999 rezultate për

yjet

Merr fund skandali te Danimarka, rikthehen yjet (FOTO LAJM) Kombëtarja e Danimarkës është përfshirë në një skandal kohët e fundit, ku lojtarët nuk kanë pranuar të luajnë për këtë p
Shijojini pushimet sepse të shikosh detin ul stresin Pamja e oqeanit është e mirë për shpirtin, thotë një studim i ri. Hulumtuesit i krahasuan njerëzit që jetonin në zona të
Lopetegui thumbon Ronaldon: Rëndësi ka skuadra, jo “yjet” Julen Lopetegui duket se po ja del mbanë të mbajë në ritmet e larta skuadrën e Real Madrid. Së fundmi spanjolli ka
Zjarret prekin Shqipërinë, zjarrëfikësit në alarm tek pyjet e Semanit Një zjarr i madh ka përfshirë ditën e sotme pyjet e Semanit. Nuk dihen ende shkaqet por mësohet se 4 zjarrfikëse janë
Messi i bie pianos? Kjo video me talentet e fshehura të lojtarëve do ju habis Jemi mësuar që yjet e futbollit ti shohim vetëm në ekranet e televizorit apo nga shkallët e stadiumit, dhe sigurisht i n
Operacionet plastike që transformuan yjet e futbollit (FOTO LAJM) Tashmë operacionet plastike nuk janë më një tabu as për njerzit e thjeshtë me doemos as për ata që njihen si "VIP".
"Shpërthen" presidenti i La Liga: Klubet mashtruese po na marrin yjet La Liga prej kohësh ka dominuar industrinë e futbollit madje vijon ta bëjë. Megjithatë disa largimi të yjeve që luan
Bëhuni gati për "shiun" e meteorëve, ja çdo të ndodh në mbrëmje Mbrëmjen e ditës së shtunë në qiejt e Europës dhe Amerikës ka ndodhur një spektakël i vërtetë dhe i rrallë nga yjet që b
E fundit/ Puka përfshihet nga flakët, rrezikohen dy fshatra Një zjarr i madh, i rënë në pyjet e Pukës, rrezikon dy fshatra. Paraprakisht mësohet se zjarr ka përfshirë pyjet e fs
Real Madrid kërkon dy superyjet e Serie A Real Madridi ka kthyer vëmendjen tek kampionati italian Serie A, për ta gjetur zëvendësuesin e Cristiano Ronaldos. Si
Yjet e futbollit shijojnë pushime të "çmendura" (FOTO LAJM) Sezoni i ri po afron por me yjet që sapo kanë përfunduar Kupën e Botës, disa prej tyre janë akoma duke mbushur energjitë
Chelsea pazar tek Juventusi, kërkon t'i rrëmbejë tre yjet e skuadrës Trajneri i ri i Chelseat, Maurizio Sarri dëshiron të sulmojë Juventusin dhe të nënshkruajë me tre lojtarët e tyre. Da
Koncerti gjigant në Prishtinë, kush janë yjet që do të ndezin skenën Në datat 10, 11 dhe 12 gusht do të mbahet në Prishtinë koncerti “Sunny Hill Festival” me organizator kyesor të atin e Du
Neymar ngelet në PSG Drejtuesit e klubit francez janë të bindur se Neymar do të qëndrojë te Paris SaintGermain. Kampionët e Ligue 1 po mun
Belgjika kthehet në shtëpi me medalje bronzi, priten si heronj (VIDEO) Belgët nuk arritën të kualifikohen për në finale, pasi u eliminuan nga Franca në gjysmëfinale me rezultatin 1-0, me goli
Real Madridit po i ikin "yjet", ja kush rrezikon largimin Real Madrid ditën e djeshme ka humbur një nga lojtarët më të mirë në historinë e klubit dhe më të mirën që ka apsur vite
Seria A zbarkon te Real Madrid për të marrë "yjet" edhe Benzema largohet Carlo Ancelotti duket se po e përgatit shumë fortë skuadrën e Napolit për sezonin e ardhëm. Ai po tenton me çdo mun
Zvicërjanët habiten me veprimin e shqiptarëve: Po mbledhin para për yjet tanë E përditshmja zvicerjane “Blick” ka raportuar rreth iniciativës së kosovarit nga Nju Jorku, Rilind Rekës, për të mbledhu
RRËFIMI/ Si u dashuruan Marjeta dhe Rikard Ljarja gjatë xhirimeve të filmit "Në pyjet me dëborë ka jetë" Para dyzet vitesh, në Bizë të Martaneshit u realizuan xhirimet e filmit artistik shqiptar “Në pyjet me borë ka jetë”, ku
Zvicra e Shqiptarëve ndal yjet e Brazilit (VIDEO) Brazili është ndalur nga Zvicra e shqiptarëve, duke barazuar 1-1 në sfidën që u zhvillua sot në “Rostov Arena”. Brazi