999 rezultate për

xhiro

Çifti filmohet duke kryer marrëdhënie në avion, pamjet bëjnë xhiron e botës (VIDEO) Një çift, i cili ishte nisur për pushime, panë disa skena të turpshme gjatë fluturimit me avion kur një çift tjetër po k
Gafa e De Geas bën xhiron e botës, ja reagimi i Murinjos David De Gea bëri një gafë që mund t’i kushtojë Spanjës, teksa goditjen e Ronaldos në fund të pjesës së parë, nuk mund t
Modelja bënë gafen e madhe në Formula 1 Një episod i pazakontë ndodhi në garën e “Formula 1” që u zhvillua në Kanada, pasi të gjithë e dimë që eventi i makinave
Moderatori shkon me biçikletë në emision (VIDEO) Rrugët e Tiranës po fillojnë të vishen gjithnjë e më shumë me ngjyrën portokalli të biçikletave. Brenda pak ditëve b
Kryeministrit holandez i derdhet kafja në tokë, veprimin i tij po bën xhiron e botës (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri holandez ka shkaktuar një incident të vogël në ambientet e parlamentit. Mark Rutte kishte
Menaxheri vjedh dy herë pronarin: Më fal, jam legen! Pronarin e një kompanie produktesh mishi e ka gjetur belaja me menaxherin e tij të shitjeve. Ky i fundit është dënua
Grabitet farmacia në Tiranë Një gjabitje ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Mësohet se një shtetas me kërcënimin e një thike i ka vjedhur xhiro
Putin filmohet duke bërë xhiro me "bishat" e tij të reja (VIDEO) Limuzina e re e Vladimir Putinit është xhiruar në Kremlin. Duket se presidenti rus, Putin ishte duke lënë Kremlinit p
Vajza e aktorëve të njohur shqiptarë në hapat e prindërve (FOTO LAJM) Romir Zalla dhe Suela Bako janë të dy aktorë të njohur që krahas jetës kanë ndarë dhe disa projekte të përbashkëta.
Nxënësit në Manastir pa transport falas, disa shkolla me xhirollogari të bllokuara Shtatë vjet më shumë se dhjetë shkolla na Manastir janë me xhiro llogari të bllokuara. Borxhi i përgjithshëm i arsimit t
Gjesti i Ozilit po bën xhiron e botës, puth bukën dhe e nxjerr nga fusha (FOTO LAJM) Mesut Ozil është një nga futbollistët më të respektuar në botë, kjo pasi është i qetë dhe nuk bënte gjeste të shëmtuara.
Xhiro me makinën plot kokainë, në pranga shqiptari në Itali Policia italiane ka vënë në pranga një 31-vjeçar shqiptar pasi në makinën e tij është kapur kokainë. Mësohet se i arrest
Zbuloi se burri e kishte tradhtuar, hakmarrja e gruas po bën xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Një grua e cila zbuloi se i shoqi e kishte tradhtuar, përgatiti hakmarrjen e cila u kthye në virale në rrjet. Do të i
Rrahje në mes vajzave në një shkollë, video po bën xhiro në internet (VIDEO) Një video është bërë hit në internet teksa shihen dy nxënëse të shkollës fillore “Goce Dellçev” të qytetit të Negotinës
Sulm me thika dhe hanxharë, kjo video bëri xhiron e botës (VIDEO) Një video është bërë hit në internet teksa shihen dy persona duke kërcënuar njëri-tjetrin me thika dhe hanxhar në mes të
Pamje që po bën xhiron e botës, Ronaldo ndalon Buffonit dhe e përqafon (VIDEO) Një incident nuk mund të shkatërrojë dy njerëz profesionistë. Buffon doli me të kuq në ndeshjen kundër Realit dhe Ro
Reagimi i Kloppit po bën xhiron e botës: Mos u tallni, Roma nuk e ka eliminuar Barcelonën Roma bëri përmbysjen e madhe ndaj Barcelonës. Por kjo ishte e pabesueshme trajneri i The Reds, Jurgen Klopp, kur i tregu
Torino fitoi mbas 24 vitesh ndaj Interit, festa e vogëlushit bën xhiros e botës (VIDEO) Torino arriti sot pas 24 vitesh të fitonte një ndeshje në fushën e saj kundër Interit të Luciano Spallettit. Skuadra
Turistja seksi doli xhiro me bikini, gjobitet nga policia Policia filipinase ndaloi një motoçikletë për t’i thënë vajzës bjonde që po udhëtonte në të që duhej të mbulohej, pasi n
Milaim Zeka tregohet i ashpër me AKI: Po na xhiron kur flemë me gratë tona Deputeti i NISMA, Milaim Zeka, ka reaguar ashpër ndaj arrestimit dhe dëbimit nga Kosova të gjashtë shtetasve turq. Zeka