999 rezultate për

xhiro

Monstra në ujërat shqiptare bën xhiron e rrjetit (FOTO & VIDEO) Banorët shqiptarë pretendojnë se kanë filmuar momentet kur shfaqet një monstër e ngjashme me të famshmen ‘krijesa e Loch
Grabitet xhiroja ditore e karburantit në Rinas Mesditën e sotme ka ndodhur një grabitje në Tiranë. Persona të paidentifikuar ende dhe të armatosur kanë shkuar në nj
Kompania e njohur e veshjeve mbyll dyqanet Kompania e njohur e veshjeve Hennes & Mauritz (H&M) pritet të mbyllë disa nga dyqanet e saj në të gjithë botën pas uljes
Marina bën xhiro me karrocë në mes të emisionit (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme, emisioni “C’est la vie”, ka nisur ndryshe. Lindi dhe Kristi vendosën të bënin një hyrje të veçantë,
Fotot e tyre bënë xhiron e botës, ky është "dhëndri" i Barack Obama (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, një foto e vajzës së Obamës duke u puthur me një djalë bëri xhiron e mediave botërore. Maila Obama
Pamje që po bëjnë xhiron e botës, ushtari arratiset nën breshërinë e plumbave (VIDEO) Pamjet dramatike që janë publikuar së fundmi në mediat botërore tregojnë momentin kur një ushtar i Koresë së Veriut bën
Menaxherët në Mitrovicë nuk lejojnë mediat të xhirojnë Në qendrat e votimit në Mitrovicë vazhdon mungesa e materialit zgjedhor edhe shtatë orë pas fillimit të votimit. Mëso
Foto që po bën xhiron e rrjeteve sociale! Leopardi në rrezik (FOTO LAJM) Rreth orës 8 të mëngjesit Anand Bora, një mësues nga India pa një leopard të bllokuar në një pus në fshatin ku jetonte.
Nga 1 prilli, 22 mijë biznese me xhiro mbi 2 mln lekë do paguajnë TVSH Tashmë është zyrtare. Duke filluar nga data 1 prill i vitit të ardhshëm, bizneset që kanë qarkullim vjetor më të madh se
Vettel triumfon në Brazil, lë mbrapa Bottas dhe Raikonen (FOTO LAJM) Sebastian Vettel ka fituar në Çmimin e Parë të Interlagos së Brazilit me Bottas dhe Raikkonen që do ta shoqërojnë në pod
Bëri xhiron e rrjeteve sociale! Kjo është gruaja që u sulmua nga tigri siberian (FOTO LAJM) Kjo është fotografia e parë e Nadezhda Srivastava, kujdestares së kopshtit zoologjik që u sulmua brutalisht nga një tigë
Aurela Hoxha, pjesë e filmit që xhirohet në Spanjë Dëshira e shumë prej VIP-ave tanë ka qenë gjtihnjë aktrimi. Por mesa duket vetëm disa prej tyre kanë fatin që të bëhe
Drogë, armë e municione, banda e Habilajve bënte xhiro 20 milionë euro Detaje të reja janë zbuluar nga prokuroria e Katanias në lidhje me bandën e Habilajve. Prokuroria thotë se ky grup t
Manchester United – Tottenham Hotspurs, formacionet zyrtare Manchester United do të mundohet t’i rikthehet fitoreve pas humbjes në xhiron e kaluar në Ligën Premier. United para shi
Rrobot apo njeri? Pamjet e kësaj vajze po bëjnë xhiron e botës (FOTO & VIDEO) Një mënyrë e re jetese u promovua në konventën e lojërave japoneze. Shpikjet e prodhuara në Tokio të Lojrave të këtij
Hapet Unaza e Madhe e Tiranës, Veliaj i bën xhiro Majkos me makinë Bashkia e Tiranës hapi sot për automjetet segmentin e Unazës së Madhe që lidh zonën e “Pallatit me Shigjeta” me Farkën,
“Hajde të të bëj xhiro”, zbardhet dëshmia e 10-vjeçares së përdhunuar Policia ka arrestuar një 23-vjeçar pasi akuzohet se ka përdhunuar një vajzë të mitur vetm 10-vjeçare. I arrestuari ës
Karikatura e Isco ndaj Italisë që po bën xhiron e botës (FOTO LAJM) Super mesfushori Madrilen, Isco ka pasur vëmendjen e gjithë mediave botërore gjatë ditës së sotme pas paraqitjes unikale
Vogëlushi qan për ta takuar, gjesti i Messit po bën xhiron e botës (VIDEO) Pesë herë fituesit i “Topit të Artë” nuk është një kampion vetëm në fushën e lojës por edhe jashtë saj. Lionel Messi
Ja ku xhirohen telenovelat më të dashura nga shqiptarët (FOTO LAJM) Telenovelat turke janë nga më të ndjekurat e këtyre viteve në Shqipëri. Skena të filmuara në vila apo lagje shumë të