999 rezultate për

yjet

“Yjet” e Seria A bëhen bashkë kundër dhunës ndaj grave Lojtarët më me emër në Itali si Mario Mandzukic, Cristiano Ronaldo dhe Emre Can, janë barë bashkë jo në fushë por për
Njihuni me 6 yjet e United që kanë dështuar këtë sezon Skuadra e Manchester United po kalon periudhën më të vështirë të 28 viteve të fundit pasi ka humbur katër nga 12 ndeshje
Pamje të frikshme, zjarri shkrumbon pyjet e Librazhdit (FOTO LAJM) Masivi pyjor i Malit të Xhyrës dhe Malit të Dardhës është përfshirë nga një zjarr masiv që i ndihmuar nga era po shkrumb
Alarmohet Librazhdi, një zjarr masiv po shkrumbon pyjet Masivi pyjor i Malit të Xhyrës dhe Malit të Dardhës është përfshirë nga një zjarr masiv që i ndihmuar nga era po shkrumb
Yjet e Liverpool-it bashkë edhe jashtë fushës së blertë (FOTO LAJM) Mesfushori i Liverpool-it Alex Oxlade-Chamberlain dhe e dashura e tij Perrie Edwars pjesë e grupit muzikor Little Mix ka
Barcelona “largon” dy yjet Dy lojtarët që erdhën me shumë bujë te skuadra e Barcelonës, Vidal dhe Malcom nuk po arrijnë të tregojnë se sa vlejnë në
Zjarri djeg pyjet në Prespë Më shumë se 12 hektarë pyll me pisha u janë djegur në hyrje të fshatit Presekë në Koçan, në shpatet e pyjeve të Osogo
Realit i rikthehen yjet ndaj Alavesh Skuadra e Real Madrid do të luajë sot ndeshjen e radhës në La Liga përballës Alavesh në transfertë. Një takim ku fitorj
Juventus pranë akordit me dy yjet e Bayernit Skuadra e Juventusit është gjithmonë në ndjekje të më të mirëve. Bardhezinjtë kanë një skuadër të konsoliduar, por kërk
Kamerat e fshehta kapin imazhe të "magjishme" në pyjet e Librazhdit (FOTO LAJM) Pyjet shqiptare njihen si të pasura me bimë dhe gjallesa që rriten aty. Një periudhë kohe u pa si shqetësim gjuetia
A të dhembin nyjet me ndryshimi i motit? Kjo është pëgjigjia Në historinë e njerzimit, njerzit gjithmonë janë përpjekur tu japin shpjegim disa fenomeneve që ndodhin me trupin e tyre
Yjet që do t’i mungojnë sonte Realit Sonte në mbrëmje rikthehen ethet e Uefa Champions League ku skuadrat e mëdha do të hidhen në fushën e blertë për të bërë
Infantino ndihet i "tradhtuar", gati kontrata me yjet e futbollit Sipas shtypit spanjoll, Gianni Infantino është shumë i zemëruar. Mungesat e Cristiano Ronaldo dhe Leo Messi në cerem
Real Madridi në "hall", dy yjet largohen në fund të sezonit Julien Lopetegui e di se duke filluar nga sezoni i ardhshëm Real Madrid do të ketë dy boshllëqe shumë të mëdha. Marce
Operacionet plastike që transformuan yjet e futbollit (FOTO LAJM) Tashmë operacionet plastike nuk janë më një tabu as për njerzit e thjeshtë me doemos as për ata që njihen si "VIP".
I kërkonin klubet më të mëdha të europës, Tare blindon dy yjet e Lazios Drejtori sportiv ia ka dalur të fitojë betejën kundër klubete më t1% mëdha evropiane. Ai ka mundur të mbaj dy yjet e sku
Ky 85 vjeçar sfidon të gjithë yjet e futbollit (VIDEO) Një video e një pensionisti 85-vjeçar po bënë xhiron e botës . E vecanta e kësaj video është se i moshuari tregoi aft
PSG i frikshëm dhe pa "yjet", shënon 4 gola Edhe pse me mungesa të rëndësishme, si Neymar e Mbappe, sërish PSG në Francë tregon se nuk ka rivalë, duke marrë një fit
Ronaldo nuk është vetëm, këta janë yjet që ende nuk kanë shënuar Cristiano Ronaldo edhe pse ka bërë tre paraqitje zyrtare me Juventusin, ndryshe nga sa pritej nuk e ka gjetur ende rrugë
Argjentina triumfon pa "yjet", Brazilin e nderojnë Firmino dhe Neymar Mbrëmjen e së premtes, nuk kemi pasur surpriza dhe ndeshje vetëm në Europë për Ligën e Kombeve por edhe në Kontinentin A