999 rezultate për

ymeri

Mbrojtësi francez rinovon për 6 sezone kontratën me Manchester City Pas 13 muajsh me fanellën e Manchester Cityt, mbrojtësi francez Aymeric Laporte ka bindur të gjithë me performancën e ti
PSD: Vuçiç është si Millosheviçi Nënkryetari dhe deputeti i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri ka shkruar se presidenti serb, Aleksandër Vuçiç po vazhd
City kalon në epërsi ndaj Evertonit (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Evertonit në "Goodison Park". Ai që ka shënuar është mbrojtësi, Aymeric L
Flet mjeku nga Prizreni: Ma kërkoi babai i pacientes të flas ashpër Ditën e djeshme Indeksonline ka raportuar për gjuhën e rëndë që mjeku nga Spitali i Prizrenit kishte përdorur ndaj paci
Boll më! Deputetja e LDK reagon ndaj mjekut në Prizren Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besa Gaxherri ka reaguar pas publikimit të lajmit të një mjeku nga Prizreni
Prokuroria zbarkon në Belgjikë për të zbardhur paratë e pista të Toyota Yaris Sekuestrimi i 3.4 milion euro në “Toyota Yaris” në portin e Durrësit, në muajin mars 2018, ka bërë që Prokuroria e Krime
Visar Ymeri jep detaje të reja për punën si kamerier Nënkryetari i PSD-së, Visar Ymeri ka qenë i ftuar RTV Dukagjini, ku ka folur për familjen, politikën, të kaluarën e shum
Ymeri i drejtohet Kurtit: Po vajton si kukuvajkë Ish-udhëheqësi i Vetëvendosjes, Visar Ymeri, po konsideron se Albin Kurtit dhe Isa Mustafës po u mungon legjitimiteti ku
Pozoi nudo, balerina shqiptare tregon çfarë i tha mami Vitet e fundit pozat e nxehta të njohura si nudo apo topless janë më të kërkuarat dhe më të klikuarat. Mjafton një po
Inatçinjtë e Vetëvendosjes, nuk i shkuan ish-kryetarit të tyre në fatkeqësi Lëvizja Vetëvendosje e ka injoruar varrimin e babait të Visar Ymerit. Asnjë prej drejtuesve të lartë të partisë nuk mori
Liburn Aliu përplaset në kuvend me Visar Ymerin Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu ka kundërshtuar rezolutën e PSD-së për dialogun me Serbinë. Ai tha se d
Përkujtohet heroi i Kosovës Enver Zymeri Për nder të shënimit të përvjetorit të shtatë të rënies në detyrë të heroit të Kosovës, Enver Zymeri, Policia e Kosovës
2 vite lidhje, propozimi i Jon Gjebreas për Merlin do t'ju shkrijë së qeshuri (FOTO LAJM) Jon Gjebrea dhe Merlin Haxhiymeri festojnë sot dy vjetorin e lidhjes. Si rrallëherë e fejuara e Jon Gjerbreas, djalit
3.4 milion euro, zbulohet porositësi i Toyotave të famshme Policia dhe Prokuroria e Durrësit kanë numëruar sasinë e eurove kontrabandë që po futeshin në Shqipëri me dy automjete T
Ymeri: Ajo që ka propozuar Qeveria nuk është platformë fare Nënkryetari i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri, thotë se ajo që qeveria e ka propozuar në Kuvend si platformë për bi
Visar Ymeri merr një pozicion të rëndësishëm në partinë e re Partia Social-Demokrate po mban takimin për të zgjedhur strukturat drejtuese të partisë. Albeu.com mëson se në këtë t
Kukësi mposht me vështirësi Lushnjën në Zeqir Ymeri (VIDEO) Kukësi ka marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Lushnjës në "Zeqir Ymeri" me rezultatin e përgjithshëm 2-1, ndeshje e
Ymeri: Shpend Ahmeti mund të jetë kryetari i partisë së re Deputeti i GDP-së, Visar Ymeri sot në një intervistë ka folur rreth partisë së re të tyre, Deklaratës së Parimeve, si dh
Të Pakënaqurit formojnë partinë, ende s'ka emër Grupi i Deputetëve të Pavarur në Kuvendin e Kosovës, kanë formuar sot partinë e re pas dorëheqjeve që kanë dhënë muaj më
Visar Ymeri tregon për herë të parë se si e fuste VV gazin lotsjellës në Kuvend sh-kryetari i Vetëvendosjes, Visar Ymeri, i ftuar në Oxygen ka rrëfyer për herë të parë se si deputetët arrinin ta fusni