999 rezultate për

yjet

"Yjet" e futbollit në "Rusia 2018" Rusia këtë vit do të shkëlqeje si kurrë më pak në aspektin futbollistik. Për një muaj në fushën e lojës do të zbresin yj
"Yjet" e Real Madrid tallen me Liverpoo-in (FOTO LAJM) Pas humbje dramatike së Champions League, Liverpool po bëhet gati për sezonin e ardhshëm duke lënë pas krahëve finalen e
32 "yjet" e skuadrave pjesmarrëse në "Rusia 2018" (FOTO LAJM) Botërori "Rusi 2018" pritet të nis më datë 14 qershor ku shmë prej skuadrave pjesëmarrëse kanë nisur ndeshjet e para për
“5 Yjet” dhe “Lega Nord” bien në marrëveshje për qeverinë e re të Italisë Pas një sërë diskutimesh më në fund është arritur marrëveshja për ndarjen e ministrive më të rëndësishme të qeverisë "Le
Soni Malaj bashkëpunim me një nga yjet më të njohur (FOTO LAJM) Gjithmonë këngët e saj janë karakterizuar nga një stil i veçantë disi latin dhe për këtë arsye Soni Malaj është veçuar g
5 "yjet" e Monaco-s kundër 55 fëmijëve (VIDEO) Klubi i Monacos vetëm pak orë më parë ka publikuar në profilin e tyrë zyrtarë në Facebook një video të veçantë. Në kë
Nga Sheva tek Vieri, Maldini dhe Nesta: Kush ishin yjet që i dhanë lamtumirën Pirlos Andrea Pirlos e luajti mbrëmë ndeshjen e lamtumirës në “San Siro” përkrah shumë yjeve dhe ish-bashkëlojtarëve. “Mbrëmja
Kush është Giuseppe Conte, kryeministri i pritshëm i Italisë? Giuseppe Conte (Xhuzepe Konte) është emri i mundshëm i kryeministrit të ri të Italisë. Një avokat i të drejtës privat
Merkato e Verës, ja 7 yjet që gjurmon Real Madrid (FOTO-LAJM) Këtë verë pritet një merkato e "nxehtë", ku shumë prej klubeve i kanë bërë që tani pikësynimet e tyre. Verën e kaluar
Kombëtarja e Portugalisë lë jashtë yjet e Barcelonës Shumë prej skuadrava pjesëmarrëse në kompeticionin futbollistik të Kupës së Botës, kanë publikuar listën me lojtarët e g
Koalicioni 5 Yjet dhe Lega, drejt përfundimit plani qeveritar Lëvizja 5 Yjet dhe Lega pothuajse kanë përfunduar planin qeveritar, për një qeveri që do të përbëhet nga dy forcat popul
Italia me qeveri të re, ‘5 yjet’ dhe Lega Nord bien dakord. Flasin Salvini e Di Maio Më në fund Italia duket se do të ketë një qeveri të re. Lëvizja ‘5 Yjet’ dhe ‘Lega Nord’, duket se kanë rënë dakord p
Negociatat në Itali, shumë pranë arritjes së marrëveshjes për qeverinë Së shpejti mund të ketë një marrëveshje për krijimin e qeverisë së re italiane. Lega dhe Lëvizja 5 Yjet, të cilat vijojn
Zidane i lë pushim yjet për ndeshjen me Sevillan Reali i Madridit nuk ka asgjë tjetër në mendjevetëm se finalen e Championsit kundër Liverpoolit. Me mendjen në atë n
Yjet e Barcelonës nuk e kanë mendjen tek El Clasico, darkojnë jashtë deri vonë Lionel Messi, Luis Suarez, Coutinho, Alba, Sergio Busquets, Paulinho, Andres Iniesta dhe Ivan Rakitiç, së bashku me grat
Mos kualifikimi në Champions, Interi rrezikon të humbasë yjet Vetëm matematika dhe përballja direkte me Lazion në javën e fundit, i lënë ndonjë shpresë Interit për të hipur në trenin
Tottenham bën gati super ofertën për Savic - Immobile Lazio ka bërë një sezon fantastik falë “xhevahirëve” të skuadrës bardhekaltër. Tottenhamit ka menduar të bëjë pazar n
Reali pushon yjet për "miqësoren" me Leganesin para gjysmëfinales me Bayernin Kush është Leganes kur në mendje ke Bayernin? kësisoj Zinedine Zidane ka ftuar 18 lojtarët e tij për ndeshjen e sotme në
PD i jep dritën jeshile marrëveshjes me 5 Yjet për formimin e qeverisë së re Marrëveshjeje për formimin e qeverisë në Itali mes Partisë Demokratike dhe 5 Yjeve tashmë është një realitet i afërt.
Reali nuk dëshiron vetëm Salah nga yjet e Premier Leagues por edhe talentin tjetër Sipas Don Balon Mohamed Salah dhe Leroy Sane lidhen ngushtë me një transferim të mundshëm në Santiago Bernabeu. Reali