bëhet pjesë e qeverisë Gruevski Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, ka komentuar zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoni, ku shqiptarë