999 rezultate për

ylli

ZYRTARE/ Milani siguron shërbimet e ylli norvegjez Milan ka kompletuar transferimin e talentit Jens Petter Hauge. Hauge te Milan është transferuar nga FC Bodo/Glimt, sh
Superkupa e Gjermanisë, Bayern dyfishon shifrat (VIDEO) Kampionët e Europës kanë dyfishuar avantazhin ndaj Borussia Dortmund në Superkupën e Gjermanisë në minutën e 32-të me Mu
ZYRTARE/ Ylli i Chelsea transferohet te Aston Villa Ross Barkley ka kompletuar transferimin e tij te Aston Villa. Mesfushori i Chelseat do të huazohet për një sezon në k
Ligji është ligj! Nusret e kapin me shkelje dhe i mbyllin restorantin vetëm 8 ditë pas hapjes Ligji është njësoj për të gjithë dhe kjo nuk vihet në dyshim as për të pasurit apo për njerëzit e famshëm. Mbyllet re
Arrihet marrëveshja, ylli brazilian i Milanit drejt Ligue 1 Milani thuhet se ka arritur një marrëveshje me Olympique Lyon pëe Lucas Paqueta, i cili duket i vendosur për një lëvizje
"Më thanë nuk i pëlqen brazilianët", ish-ylli i Manchester United tregon trajnerin më të keq Ish-mbrojtësi i Manchester United, Rafael e ka cilësuar Louis Van Gaalin si trajnerin më të keq në karrierën e tij, në n
Tare sot zyrtarizon te Lazio yllin e Man.United Igli Tare s’e ka në plan të ndalet me blerje. Drejtori i Lazios sot pritet të zyrtarizoj transferimin e radhës te skuadr
Zbulohet oferta e Arsenal për yllin e Lyonit Houssem Aouar dëshironte të transferohej te Juventusi ose Barcelona. Fatkeqësisht për mesfushorin e Lyon, asnjë nga dy k
50 vjeç, por Jennifer Lopez shpërthen me bikini (FOTO LAJM) 50-vjeçe por as që do t’ja dijë. Jennifer Lopez përshëndet verën duke pozuar me një mikro-bikini që përveçse po bën xhir
Gjyqi ndaj Izet Haxhisë, thirret në prokurori Sali Berisha dhe Ylli Rakipi Prokuroria ka kërkuar thirrjen e 10 dëshmitarëve, për të hedhur dritë mbi vrasjen e Azem Hajdarit. Në mesin e tyre ë
Në të parin doli pozitiv, del përgjigja e testit të dytë për yllin e Realit Pas kryerjes së analizave PCR tek anëtarët e ekipit të Real Madridit pas kthimit të tyre nga qyteti San Sebastian, ku ba
Ylli i Premier League zbulon se futbolli i shpëtoi jetën Sulmuesi brazilian i Evertonit, Richarlison ka treguar historinë e shokëve të tij me të cilët është rritur në Brazil. Yl
Ylli i Realit rezulton pozitiv me koronavirus, humb ndeshjen e fundjavës Martin Odegaard ka dalë pozitiv me koronavirus në testet e fundit që i ka bërë klubi. Norvegjezi ka rezultuar pozitiv
Ylli i Atletico Madridit rezulton pozitiv me koronavirus Jose Maria Gimenez është testuar pozitiv për COVID-19. Atletico Madrid ka njoftuar se Jose Maria Gimenez është testua
E bën xixë, produktet më të mira për me vlerë për makinën Ka disa produkte te thjeshta, te cilat mund ta lajnë me mire makinën sesa një lavazh i thjeshte. Ja cilat janë ato. D
Ylli Manjani del kundër listave të hapura: Është njësoj si shpërthimi i ujërave të zeza "Hapja e listave nuk e garanton të drejtën e zgjedhjes, por me shumë gjasë e rriskon..." Ish-ministri i Drejtësisë Yl
Juventusi nis negociatat me Alvaro Moratan, synon ta rikthejë në Torino Alvaro Morata mund të kthehet te Juventus. Ylli spanjoll, Alvaro Morata, mund të jetë gati për një rikthim te skuadra
Feston ditëlindjen, ylli televiziv rrezikon me dekolten super të hapur (FOTO LAJM) Ajo asnjëherë nuk ka zhgënjyer me stilin e saj të veshjes. Është fjala për Lauren Goodger, e cila këtë të shtunë ka kthy
Atletico Madrid në negociata me Arsenalin për yllin e mesfushës Lucas Torreira është dëshira e skuadrës së Atletico Madrid. Ylli uruguaian i skuadrës së Arsenal shihet si i duhuri p
Wolves pritet të zyrtarizojë sot yllin e Barcelonës Wolverhampton ka marrëveshjen me Nelson Semedon. Mbrojtësi i krahut të djathtë, Nelson Semedo, pritet të transferohet