999 rezultate për

xhiro

Përkëdhelet me të dashurin e ri në publik, video e Loredanës bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Një video e një çifti që pretendohet se është reperja e njohur Loredana dhe reperi gjerman Zuna po qarkullon online!
Pasimi me prapanicë i Neymar, pamjet bëhen virale (VIDEO) PSG fitoi me rezultatin 3-0 ndaj Reimsit dhe kaloi në finalen e Kupës së Ligës në Francës, në një ndeshje që më shumë ës
E dhimbshme, fotot tronditëse të këtij luani po bëjnë xhiron e botës (FOTO LAJM) Pamjet e një luani të dobësuar kaq shumë, sa i duken vetëm kockat dhe lëkura, po bëjnë xhiron e botës. Luani ndodhet në
Xhiroja nëpër Ish-Bllok e Dritan Dajtit shkaktoi furtunë, si ishte e vërteta Emri i Dritan Dajtit vazhdon t’i sjellë telashe policisë. I dënuar me 4 burgime të përjetshme dhe më pas me një dënim që
Një "xhiro" rreth botës, cili është standarti i bukurisë femërore në vende të ndryshme (FOTO LAJM) Bukuria është shumë relative, por gjithesi një popull ka preferenca "të përcaktuara", të ndryshme nga një popull tjetër.
Xhiro me avion privat e garazh me makina luksoze, si jeton milionerja më e re e botës Janë disa fakte në jetë që janë absolutisht të padiskutueshme dhe një ndër to fakti se Kylie Jenner është më e pasur sa
Çfarë ndodhi 4 ditë më parë mes Bllokut, "xhiroja" e Dajtit që shkaktoi "furtunë" në polici (VIDEO) Katër ditë më parë Dritan Dajti është shfaqur për herë të parë në publik pas shumë vitesh. Dajti, është shoqëruar mën
Nxorrën Dritan Dajtin "xhiro nga Blloku", shkarkohet zinxhiri komandues i burgut Peqin Ministrja e drejtësisë Etilda Gjonaj ka njoftuar se janë shkarkuar drejtuesit e burgut të Peqinit, pasi nxorrën Dritan D
Video e presidentit të Almerias me Zidane po bën xhiron e botës (VIDEO) Një video e Zizu me Turki Al-Sheikh po bën xhiron e botës. Turki Al-Sheikh, pronari i klubit të Almerias, është takua
Shkoi me dekoltenë e hapur në Kuvend, çfarë bën sot deputetja që bëri xhiron e rrjetit? (FOTO LAJM) Në Brazil jo rrallëherë vajzat shkaktojnë furtunë rrugëve me genet e mrekullushme, por vetëm pak kohë më parë kjo gjë nd
Bëri xhiron e rrjetit: Ç'nuk shkon me kartolinën e Krishtlindjes së Meghan dhe Harry? (FOTO LAJM) Kartolina e Krishtlindjes e dukës dhe dukeshës së Sussex-it u komentua gjatë në tabloidët britanikë, të cilët theksuan s
Nënë e dy fëmijëve, fotot provokuese të modeles bëjnë xhiron në rrjet (FOTO LAJM) Interneti “çmendet” sa herë që modelja amerikane Paulina Gretzky poston fotografi seksi në Instagram. Por si ndihet baba
Miss Xhamajka fitoi kupën, reagimi epik i Miss Nigeria po bën xhiron e rrjetit (VIDEO) U mbajt së fundmi në Londër evenimenti i bukurisë "Miss World 2019" ku fituese u shpall Miss Xhamajka, Toni-Ann Singh. P
U eleminua në Champions, por në kampionat Ajax-i ka një ecuri fantastike Ajax ishte befasia e vitit të kaluar duke prekur gjysmëfinalen në Champions League dhe në sekondat e fundit u eliminua n
Tifozeritë kundërshtare "pushtojnë" fushën e lojës, përleshen keq me njëri-tjetrin (VIDEO) Ditën e djeshme Blackpool mposhti me rezultatin 3-1 Flitudin, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 20 në Ligën e Parë ang
Salah shënon golin e tretë për Liverpool (VIDEO) Liverpooli ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 3:0 në ndeshjen kundër Bournemouthit, e cila po zhvillohet për mom
5 vjeçari që po bën xhiron e rrjetit, thërret shokët në ditën e adoptimit Një djalë i vogël, 5 vjecar është bërë viral në Internet pasi ka vendosur që birësimin e tij ta bëjë në sy të të gjithë
Gjyshja shqiptare që po bën xhiron e rrjetit, përgjigja epike ndaj gazetarit: Pres të martohem (VIDEO) Në këtë situatë në të cilën ndodhet vendi jonë për momentin duket sikur nuk ka vend për shaka dhe batuta. Por kjo gj
Pamjet që po bëjnë xhiron e botës, çfarë la pas tërmeti i 26 nëntorit (FOTO LAJM) 31 persona të pajetë, 45 të të shpëtuar nga rrënojat, i panjohur numri i atyre që janë nën rrënoja dhe dhjetëra objekte
Letër Babagjyshit, 7 vjeçarja bën xhiron e rrjetit me kërkesat prekëse Shtëpi për familjen e saj dhe ushqim për të ngrënë, është kërkesa që një 7 vjeçare nga Liverpooli, Angli, që i ka bërë b