999 rezultate për

yjet

Buzëqesh Milani, rikthehen dy yjet e ekipit Lajme të mira nga infermeria e Milanit në prag të ndeshjes kunër Parmës këtë fundjavë. Siç raportohet nga kanali tel
Ironizuan Acerbin, Federata italiane heton dy yjet e Milanit Përfundimi i ndeshjes së djeshme mes Milanit dhe Lacio solli një episod të shëmtuar që pa si protagonist dy mesfushorët
Ndizet "lufta", Immobile sulmon dy yjet e Milanit Polemikat e takimit mes Lacios dhe Milanit vazhdojnë të jenë të freskëta. Në fundin e sfidës pati një sherr masiv mes Ac
Preu pyjet, procedohet specialisti i bashkisë në Pogradec Një specialist i mbrojtjes së pyjeve në Pogradec është proceduar penalisht për shpërdorim detyre. A.M, banues në fsha
Kërkohet burg për ata që presin pyjet Degradimi i pyjeve dhe ambientit ka qenë tema që është diskutuar në takimin e organizuar nga Prokuroria Themelore në Pej
PSG pa yjet në fushë kalon në avantazh përballë Strasbourg (VIDEO) PSG ka arritur të shënojë shumë shpejtë përballë Strasbourg edhe pse në fushë mungojnë shumë yje si Neymar, Cavani, Di
Buzëqesh Milani, rikthehen dy yjet ndaj Juventusit Pas 3 ndeshjeve pa fitore Milani do të kërkojnë të marrë maksimumin ndaj Juventusit që e ka siguruar tashmë kampionatin
Thirrje raciste drejt talentit të Juventusit, yjet botërorë i dalin në mbrojtje Paul Pogba, Raheem Sterling dhe Memphis Depay janë në mesin e yjeve që i kanë dalë në mbrojtje sulmuesit të Juventusit,
Inter zbarkon në Spanjë, kërkon dy yjet e Barcelonës Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio ka udhëtuar drejt Barcelonës në ndeshjen që katalanasit fituan 5-1 ndaj Lyon p
Reali sakrifikon Gareth Bale për yjet e ardhshëm Referuar raportimeve të të përditshmes spanjolle “AS”, Real Madrid mund të sakrifikojë seriozisht uellsianin Gareth Bale
Nuk kanë fund zjarret, dy vatra edhe në pyjet e Bulqizës Një valë zjarresh kanë përfshirë Shqipërinë në këto dy ditë duke përmeëndur këtu Lezhën, QafshTamën dhe madje edhe Dajt.
Digjen pyjet e Shqipërisë, zjarri i fuqishëm edhe në Dajt (VIDEO) Një zjarr i fuqishën ka rënë ditën e djeshme në malin e Dajtit. Sipas informacioneve zjarri ka rënë një ditë më parë
Brazilit nuk i mjafton Paqueta, "ngec" përballë Panamasë Brazili ka barazuar 1-1 ndaj Panamasë në Estadio do Dragao të Portos në Portugali, një rezultat zhgënjyes duke parë yjet
Arsenali synon dy yjet e Serisë A Arsenal nuk i ndahet tregut italian dhe sipas të përditshmes britanike “The Sun”, londinezët kanë piketuar dy blerje për
Njihuni me gjyqtaren më seksi në botë (FOTO LAJM) Karolina Bojar është vetëm 20 vjeçe, ajo ka lindur në Poloni studion për jurisprudencë dhe ka pasion futbollin. Nuk
Ende nuk është shuar zjarri në pyjet e Shkupit Shuarja e zjarrit që dje shpërtheu në Karadakun e Shkupit vazhdon edhe sot. Ekipet e brigadës zjarrfikëse të Qytetit të
Pyjet e Gostivarit përfshihen nga flakët Kalimtarë të rrugës Gostivar – Kërçovë kanë dërguar pamje në TV ALSAT, ku shihet zjarr i madh në pyje, shkruan Albeu.com
Al-Khelaifi blindon Neymar dhe Mbappe Presidenti i PSG, Nasser Al-Khelaifi, ka blinduar dy yjet e skuadrës, Neymar dhe Mbappë duke folur me rastin prezantimit
Nga Ozil te Sane, njihuni me 11 yjet që ka shitur Schalke 04 (FOTO LAJM) Schalke 04 do të luajë sot në mbrëmje ndaj Manchester City-t në ndeshjen e parë të Ligës se Kampioneve. Kur Gjermania
Solari konfirmohet te Reali, ndërsa dy yjet e gati ti bashkohen Juventusit Real Madrid është rikthyer tek rezultate pozitive sin ë kampionat dhe në Champions. Los Blancos tashmë kanë hyrë në garë