999 rezultate për

xhiro

Ahmeti kritikon qytetarët: Po dalin xhiro kur nuk është nevoja Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka kritikuar qytetarët të cilët dalin nga shtëpitë edhe kur nuk është ne
Pa operacione plastike? Kjo video e Taynës disa vite më parë po bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Tayna është një nga emrat më të suksesshëm të momentit në muzikë në Shqipëri. Reperja ka treguar me anë të postimeve të
Rama poston pamje të forta për COVID-19 dhe "kërcënon" qytetarët: Dilni, dilni xhiro nesër (VIDEO) Kryeministri Rama ka lajmëruar prej më shumë se një jave popullin të bëjë kujdes ndaj virusit vdekjeprurës Covid-19 dhe
Po bëjnë xhiron e rrjetit, çifti shqiptar kurorëzohen në martesë me maska (FOTO LAJM) Një çift shqiptar në Kosovë ka kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Përhapja e koronavirusit nuk e ka ndaluar aspak k
E zuri gjumi, infermieria italiane bën xhiron e rrjetit Heronj në detyrë, mjekë dhe infermierë të cilët në këto ditë po luftojnë kundër koronavirusit, për të shpëtuar sa më shu
Zbulohen orari dhe gjyqtarët e xhiros së 22-të të Superligës Kjo fundjavë do ta sjellë një tjetër derbi në IPKO Superligën e Kosovës në futboll. Bëhet fjalë për duelin për titull nd
Duhet lexuar! Letra e kësaj nuseje për vjehrrën e saj para dasmës po bën xhiron e rrjetit E dashur vjehrrë, Nesër është dasma dhe unë jam e ngazëllyer, nervoze dhe e hutuar. E di që është një hap që ç
Video e tij bëri xhiron e botës, motra modele e 9-vjeçarit i "rrëmben" vëmendjen (FOTO LAJM) Njerëz nga e gjithë bota, të famshëm e jo janë solidarizuar me djalin e vogël Australian pas publikimit të videos ku ai
ZYRTARE/ Shtyhet edhe ndeshja Udinese - Fiorentina Kampionati elitar i futbollit italian ka dalë nga ekuilibri, si pasojë e Coronavirusit. Katër ndeshje të Serie A janë
E teproi me zhveshjen, videoja e nxehtë Kejvinës bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Kejvian Kthella së fundmi ndodhet në Amerikë, dhe këtë e ka treguar vetë modelja me anë të postimeve të saj në Instagram
Po bën xhiron e rrjetit, spikerja ja plas të qeshurës në mes të lajmeve (VIDEO) Ka bërë xhiron e rrjetit video e një spikere ruse e cila ia ka plasur të qeshurës gjatë dhënies së lajmeve. Aleksandr
Melania sërish nuk e lë Trumpin ta puthë, momenti bën xhiron e botës Melania dhe Donald Trump shpeshherë kanë lënë skena në sy të njerëzve dhe kjo tashmë nuk është më një gje e re. Ajo s
La pa fjalë Sanremon me dekoltenë e ekzagjeruar, kush është modelja që bëri xhiron e rrjetit Dayane Mello i ka lënë të gjithë pa fjalë në Sanremo. Ajo u ul në rreshtin e parë në teatrin Ariston, disa kolltuqe l
Foto që po bëjnë xhiron e botës, majmuni i zgjat dorën njeriut për ta nxjerrë nga lumi (FOTO LAJM) Majmuni, i cili jeton në një zonë pyjore të mbrojtur në Borneo, u pa duke u përkulur dhe duke i dhënë një dorën për ta n
Mimika e Ronaldos kur mësoi se Georgina do kërcejë tango në Sanremo bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Në festivalin italian të këngës Sanremo, në mbrëmjen e tretë të tij, prezantuesja e parë e shfaqur krahë Amadeus, ishte
Si një modele e vërtetë, kjo oficere policie bën xhiron e rrjetit me fotot e saj (FOTO LAJM) Shpeshherë për shkak të stërvitjes së përditshme, oficeret femra kthehen në personazhe shumë të preferuara në rrjete soc
"Xhiro" mes Bllokut dhe plot 850 takime në burg brenda një viti, kush është i dënuari "VIP" në Shqipëri Në 10 janar, një "çudi" ndodhi me të burgosurin Dritan Dajti. Ai u pa të zbriste në zonën e ish bllokut për tju drejtuar
Burri hedh në tokë gruan dhe vrapon, videoja gjatë tërmetit bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Një tërmet i fuqishëm ka goditur mbrëmjen e djeshme Shqipërinë duke shkaktuar panik të qytetarët të cilët kanë dalë nga
Shtanget tifozi, ky veprim i Lucas Perez bën xhiron e internetit (VIDEO) Tifozët shpesh çmenden për të marrë fanellën e një futbollisti, por kjo që ka ndodhur në Spanjë zor se do të ketë preced
"Skelet", fotot e këtij luani po bëjnë xhiron e botës (FOTO LAJM) Pamjet e një luani të dobësuar kaq shumë, sa i duken vetëm kockat dhe lëkura, po bëjnë xhiron e botës. Luani ndodhet në