999 rezultate për

ylli

Arian Çani: Rama lidhje me turqit, ka marrë yllin e flamurit për krevatën "Nuk bën sens të dalë kryeministri i Shqipërisë me flamurin e Turqisë dhe ka marrë vetëm një detaj. Ka marrë yllin..."
Mbledhja te Ministria e Financave, Fidel Ylli: Ja kur do t’i japim zgjidhje përfundimtare problemeve Ka përfunduar para pak minutash, takimi te Ministria e Financave, mes përfaqësuesve të Ligës Profesioniste dhe qeverisë.
50-vjeçari qan me lot dyqanin e rrënuar në Astir: Ku të mbytem, ku ta gjej të drejtën?! IKMT rrafshoi 20 objekte në zonën e Unazës së Re në Tiranë mëngjesin e së martës. 50-vjeçari, Ylli Kllezi, banor i zonës
BOJKOTI/ Ka afrim mes palëve, pritet përgjigja përfundimtare nga kryeministri U zhvillua raundi i dytë i bisedimeve mes Ligës Profesioniste të Futbollit, e përfaqësuar nga presidenti Edvin Libohova,
Rama provokon sërish: Kollare me flamurin kombëtar dhe yllin me 5 cepa Kryeministri Edi Rama ka provokuar sërish me veshjen e tij gjatë takimit zyrtar me ministrin e Punëve të Jashtme të Greq
Cilësohet si "Luis Figo" i ardhshëm, Man.United hap thesin për yllin e Sportingut Manchester United shpenzoi në merkaton e fundit rreth 40 milionë euro për dy talente si uruguaiani Pellistri e Amad Trao
Kolarov nuk bind në qendër, Interi piketon yllin e Fiorentinës Interi po pëson shumë gola këtë sezon dhe pritet të ndërhyjë në merkaton e dimrit. Derbi me Milanin tregoi edhe një herë
E BUJSHME/ Messi shumë pranë Juves, e bllokoi CR7 Lionel Messi ishte afër largimit nga Barcelona dheklube si Manchester City, PSG dhe Juventusi përgatitën ofertat e tyre,
Hotel me 5 yje? Brenda super vilës së yllit 34-vjeçar (FOTO LAJM) Lauren Goodger ka zbuluar për fansat e saj të shumtë disa pamje nga shtëpia në Essex, e cila ngjan si një hotel me 5 yje
Eksperti i ISHP-së: Pse duhen mbajtur maskat në çdo ambient (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar në Facebook mesazhin e ekspertit të Shëndetit Publik, Alban Yll
Fidel Ylli: Jemi drejt marrëveshjes, futbolli nis shpejt Fidel Ylli, i cili së bashku me një grup tjetër nga qeveria, pas takimit që kishte me Ligën, është shprehur se gjithçka
Reali "piketon" yllin e Dortmund, nuk është Haaland Real Madridi duket se ka një politikë të qartë për të ardhmen. Presidenti, Perez që do të afrojë lojtarë të talentuar që
Ndërhyrja e tretë në gjoks, ylli televiziv mahnit e veshur me të brendshme (FOTO LAJM) Ish-ylli i “Geordie Shore”, Chloe Ferry, ka tërhequr vëmendjen e fansave me fotot e fundit që ka postuar në rrjete socia
Ronaldo me Covid-19, çfarë do bëjë tani me fanellën e portugezit talenti i Francës? Eduardo Camavinga, ylli në rritje i kombëtares franceze, u mburr në rrjetet sociale se kishte marrë fanellën e Cristiano
Ylli suedez i Juventusit ngre në "qiell të 7" Cristiano Ronaldon Dejan Kulusevski nuk ka kursyer elozhet për Cristiano Ronaldon, i cili sipas tij, nuk mund të ndalet nga askush. Në p
Ylli i Realit tregon një detaj: Pak njerëz e dinë që mbiemri im nuk është Casemiro Ndërsa priste ndeshjen me kombëtaren e Brazilit, Casemiro dha një intervistë për një televizion spanjoll. Casemiro ak
Protestuesit sulmojnë kryeministrin australian, e mbyllin në ndërtesë dhe i lyejnë me gjak makinën (VIDEO) Kryeministri australian, Scott Morrison, u shënjestrua me domate dhe gjak të rremë dhe makina e tij u vandalizua nga pro
Ylli i Fiorentinës nuk pranon rinovimin, "vjollcët" të detyruar ta shesin Nikola Milenkovic duket se nuk ka ndërmend të rinovojë kontratën me Fiorentinën, me aktualen qw i skadon në vitin 2022.
Milani arrin marrëveshjen me yllin e Marseille Milan po përgatit terrenin për një lëvizje interesante. Raportime nga Spanja dhe Franca shkruajnë për një marrëveshje
"Lashë 400 mijë euro brenda 90 minutave në kazino", ish-ylli i Arsenalit rrëfen çmendurinë e jetës Ish-sulmuesi i Arsenalit dhe Danimarkës, Niclas Bendtner, ka zgjedhur botën e televizionit për të vazhduar karrierën e t