999 rezultate për

yahoo

Bing per nje jave kalon Yahoo-n Bing vetem disa jave nga lancimi arrine te renditet e dyta ne listen e motoreve me te perdorur te kerkimit ne SHBA, duk
Bisedime te reja mes "Microsoft" dhe “Yahoo" Drejtorët ekzekutivë të gjigantëve “Microsoft” dhe “Yahoo” janë takuar
Carol Bratz, kalon ne krye te Yahoo-s Carol Bartz do të drejtojë motorin më të madh të kërkimit në internet dhe që n&
“Yahoo” do te zevendesoje Yang Bashkethemeluesi i “Yahoo”-s, Jerry Yang do te zevendesohet nga posti i shefit ekzekutiv, pas deshtimit te n
Samsung e Yahoo shpikin internetin nëpërmes televizionit Kompanitë Samsung e Yahoo kanë bashkuar forcat dhe kanë mundësuar që interneti të zhvendos
Microsoft dëshiron të blejë vetëm makinën e kërkimit nga Yahoo Edhe pse Microsoft pak kohë më parë jozyrtarisht ka deklaruar se heq dorë nga blerja e Yahoo-së
Microsoft heq dorë nga Yahoo-ja Microsoft ka hequr dorë nga blerja e kompanisë Yahoo Inc, pasi që kjo e fundit kishte kërkuar 47.5 m
Yahoo përmirëson portalin e saj për video Portali i ri Yahoo Video është me dizajn dukshëm më modern se ai i vjetri, e përveç vid
"Microsoft" kërkon të blejë "Yahoo"-në "Microsoft" është ofruar të blejë "motorin e kërkimit", "Yahoo" për plot 44.6 miliardë
Fjalet me te kerkuara ne Google dhe Yahoo per 2007-ten E dini se cka kerkoi me shume bota ne vitn 2007? Vleresuar bashkaarisht Google dhe Yahoo, "iPhone" eshte fjala me ekerku
Yahoo paditet nga gazetarët kinezë Kompania amerikane e internetit, Yahoo i ka thënë një gjykate amerikane se kishte zbatuar vetëm ligj
Gjeniu i ri i internetit refuzon 1 miliarde dollare te Yahoo-s! Yahoo i ofron 1 miliarde dollare i pergjigjet "JO", ndersa administratoreve te Microsoft te cilet e marrin per te z
Alarm: Yahoo kërcënohet nga një virus i ri Yahoo, e cila është posta elektronike më e përdorur në botë ka dhënë alarmin e një virusi të përhapur në faqen e saj. Vi
Yahoo, futet në tregun e telefonave celularë Në bashkëpunim me SBS Communications, Yahoo do të bëhet prodhues i një telefoni cellular i gjithi i saj. Idea është shfr