999 rezultate për

ylli

"Dashuria ime", Ylli Limani bën urimin emocionues Sot është një ditë e veçantë për familjen e këngëtarit Ylli Limani. E ëma feston ditëlindjen dhe ai e ka uruar publikish
Milani nis bisedimet për transferimin e yllit të Tottenham Padyshim, Serge Aurier ka qenë qendër të vëmendjes javët e fundit. Pasi zuri faqet e parë të shumë medieve, pas vdekjes
Manchester City interesohet për yllin e Barcelonës Sergi Roberto po i rrezikohet skuadrës së Barcelonës, me vëmendjen që lojtari po merr nga Premierliga. Gjiganti angle
Juventus gati të sakrifikojë dy lojtarë për yllin e Serisë A Zaniolo konsiderohet një element thelbësor për Juventus-in, që po bën gjithçka është e mundur për ta marrë në Torino.
"Bomba" nga Serie A, Juventusi kërkon shërbimet e yllit të Interit Juventus e mundi Interin në garën për titull, dhe tani ata duan t’i ‘vjedhin’ edhe lojtarin më të rëndësishëm të tyre.
Ylli i Sevillas infektohet me koronavirus, humb sfidën e Europa League Një futbollist i Sevillas me Koronavirus. Lajmin e dha vetë klubi andaluzian nëpërmjet një komunikate zyrtare, ku thekso
Ylli i Liverpool shpallet lojtari i ri i sezonit në Premier League Trent Alexander-Arnold është shpallur futbollisti i ri më i mirë i sezonit në Premierligë. Ai ka fituar 53% të totali
Probleme te Barcelona, ylli i mesfushës shfaqet "tapë" live në Instagram (VIDEO) Sezoni i Barcelonës deri më tani është karakterizuar nga probleme të shumta në fushën e lojës por edhe jashtë saj. Di
E bën xixë, produktet më të mira për të larë makinën Ka disa produkte te thjeshta, te cilat mund ta lajnë me mire makinën sesa një lavazh i thjeshte. Ja cilat janë ato. D
Tare transferon yllin e madh nga Man City? Igli Tare synon një tjetër përforcim të madh te skuadra e Lazios. Igli Tare ka nisur merkaton pa u mbyllur ende ky se
ZYRTARE/ Ylli i Skëndërbeut firmos me Shkëndijën e Tetovës Bruno Dita është futbollist i Shkëndijës së Tetovës. Lajmi qarkullonte prej disa kohës, por tashmë sipas burimeve të Sup
Lajm i "hidhur" për Bayern Munchen, ylli i skuadrës mbyll sezonin Ekip i Bayern Munchen nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e mbrojtësi francez, Benjamin Pavard. Pas lëndimit që
Ylli i Realit i prekur me koronavirus, çfarë do të ndodhë me ndeshjen e Champions kundër City-t? Sulmuesi i Real Madridit, Mariano Diaz, ka rezultuar pozitiv në testin e Koronavirusit. Ai është izoluar në banesën e ti
Më mirë se kaq prishet, ja si do e mbyllin të gjitha shenjat javën e fundit të korrikut Dashi: Me Mërkurin të kthyer nga shenja e Dashit këtë javë, komunikimi do të jetë pika juaj e fortë. Gjendja e pasiguris
E dashura e tij po tërbon Instagramin, Ylli i Atl Madrid nis pushimet me të (FOTO LAJM) Ylli i Atl Madrid, Marcos Lloriente ka nisur pushimet së bashku më të dashurën e tij pas mbarimit të La Ligas, shkruan A
Po festonte titullin, yllit të Liverpool i grabisin shtëpinë dhe makinën luksoze Në Angli është kthyer në një trend të frikshëm dhe të çuditshëm grabitjet e shumta që po i ndodhin lojtarëve të njohur.
Një copë ylli, vajza e Niko Peleshit ndrin e gjitha në mbrëmjen e maturës (FOTO LAJM) Maturantët kanë pritur me padurim përfundimin e 3 viteve gjimnaz për të festuar në mbrëmjen e maturës. Të gjithë të k
Qeveria u mbylli punën, Devis Xherahu shpërthen në lot: Nuk jam i pasur Në një intervistë për emisionin “Tempora” në RTV Ora, këngëtari Devis Xherahu ka folur për masat e marra nga qeveria shq
Nisin gjobat! Nuk mbylli lokalin me muzikë pas orës 20:00, fierakut i bllokohet lokali për 1 vit Vijojnë kontrollet nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Fier, në subjektet që ushtrojnë aktivitetin në kundër
Qeveria mbylli klubet e natës, artistët paralajmërojnë protestë para Kryeministrisë (FOTO LAJM) Ditën e sotme, qeveria ka marrë masa të ashpra për të luftuar përhapjen e COVID-19, dhe ka vendosur të ndalojë hapjen e