999 rezultate për

xhinset

Kombinime ideale të xhinseve të gjëra (FOTO LAJM) Xhinset janë një stil i lehtë veshje të cilat na ndihmojnë që në një mënyrë ose në një tjetër të ndihemi rehat. Janë një
Xhinset trend për 2015-ën (FOTO LAJM) Xhinset janë veshjet që shoqërojnë gardërobën tuaj nga dimri në verë dhe për këtë arsye i kushtojmë shumë vëmendje stili
12 fakte të panjohura për xhinset (FOTO LAJM) Rrobat e prodhuara nga xhinsi janë më të shiturat në të gjithë historinë njerëzore. Xhinset u bënë popullore sidomos
Kthehen në modë xhinset e grisura (FOTO LAJM) Ndonëse moda ndryshon me hapa të shpejtë, ka edhe nga ata persona të cilët i rikthehen me disa modifikime të vogla veshj
Kjo vajzë i ka veshur apo jo xhinset? (VIDEO) Artistja franceze Marie Pryzbylski është ideatorja dhe autorja e një eksperimenti të jashtëzakonshëm në rrugët e Lilës n
Motrat Kardashian preferojnë rrobat e grisura (FOTO LAJM) Kim Kardashian është fotografuar veshur me xhinse të shqyera në shoqërinë e motrës së saj Kourtney, edhe ajo me një fund
India ndalon xhinset në institucione Në Indi xhinset janë konsideruar si “të papërshtatshme”, prandaj punonjësve publikë të shtetit indian të Harjanës u ësht
Xhinset me tastierë dhe maus Nëse nuk dëshiron që të mos kalosh as edhe një moment larg kompjuterit, kjo gjë mund të jetë për ty. Dy investitorë nga
Manhatan, ndalohen xhinset në shkollë për profesorët Mësimdhënia, përvec misionit kryesor që ka, atë të shpërndarjes së dijes dhe njohurive tek nxënësit e studentët, është e
Censurohen xhinset për mësuesit Xhinset nuk janë për të gjithë – të paktën kështu mendon drejtori i shkollës "Rober Simon" në Manhatan të Shteteve të Ba
15 muaj pa ndryshuar xhinset Josh Lee, nga Universiteti "Alberta", gati një vit e gjysmë nuk i hoqi nga trupi një palë xhinse. Këtë e bëri për shkak