999 rezultate për

xhiron

Po bën xhiron në rrjetet sociale, tifozi nuk harron në votim gabimin e Gashit (FOTO) Një tifoz shqiptar edhe pse ka kaluar një vit nga Europiani nuk e ka harruar lehtë një moment. Bëhet fjalë për episodin
Një postim po bën xhiron e botës, a është kjo e ardhmja e Ibras Zlatan Ibrahimoviç është një lojtarë i lirë. Ofertat për të janë të mëdha por është suedezi ai i cili shikohet si i pave
Iftar mes shkatërrimit, imazhet që po bëjnë xhiron e internetit (FOTO LAJM) Imazhe tronditëse në të cilat tregohet sesi banorët e qytetit të rrethuar të Dumës- periferi e kryeqytetit sirian, Damas
Po bën xhiron e botës, ky është gjyqtari më i çuditshëm që mund të keni parë (VIDEO) Një video nga kategoria e dytë në Finlandë mes Oulu dhe Ekenas po bën xhiron në mediat sociale. Gjyqtari i kësaj ndeshje
Po bën xhiron e botës, Ronaldo-Pepes: Ata janë shumë të këqij (VIDEO) Cristiano Ronaldo shfaqet gjithkund protagonist në mediat ndërkombëtare. Portugezi nuk shënoi në barazimin 2:2 me Meksik
Messi reagon për faturën që bëri xhiron në rrjetet sociale (FOTO) Së fundmi në mediat ndërkombëtare kanë qarkulluar lajme se Leo Messi ka paguar një faturë prej 37 mijë eurosh në Ibiza.
Po bën xhiron e botës, s'do ta besoni sa ka shpenzuar Messi në një klub nate (FOTO) Lionel Messi po kalon pushimet e verës në familje së bashku me me yllin e Chelseat, Cesc Fabregas dhe shokun e skuadrës
Bëri xhiron në rrjetet sociale, nusja e Jozefina Topallit sqaron "foton" me Neymarin (FOTO) Moderatorja e njohur sportive Eva Murati së fundmi është bërë protagoniste e rrjeteve sociale për shkak të një fotoje të
Fotoja që po bën xhiron e botës, Ronaldo "çmend" Messin Cristiano Ronaldo së fundmi ka postuar një foto në rrjetet sociale e cila po bën xhiron e botës për shkak të gjestit dhe
Po bën xhiron e botës, mbrojtësi argjentinas pickon me gjilpërë sulmuesit (VIDEO) Në Argjentinë një futbollist ka shokuar të gjithë pas ndeshjes teksa është shprehur se ka përdorur një gjilpërë për të l
Po bën xhiron e botës, ja super goli që shënoi mbrëmë Jovetiç (VIDEO) Stevan Jovetic kaloi një mbrëmje fantastike. Me tripletën e tij ai i dha fitoren Malit të Zi me rezultatin 4-1 përballë
Po bën xhiron e botës, simulimi më qesharak në historinë e futbollit (VIDEO) Askush nuk e di se çfarë ka kaluar në mendje ky lojtar për të bërë një gjë të shëmtuar të tillë. Një simulim që është i
Po bën xhiron e botës, ja si Evra motivon lojtarët e Juves para finales (VIDEO) Patrice Evra ka disa këshilla për ish-shokët e skuadrës te Juventus. Mbrojtësi francez karikon të gjithë yjet bardhezi d
Po bën xhiron e botës, shikoni çfarë goli ka shënuar djali i Ronaldos (VIDEO) Cristiano Ronaldo është padyshim një ndër më të mirët që ka patur futbolli, teksa portugezi ka fituar katër herë "Topin
Gafa e Ivanka Trump bën xhiron e botës, ngatërroi futbollistin me shenjtor (FOTO LAJM) Në ditët e fundit Ivanka Tramp, vajza dhe asistentja e presidentit Donald Trump, është bërë protagoniste e një gabimi ko
Po bën xhiron e botës, Ronaldo provokon lojtarin e Celtës: Keni marrë shumë para? (VIDEO) Reali fiti të mërkurën 4-1 ndaj Celta Vigos duke u ngjitur në krye të La Ligas me 3 pikë më shumë se Barcelona, kur ka m
A do të largohet Sanchez nga Arsenali? Ja çfarë thotë lojtari Arsenal, nëse në xhiron e fundit nuk arrin të sigurojë një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve, rrezikon të humbas edhe
Pritja spektakolare e Strakoshës ndaj Higuain bën xhiron në mediat italiane (FOTO LAJM) Thomas Strakoshën ka bërë një super paraqitje mbrëmë në finalen e Kupës së Italisë duke marrë vlerësimet e të gjithëve.
Po bën xhiron e botës, ky është autogoli më spektakolar në historinë e futbollit (VIDEO) Mund të keni parë shumë autogola të pabesueshme, por kur një video po bën së fundmi xhiron e botës. Mesfushori zviceran
Po bën xhiron e botës, ja si u rrezua presidenti i Juves në golin e Dani Alves (VIDEO) Presidenti i Juventus, Andrea Agnelli ka festuar në një mënyrë spektakolare golin e dytë të shënuar nga Dani Alves ndaj