999 rezultate për

xhiro

Goli i parë i Izraelit ndaj Shqipërisë po bën xhiron e botës (FOTO & VIDEO) Kombëtarja e Shqipërisë mori humbjen e dytë radhazi në Ligën e Kombeve duke u mposhtur në transfertë nga Izraeli me rezu
Kovaç kërkon të nxjerrë Bayernin nga kriza përmes biçikletës Trajneri i Bayern Mynih, Niko Kovaç nuk i ka aspak punët mirë. Skuadra nuk njeh fitore në kampionat që prej muajit qers
Bëri xhiron e botës me reagimin LIVE, gazetarja fiton një çmim (VIDEO) E kush e ka harruar skenën që bëri xhiron e botës kur një gazetare nuk e kuptoi se ishte LIVE dhe filloi të luante me st
Kamera e fshehtë i ngeci "në fyt" këtij artisit (VIDEO) Kështu ndodh kur kamera e fshehur e kalon vijën e kuqe. Kur nuk të beson askush se është kamerë e fshehur ndodh që ed
Lot dhe dhimbje, si u nderua Leo i vogël nga futbollistët (FOTO LAJM) Një ngjarje shumë emocionuese dhe e prekshme ka ndodhur në fillimin e ndeshjes në Selman Stërmasi. Pak ditë më parë,
Ky avion po lundron në det, pamjet bëjnë xhiron e botës (FOTO LAJM) 36 pasagjerë dhe 11 anëtarë të stafit panë tmerrin me sy kur avioni i tyre doli nga pista. 150 metra më tej ishte deti d
Kjo foto e sikletshme e Bartras po bën "xhiron" e botës (FOTO LAJM) Real Betis është ndeshur ditën e djeshme me skuadrën e Atletico Bilbaos në kuadër të javës së 5-të në La Liga ku u ndan
Vodhi xhiron e lokalit, arrestohet i riu në Berat Policia e Beratit ka vënë në pranga një të akuzuar për vjedhje. 24 vjeçari Xhoni Spahiu u ndalua nga policia pasi dys
Bënë xhiron e botës, këto janë reagimet epike të VIP-ave kundër paparacit Sigurisht që të qënit i famshëm ndonjëherë të lodh. Kjo sepse nuk mund të dalësh dhe të jesh i qetë pa u ndaluar nga
TRAGJEDIA/ Flet shoferi i kamionit, fotot e të cilit bënë xhiron e botës Shoferi i kamionit F.L. ia doli që në momentin e duhur të ndalte automjetin e vet në urën e shembur në Genova. Kësht
Policia u bën "zbor" të fortëve që xhirojnë makinat në Tiranë Shumë syresh e përdorin makinën për të treguar prezencën e tyre në shoqëri duke u rënë më qafë pjesës tjetër, por këto s
Rozana Radi fillon pushimet, fotot me bikini bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Kanë kaluar më tepër se një vjet që nuk ka sjell ndonjë këngë të re për tregun muzikor shqiptar. Por, kjo nuk do të t
Shqiptari del xhiro me biçikletë në Itali por e pëson keqazi (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Milano. Një shqiptar që po udhëtonte me biçikletë është
Kjo foto e Raiolës po bën xhiron e rrjetit, komenti i Ibras është epik (FOTO LAJM) Mino Raiola mund të jetë kthyer në një nga menaxherët më të urryer në botë për mënyrën se si administron lojtarët e tij
E zëvendësoi Alisson por ky veprim i Karius po bën xhiron e botës Portieri i Liverpool, Karius do të mbahet mend gjatë për gabimet trashanike që i kushtuan Champions League, skuadrës së
Nëna kap "mat" vajzat duke bërë twerk, reagimi i saj po bën xhiron e internetit (VIDEO) Kjo është një ndër videot me virale të internetit për momentin. Dy motra ishin duke bërë "twerk" në video, ndërkohë q
Qesja e mollëve që bëri xhiron e rrjeteve sociale, eksperimenti gjenial i mësueses Një mësuese nga Bedfordshire në Britani postoi një qese me mollë në rrjetet sociale. Ajo i përdori mollët për t'i dhë
1.5 milionë euro xhiro, shkatërrohet banda e trafikantëve shqiptar në Itali Policia italiane ditën e sotme ka ekzekutuar një operacion blic i cili ka shkatërruar një bandë kriminale e përbërë nga
Gruaja lind foshnjën në det, fotot bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Ky është momenti i pabesueshëm ku një turiste ruse lindi fëmijën e saj në ujërat e Detit të Kuq në Egjipt. Turistët m
Jurgen Klopp gjuan bukuroshet shqiptare (FOTO LAJM) Pasi nuk fitoi dot Champions League kundër Real Madrid, Jurgen Klopp ka nisur pushimet dhe duket se ka kohë për postime