999 rezultate për

ylli

ZYRTARE/ Manchester United transferon yllin e Ajax-it Pas shumë thashethemeve për yllin Holandez të Ajax, Dony Van de Bekk, gjigandët anglez të United kanë zyrtarizuar pak m
Pas Pedros, Roma tenton të transferojë yllin e Man.United Mesfushori i Manchester United, Fred, karrierën mund ta vazhdojë në Serie A. Calciomercato raporton se mesfushori bra
Koeman përgatit transferimin e radhës, gati ylli i Liverpool Georginio Wijnaldum ka shumë mundësi të jetë transferimi i radhës i Barcelonës. Mundo Deportivo të premten e kaluar k
Pas Tonalit dhe Diaz, Milani rrëmben dhe yllin e Serie A Skuadra e Milan është duke zhvilluar një merkato mjaft interesante. Pas transferimit të Brahim Diazit dhe Tonalit si
Arrihet akordi, ylli i Realit transferohet te Milani Milani vazhdon të jetë shumë aktiv në merkato. Pasi siguroi një talent si Tonali dhe një ekspert si Ibrahimovic, i cili
Nuk ndalet Milani, gati të sigurojë shërbimet e yllit të Firorentinës Skuadra e Milan është duke zhvilluar një merkato tejet interesante. Ata janë shumë pranë transferimit të e Brahim Dia
Tjetër dështim te Barcelona, ylli Ajax-it pranë nënshkrimet me Man.United Vijojnë njëri pas tjetrit lajmet e këqija për Barcelonën. Në mes të trazirave të shkaktuara nga vendimi i Leo Messit për
Nuk hoqi dorë nga "zanati", çfarë e mbylli pas hekurave 33 vjeçarin nga Elbasani Një 33 vjeçar është arrestuar nga policia e Elbasanit pasi nën kërcënimin e një mjeti të mprehtë (thikë) vodhi disa arti
ZYRTARE/ Juventusi kompleton kalimin e yllit te Schalke 04 Mesfushorin fantazist i Schalkes, Weston McKennie, ka kompletuar kalimin e tij te Juventusi. Amerikani ateroi vetëm d
Ylli i Liverpoolit i gatshëm për tu transferuar te Barcelona Sadio Mane është i hapur për një transferim te Barcelona pasi është frustruar me rolin e tij te Liverpool, thonë raporte
Koeman nis sulmin për zëvendësuesin e Messit, "piketon" yllin e Liverpoolit Të martën u mësua se Leo Messi nuk dëshiron të qëndroj të Barcelona dhe ka kërkuar largimin nga klubi madje duke përdoru
Ylli i filmave +18 e fiksuar pas Encës, çfarë bën për këngëtaren (FOTO LAJM) Kendra Lust emri i vërtetë i të cilës ëshë Michelle Anne Mason është një aktore dhe regjisore e filmave për të rritur.
Apeli lë në fuqi vendimin për sekuestrimin e pasurive të Ylli Ndroqit Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë për sekuestrimin e pasurive të biznesmentit Yll
Ylli televiziv "çmend" 3 milion ndjekësit me poza provokuese (FOTO LAJM) Ajo ka qenë duke i argëtuar vazhdimisht ndjekësit e saj gjatë karantinës për shkak të koronavirusit. Dhe ylli i "Geor
Mposhti Tiranën, Stankovic thur elozhe për yllin "bardheblu" Trajneri i Crvena Zvezdës, Dean Stankoviç, foli në konferencën për shtyp pas ndeshjes me Tiranen. Ai u shpreh se ndih
ZYRTARE/ Ylli i Valencias i bashkohet të sapo ngjiturve në Premier League, Leeds United Ka marrë fund ‘saga’ e anësorit Rodrigo. 29 vjeçari spanjoll është lojtari më i ri i skuadrës së promovuar në Premier
Ylli i Bayernit "fluturon" nga gëzimi kur shikon që Drake i ka bërë "follow" në Instagram (VIDEO) Ylli i Bayern Munchen, Alphonso Davies pasi fitoj Ligën e Kampionëve, ka marrë një tjetër lajm të mirë. Super ylli i
Milani gati të përforcojë skuadrën me yllin e Real Madridit Milan po shikon mundësinë të përforcojë skuadrën nga Real Madrid. Fabrizio Romano raporton se Milan ka hapur bisedime
Ylli i Laçit fitues i "Këpucës së Artë" për sezonin 2019-20 U zhvillua sot në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit ceremonia e dorëzimit të "Këpucës së Artë" për sezonin 20
Humbi finalen e Champions, ylli i PSG: Ndihemi si m*t Ander Herrera, mesfushori i PSG, pas finales së Champions të humbur ndaj Bayern Munich ka shfaqur gjithë zemërimin e tij