999 rezultate për

yerry

Barcelona piketon bomberin e Evertonit Barcelona është në kërkim të një bombëri për seoznin e ardhshëm. "Sipas Marca", katalanasit duke se ka kanë gjetur pasu
Zyrtare: Yerry Mina transferohet tek Evertoni Mbrojtësi kolumbian, Yerry Mina është transferuar tek Evertoni për 30 milionë euro për shërbime të tjera. FC Barcelon
Yerry Mina tregon se si e humbi bastin me Messin dhe Suarezin Yerry Mina ka thënë se ai i kishte paguar shopingun e Lionel Messis dhe Luis Suarezit, për shkak se kishte bërë baste me
Ky është lojtari i ndeshjes, Senegal - Kolumbi Kolumbia fitoi 1-0 me Senegalin, duke u renditur në vend të parë në Grupin H dhe siguroi kualifikimin në turin tjetër të
Chelsea po vjen, Barcelona i jep pushim yllit të saj ndeshjen me Malagan Barcelona do të ketë Malagan si rivalin e kësaj jave në La Ligas. Por, blaugranat nuk do ta kenë ndihmën e lojtarit më t
Yerry Mina nuk humbet kohë, kryen stërvitjen e parë me klubin Blerja më e re e Barcelonës nuk ka humbur shumë kohë dhe i është bashkuar skuadrës në stërvitje e parë. Yerry Mina, i
Yerry: Për mua ai është më i miri në botë Blerja e re e Barcelonës, Yerry Minas, i është rrëqethur trupi kur është takuar me lojtarin më të mirë në botë, Lionel M
Barcelona zyrtarizon kolumbianin e parë në histori Barcelona ka mbyllur marrëveshjen me Palmeirasin për blerjen e Yerry Mina. 23-vjeçari do të mbërrijë në kryeqendrën
Yerry Mina zyrtarisht i Barcelonës, por nuk vishet tani Barcelona ka zyrtarizuar blerjen e saj të fundit, është 22-vjeçari Yerry Mina. Lojtari u ka kushtuar katalanasve 9 m