999 rezultate për

ymeri

Si ta kuptojmë dorëheqjen e Visar Ymerit në dy skenarë? Nga Ervin Shkulaku/Kosovë Lëvizja Vetëvendosje duket se ende nuk i ka zgjidhur problemet e brendshme të saj, p
Visar Ymeri, jep dorëheqjen nga Vetëvendosja Visar Ymeri ka dhënë dorëheqje nga posti i të parit të Lëvizjes Vetëvendosje. Përveç nga pozita e kryetarit, Ymeri ës
Ymeri nuk pret zgjedhjet, jep dorëheqje Visar Ymeri ka dhënë dorëheqje nga posti i të parit të Lëvizjes Vetëvendosje Përveç nga pozita e kryetarit, Ymeri ësh
Sot Ymeri del para mediave Lëvizja Vetëvendosje ka thirrur një konferencë për media për sot në orën 15:00. Sipas njoftimit të shkurtër, në konfe
Visar Ymeri flet për Albin Kurtin Kryetari i Vetëvendosjes, Visar Ymeri ka mirëpritur lirimin nga paraburgimit të dy deputetëve, Albin Kurti e Donika Kada
Koleksioni gjigant i këpucëve të Isida Mollaymeri (FOTO LAJM) Këpucët janë një ndër dashuritë më të mëdha të femrave. Të zgjohesh në mëngjes dhe të sorollatesh nëpër rafte për të gje
Milinkoviç pas humbjes mallkon stadiumin "Zeqir Ymeri" Tekniku i Kukësit, Milinkoviç pas humbjes me Luftëtarin e ndjen dridhjen e stolit të tij teksa presioni sa vjen dhe shto
Vetëvendosje shpall zgjedhjet për kryetar të partisë Këshilli i Përgjithshëm i Vetëvendosjes në mbledhjen e saj të 31-të, ka vendosur për shpalljen e zgjedhjeve për kryetar
Zbardhet një e-mail ndërmjet një aktivisti me Ymerin (FOTO LAJM) Tani që në Vetëvendosje po vazhdojnë e po publikohen përplasjet e përçarjet brenda partisë, po dalin edhe ankesa tjera t
Ymeri: Energjia po rritet për shkak të marrëveshjes së ``Kosova e Re`` Seanca e Kuvendit të Kosovës, ka filluar me kritikat e opozitës për nënshkrimin e marrëveshjes për ndërtimin e termocent
Rrogat e majma po e përçajnë Vetëvendosjen Lëvizja Vetëvendosje, në dukje partia më unike, të paktën deri në fund të javës së kaluar po kalon nëpër një situatë të
Visar Ymeri hedh poshtë zërat për dorëheqjet: Përveç Dërgutit nuk ka të tjera! Kryetari i VV-së, Visar Ymeri ka mbajtur një prononcim të shkurtër para gazetarëve ku ka folur për temat e diskutuara në
Visar Ymeri po përgatitet të japë dorëheqje Pas dorëheqjes së Aida Dërgutit nga funksionet e larta në Vetëvendosjes, duket se kjo i hap rrugë edhe dorëheqjeve tjera
Ymeri reagon ashpër ndaj vendimit të gjykatës Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Visar Ymeri, thotë se me gjykimin me deputetëve të VV-së, Albin Kurti, Donika Kadaj-Buj
Ymeri: Persekutimi është i drejtuar kundër Vetëvendosjes Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, pas vendimit për tridhjetë ditë paraburgim për deputetët, Albulena Haxhiu
Ia arrestuan tre deputetë, ky është reagimi i Ymerit Kryetari i Vetëvendosjes Visar Ymeri, në vendin ku është arrestuar Albin Kurti, ka thënë se ‘klika e pushtetit’ po vazhd
Ymeri: Edhe kryeministri i Kanadasë ka ofruar transport për votuesit Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri ka reaguar për herë të parë ndaj raportimeve se një organizatë jo-qeverita
Ymeri sqaron votat me kusht, thotë që PDK është humbëse Kryetari i VV-së, Visar Ymeri ka dalë në një konferencë për media duke shprehur se Lëvizja Vetëvendosje do të qeverisë n
Gjici kërkon 4 fitore radhazi, ja misioni pothuajse i pamundur i kuksianëve Dëshira dhe kërkesa në formë urdhri e presidentit Gjici për 4 fitore radhazi është sa e mundur, aq dhe e pamundur për ek
Për Ymerin është injorancë të mendosh që VV doli humbëse në zgjedhje Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri ka thënë se të trajtohet kjo lëvizje si humbëse e zgjedhjeve lokale në ras