999 rezultate për

xhiro

Një nga vendet më të goditura nga COVID-19, pacientëve i bëjnë xhiro në bregdet Spanja u kthye me rimte të shpejta në një nga vendet më të goditura nga koronavirusi, por javët e fundit situata është n
Shkoi pa reçipeta në protestë, kush është e famshmja që po bën xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, në SHBA kanë nisur protesta të fuqishme pas vrásjes së një afro-amerikani nga vetë punonjësit e p.lici
Fotot e fundit të Rihannës me të brendshme po bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Rihanna ka sjellë për publikun koleksionin e saj të ri të të brendshmeve. 32 vjeçarja ka zgjedhur që të jete vetë ajo
E sulmoi qeni teksa po xhironte programin, flet moderatorja e Top Channel (VIDEO) Moderatorja e emisionit “Fshatrat e Shqipërisë”, Ilnisa Agolli foli në studion e Shqipërisë Live për incidentin e ndodhu
"Xhirot zero", biznesi i vogël ankohet te Basha Kryedemokrati Lulzim Basha, u takua sot me disa biznese në zonën mes Brrylit dhe Xhamllikut në Tiranë, për të parë nga a
Modele apo oficere? Kjo vajzë po bën xhiron e rrjetit me fotot e saj (FOTO LAJM) Shpeshherë për shkak të stërvitjes së përditshme, oficeret femra kthehen në personazhe shumë të preferuara në rrjete soc
Po bën xhiron e rrjetit, tentojnë të fusin xhamin në ashensor dhe u ndodh e papritura (VIDEO) Momenti kur dy burra futen me një copë xhami të madhe në ashensor, po bën xhiron e rrjetit. Ata futën xhamin brenda në a
Sfidon vajzat e reja, 70-vjeçarja që po bën xhiron e rrjetit zbulon sekretin (FOTO LAJM) Vitet kalojnë por Vera Wang nuk ka ndërmend të plaket, ajo duket si një 20-vjeçare kur në të vërtetë është 70 vjeç. “
Policia i maskuar goditi qytetarin e shtrirë përtokë, fotoja bën xhiron e botës Ditën e sotme (17 maj 2020), në orët e para të mëngjesit godina e Teatrit Kombëtar është shembur nga fadromat e IKMT-së.
Një "xhiro" rreth botës, cili është standarti i bukurisë femërore në vende të ndryshme (FOTO LAJM) Bukuria është shumë relative, por gjithesi një popull ka preferenca "të përcaktuara", të ndryshme nga një popull tjetër.
David Beckhan po i bien flokët dhe fotot e tij po bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) David Beckham po i humbet flokët e tij. Në një lajm të 2018-ës u aludua se i kishte mbjellë, duke qenë se i kishte t
"Ndalo, kam familje", reagimi i DJ të njohur pasi i bën twerk po bën xhiron e rrjetit (VIDEO) DJ Khaled është përballur me një të papritur në Instagram. Artisti i njohur është lidhur ‘live’ në rrjet me ndjekësit e
Një "xhiro" rreth botës, cili është standarti i bukurisë femërore në vende të ndryshme (FOTO LAJM) Bukuria është shumë relative, por gjithesi një popull ka preferenca "të përcaktuara", të ndryshme nga një popull tjetër.
Vogëlushja mposht koronavirusin, videoja e saj bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Një video emocionuese ka bërë xhiron e rrjetit duke krijuar empati nga të gjitha anët e globit. “Fëmija mrekulli” ësh
Balla: S'ka kafe dhe xhiro në parqe, koha për tu kthyer në jetën normale është ende larg Numri dy i Partisë Socialiste, Taulant Balla tha se Shqipëria është ende larg kthimit të normalitetit. Në një intervistë
Mayweather nuk njeh rregulla, bën xhiro nëpër LA pa maskë Floyd Mayweather thyen rregullat e vendosura nga qeveria për mbrojtjen nga koronavirusi, duke dalë në rrugët e Los Angel
Mozzik nuk do t' ia dijë për karantinën, xhiron klipin e këngës më të re (VIDEO) Mozzik ka shfrytëzuar më së miri ditët e karantinës. Ai është gati të publikojë hitin e radhës. Pak më parë, artisti
Modeli i flokëve të Rudiger po bën xhiron në rrjet (FOTO LAJM) Ashtu si për shumë njerëz edhe për futbollistët një nga problemet më të mëdha në karantinë ështëmundësisë për të mos u q
Rama zbulon listën: 400 mijë lekë në dorë punonjësve të këtyre sektorëve Ditën e sotme Rama ka sqaruar se cilat kategori do përfitojnë nga paketa e zgjeruar e ndihmës ekonomike në kuadër të luf
Ronaldo "thyen" karantinën, del bashkë me Georginën xhiro (FOTO LAJM) Kristiano Ronaldo, si e gjithë bota po qëndron izoluar për shkak të përhapjes së koronavirusit. Por duket se ndonjëh