999 rezultate për

ymeri

Ymeri: Votoni masivisht për votë cilësore Kreu i lëvizjes Vetëvendosje Visar Ymeri, ka votuar në shkollën fillore “Faik Konica” në kryeqytet. Sipas Ymerit, gji
Faton Ramadani tregon nëse ka gisht në sulmin ndaj Kajtazit Vehbi Kajtazi, gazetar dhe redaktor i Insajderit është grushtuar nga një person i panjohur mesditën e së premtes ne një
Sot, Ymerin e Çaushin i bashkon diçka e veçantë Në Lëvizjen Vetëvendosje sot ka arsye për të festuar të gjithë anëtarët e saj. Kjo pasi që vet lideri i partisë, Visa
Kreu i VV mbështet Kombëtaren shqiptare: Me zemër jemi aty Kreu i Vetëvendosjes, Visar Ymeri, sërish ka bërë tifo vetëm për kombëtaren shqiptare edhe pse përfaqësuesja e Kosovës l
Kukësi kampion paguan qera për të luajtur në Zeqir Ymeri Nëse Skënderbeu është shembulli ideal i organizimit perfekt të një klubi në Shqipëri nuk mund të thuhet e njëjta gjë për
Ymeri: VV do të qeverisë në 10 komuna Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri tha se qeveria e re e krijuar nga PAN dhe AKR, është qeveri pakicës dhe aj
Ymeri reagon ndaj kandidatit të tij: E papranueshme deklarata kundër Izraelit Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri është distancuar nga deklaratat e kandidatit për kryetar komune në Rahovec
Ymeri: Thaçi s'ka përgatitje intelektuale për formimin e ekipit të unitetit Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri ka reaguar ndaj deklaratave të Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për fo
Ymer Ymeri do të drejtojë degën e ASH-së në Strugë Kryesia Qendrore e Alencës për Shqiptarët (ASH) ka marr vendim që ushtrues detyre kryetar i ASH-së dega në Strugë të jet
Ymeri: Kurdëve mos t'u mohohet e drejta për pavarësi Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, në një intervistë për televizionin Kurdistan24, ka folur për kurdët, duke
Ymeri: Thaçi nuk është mbret, ka rregulla se kujt duhet dhënë mandati Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri ka thënë se presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi duhet ta dijë se ka rregull
Vetëvendosja nuk shkon në takim me Haradinajn Zëdhënësi i LVV-së, Shkodran Hoti, ka hedhur poshtë zërat për mundësinë e një takimi të mundshëm sot, të kryetarit të VV
Haradinaj pritet të takohet me Ymerin dhe Mustafën Kandidati për kryeministër nga koalicioni PAN, kryetar i AAK-së, Ramush Haradinaj ka ftuar në takim liderin e Vetëvendos
Ymeri ia pret shkurt Haradinajt: Dil nga PAN-i, atëherë takohemi! Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, ka bërë të ditur se ka pranuar ftesën e Ramush Haradinajt për takim, por
Ymeri pranon takimin me Haradinajn por vetëm me një kusht Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri nëpërmjet një postimi në Facebook ka thënë se pranon ftesën e kreut të AAK
Vrau mjekun me plumb në kokë, autori arratiset në Francë Vetëm pak ditë pas vrasjes me një plumb në kokë të mjekut Ilir Aliaj mësohet se autori i krimit Dritan Ymeri është largu
Ymeri e Mustafa nisin bisedat për bashkëpunim Lëvizja “Vetëvendosje” është shprehur sërish e hapur të bashkëpunojë me LDK-në për ta krijuar një shumicë parlamentare n
Mjeku u vra me tre plumba në kokë në sy të djalit dhe nënës Policia ka zbardhur dinamikën e vrasjes së mbrëmshme të mjekut Ilir Alija në Shkodër. Mësohet se ky i fundit kishte bër
Ymeri: Bajrami tregon sa rëndësi ka solidariteti I pari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, Albin Kurti dhe kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti vizituan sot Bashkësin
Zëdhënësi i VV-së i akuzuar për terrorizëm bëhet deputet Lëvizja Vetëvendosje në listën e saj zgjedhore për 11 qershor, kishte kandiduar për deputetë edhe katër aktivistët e dys