999 rezultate për

yllin

Reya rikthen në Kombëtare dhe yllin e Superligës Turke I ka munguar për pothuajse një vit kombëtares shqiptare, por Sokol Çikalleshi do të jetë në dispozicion të Edi Rejës për
Juventusi gati 70 milion euro për yllin kolumbian Futbollisti kolumbian është në kërkim të klubit të ri për sezonin e ardhshëm pasi atë nuk e duan as Bayern Munichu as Re
10 muaj pritje, Reja rikthen në skuadër yllin e Kombëtares Sokol Cikalleshi do të jetë rikthimi i radhës i rëndësishëm për skuadrën Kombëtare. Pas Ermir Lenjanit që u bë me dij
Juventusi gati të bëjë goditjen e madhe në merkato, arrin akordin me yllin e Seria A Mesfushori i Lacios, Sergei Milinkoviç-Saviç, nuk ka mundur të përsëritë sezonin e kaluar ku ishte protagonisti i një se
Futbollisti i Flamurtarit futet mik për yllin e Partizanit (FOTO LAJM) Lista paraprake e të grumbulluarve në Kombëtare u bë me dije sot dhe ajo që binte në sy ishte se nga kampionët e Partiza
Zyrtare: Chelsea rinovon me yllin e ekipit Olivier Giroud ka nënshkruar një marrëveshje të re me Chelsea-n deri në fund të sezonit të ardhshëm. 32-vjeçari, edhe ps
Sezon për t’u harruar për Realin, Los Blancos e mbyllin me humbje La Ligan (VIDEO) Real Madridi e ka mbyllyr këtë sezon në mënyrën më të keqe të mundshme. Los Blnacos u mposhtën 2-0 në shtëpi nga Betis n
Reali i prish punë Juventusit, ofron 50 milion euro për yllin e Lyon-it Mbrojtësi i Lyon-it Ferland Mendy është një nga më të kërkuarit në merkato. Ai kërkohet nga Juventusi por së fundmi në
Juventus kërkon yllin e Lyon-it, francezët duan 50 milion euro Ferland Mendy është objektivi kryesor i Juventusit për sezonin e ardhshëm. Është menaxheri i mbrojtësit francez, i
Interi arrin akordin me yllin e Manchester City-t Interi ka gjetur marrëveshjen me mbrojtësin e Manchester City, Danilo. Braziliani ka shprehur gatishmërinë për të ulur p
PSG tremb Juventusin, futet në garë për yllin kolumbian James Rodrigez është në udhëkryq të plotë për sa i përket të ardhmes së tij, me kolumbianin që pritet të rikthehet te Re
Barcelona dhe Reali në garë për yllin e Ajax, nuk është De Ligt Barcelona dhe Real Madridi po synojnë transferimin e mesfushorit të Ajaxit, Donny van de Beek. 22-vjeçari holandez ka
PSG nuk kursen, ofertë të çmendur për yllin e Napolit Parisi e ka seriozisht për shërbimet e Alan. Braziliani, që luan për Napolin pëlqehet tej mase nga trajneri Tuhel dhe st
Juventusi nuk humb kohë, ofertë zyrtare për yllin e Fiorentinës Juventusi nuk heq dorë ngaFederico Chiesa . Ylli i Fiorentinës është një nga objektivat kryesorë dhe Fabio Paratiçi ka b
Milani futet në garë për yllin e Portos Pavarësisht problemeve dhe situatës aspak të qetë me lojtarët në dhomat e zhveshjes, drejtuesit e Milanit kanë nisur nga
Milani në sulm për yllin e Portos Pavarësisht problemeve dhe situatës aspak të qetë me lojtarët në dhomat e zhveshjes, drejtuesit e Milanit kanë nisur nga
Liverpool arrin akordin me yllin e Lyon-it Liverpool arrin të sigurojë talentin e Lyon, Tanguy Ndombele për sezonin e ardhshëm. Sipas mediave angleze, "The Red
Inter në kërkim të pasuesit të Perisic, synon yllin e Sevillas Interi është në kërkim për të zëvendësuar Ivan Perisic tashmë në moshë madhore, shkruan Albeu.com. Sipas "Gazzetta de
Barcelona ofron 80 milion euro për yllin e Arsenal Barcelona synon goditjen e madhe në merkaton e ardhshme të verës. Referuar raportimeve nga tablodiet britanikë, klubi bl
I shënoi Tottenhamit, të gjithë duan yllin e Ajax-it Donny Van de Beek është një nga talentet e shumta të Ajaxit, që po udhëheqin skuadrën holandeze drejt sukseseve, teksa m