999 rezultate për

yllka

"Fluturuam me gjithë krevat nga kati i 7", e mbijetuara tregon me detaje momentin e tërmetit Yllka Osmani, njëra nga të mbijetuarat e tërmetit ka treguar për emisionin "Historia ime", se si arriti të shpëtonte. Yl
E gjithë familja në skenë! Yllka, Amos dhe Elia bëhen bashkë dhe ja ku do t’i shohim (VIDEO) Shumë shpejt, aktorja e mirënjohur Yllka Mujo do të sjellë në skenën e teatrit një shfaqje që do t’i bëjë bashkë dy fëmi
Në pritje të ëmbël, këgëtarja shqiptare tregon barkun e rrumbullakosur në klipin e ri (VIDEO) Ka vetëm pak ditë që është bërë e ditur se këngëtarja Yllka Kuqi është në pritje të ëmbël. Pas 8 vitesh martesë, Yllka d
2 yje bashkë, gjejeni me kë po bashkëpunon Ylli Limani (VIDEO) Pas shumë bashkëpunimeve të suksesshme me këngëtarë të njohur shqiptarë, Ylli Limani është sërish gati të na thyejë zemr
Shtatzënë për herë të parë, Yllka Kuqi tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Pak ditë më parë u bë e ditur se këngëtarja nga Kosova, Yllka Kuqi është në pritje të ëmbël dhe pas 8 vitesh martesë ajo
Yllka promovon gjoksin (FOTO LAJM) Këngëtarja vjen shumë ‘e nxehtë’ dhe në superformë. Yllka Kuqi së fundi është shfaqur në një fustan, kreacion i Valdr
Gjykata mbron kopshtin Yllka kundër vendimit të Haskukës Kopshti “Yllka” në Prizren nuk do të mbyllet. Gjykata Themelore e Prizrenit ka dalë me një aktvendim me të cilin është c
Erdoganisti Haskuka urdhëron mbylljen e kopështit në Prizren: Dilni jashtë ose ju nxjerrim me shkelma Kryekomunari i Prizrenit, një mbështetës i flaktë i Presidentit të Turqisë Erdogan, ka urdhëruar mbylljen e kopështit "Y
Si në përralla: Nusja e Amosit, i kërkon këshilla vjehrrës kur zihet me të Amos Zaharia dhe Gigliola Haverniku janë një çift i konsoliduar tashmë. Prej vitesh ata po jetojnë historinë e tyre të d
Flet e dashura e Amos Zaharisë: Kur zihemi i kërkoj këshillë Yllkës! Dashuri jashtë skenës së teatrit, nisur në një mbrëmje pranvere. Ky është fillimi i një historie të bukur ndjenjash mes
''Me fjalë ledhatare'', ja si i thërrasin njëra-tjetrës Yllka Mujo dhe Gigliola E dashura e Amos Zaharisë, djalit të vetëm të aktores së njohur shqiptare Yllka Mujo, ka folur për herë të parë për mard
Yllka Kuqi siç nuk e keni parë kurrë (FOTO LAJM) Këngëtarja Yllka Kuqi në imazhin e fundit është shfaqur krejt ndryshe. Në foton e publikuar në Instagram ajo shfaqet
Çerdhja “Yllkat” rrezik për fëmijët, komuna vendos për rrënimin e saj Komuna e Prishtinës ka marrë vendim që çerdhja “Yllkat” në lagjen Vellusha të rrënohet dhe rindërtohet. Kjo për shkak se
Yllka Kuqi rrëfen sekretin e dashurisë Këngëtarja Yllka Kuqi ka zbuluar detaje rreth marrëdhënies dhe dashurisë së saj 17 vjeçare me partnerin. Në fillim, d
Yllka Kuçi na ka mbajtur një sekret (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur , Yllka Kuçi është mjaft e pëlqyer për publikun. Por deri tani ajo na ka fshehur një sekret, të c
Nuk do ta njihni Yllka Kuqon, me këtë ndryshim të flokëve (FOTO LAJM) Këngëtarja Yllka Kuqo, ka freskuar dukjen e saj duke u dukur komplet ndryshe. Nga stili i saj i zakonshëm, Yllka ësh
Urimet emocionuese të fëmijëve të Yllka Mujës për ditëlindjen e saj Padyshim ajo është një nga aktoret më të mira shqiptare. Dhe sot Yllka Mujo feston ditëlindjen. Ka qenë vajza e saj
Yllka Mujo rrëfehet për fëmijët, martesën dhe zbulon mesazhin e veçantë nga Richard Gere (FOTO LAJM) Yllka Mujo padyshim është një nga aktoret më të dashura të skenës shqiptare. Asaj i ka pëlqyer gjithmonë të flasë pak pë
Yllka Mujo: Pse ma hoqën rolin e prostitutës te "Rrugicat që kërkonin diell" Ndoshta zyshat e saj të Liceut e parandjenë që Yllka Mujo do të ishte një këngëtare e shkëlqyer, prandaj edhe këmbënguln
Nga krevatet me pleshta te ngacmimet, si i gjuanin çunat Yllka Mujon dhe Elvira Diamantin Po të thuash Shpresa Vasili, aktorëve të Teatrit Kombëtar do t’iu duhet pak kohë të kujtohen se për kë po flitet. Të gji