999 rezultate për

ylber

Milan-Barça, "ylberi" spektakolar i Robinhos (VIDEO) Spektakël i vërtetë në San Siro ku dje në mbrëmje u përballën dy gjigandë të futbollit botëror: Milan dhe Barcelona. Por
Spektakolare! Ylberi ndriçon "Old Trafford" (FOTO LAJM) Fundi i ndeshjes nuk ishte ai i prituri por fillimi ka qënë me të vërtetë spektakolar. Manchester United nuk arriti të m
Malet ylber në Kinë (FOTO-LAJM) Imagjinoni një botë ku malet janë vija-vija me ngjyra karamele dhe njerëzit janë të zvogëluara në pafundësinë e peizazhe
Kukës, sulmohet me gurë autobusi i "Ylberi Tours" Një autobus i kompanisë, “Ylberi Tours”, është sulmuar sot nga persona ende të paidentifikuar nga policia gjatë kthimit
PDIU prezanton kandidatët në Kukës Lideri i PDIU-së, shpëtim Idrizi ka prezantuar sot në qarkun e Kukësit kandidatët, që kryesoheshin nga Ylber Gjeta. Idri
Ylber Idrizi rrëmben dy çmime në festivalin "Çelësi muzikor 7 " Pas publikimit të videoklipit më të ri të këngës "Sot ose Nesër" të realizuar ne Palma De Mallorca të Spanjës, këngëtari
Shkëmbinjtë që natën kthehen në ylber (FOTO-LAJM) Shkëmbinj natyrorë të ndriçuar nga drita me ngjyra. Ndodh në shpellën e Ludi Yan në Guilin, në provincën Guangxi në Kinë
Ylber Hysa, ambasador i Kosovës në Beograd Përfaqësues i Kosovës në Beograd, pritet të jetë ambasadori i tanishëm i Kosovës në Maqedoni, Ylber Hysa. Kështu kanë bë
Thaçi takon mikun e vjetër ambasador Kryetari i PDSH-së Menduh Thaçi në selinë qendrore të partisë ka pritur në takim zyrtar Ambasadorin e Republikës së Koso
Tel Aviv, zhvillohet parada e homoseksualëve Dhjetëra-mijëra izraelitë kanë dalë në rrugët e qytetit të Tel Aviv -it në paradën e homoseksualëve ndërkohë që festimet
Veriu mbetet pa koordinator Qeveria e Kosovës ende nuk e ka gjetur dikë që do ta zëvendësojë Ylber Hysën në postin e koordinatorit për Veriun dhe ka
Ylber Dauti, avokati shqiptar i miliarderëve Avokati shqiptar në New York, Ylber Dauti, po shënon një karrierë suksesesh në ngjitje. Edhe pse ka vetëm 10 vjet në SH
"Buzëqeshje në qiell", ylber me kokë poshtë në Britani Ky fenomen mahnitës është i njohur si "buzëqeshje në qiell". Kushtet e çuditshme të motit krjuan këtë ylber të kundërt n
Papjekuria politike dhe sprova e shtetit të Kosovës Ylber Lili - Tashmë dihet që shkaku i të ashtuquajturave zgje-dhje të jashtëzakonshme ishte kriza institucionale. Dor-ëh
Ylberi i se keqes nga Fatos BaxhakuKa do ditë që opinioni publik është i trazuar nga një fenomen që e kishim
Ylber Hysa udhëheq delegacionin e Kosovës në takimin e 23 majit në Vjenë Ekipi negociator i Kosovës caktoi sot delegacionin për takimin e radhës në Vjenë me 23 maj, ku temë qendrore do të jetë