999 rezultate për

xhinset

Xhinset e ngushta, shkak i problemeve shëndetësore Lajmi më i lexuar në BBC flet për një shqetësim të publikuar në një nga revistat më të mëdha shkencore në botë. Xhinset
Erdhën! Moda rikthen ato që ndoshta nuk i preferojmë edhe aq Tashmë nuk është ndonjë sekret fakti se moda na ka risjellë trendet e vitit 200, ju pëlqen apo jo. Kemi rikthimin e logo
E dini se nga dallojnë xhinset e shtrenjta nga ato të lirat? Xhinset janë padyshim veshja më e shitur në botë, të gjithë duke filluar që nga më i vogli e deri tek më i rrituri kanë
Ja nga ndryshojnë xhinset që kushtojnë 30 euro nga ato që kushtojnë 300 euro "Çelësi për të mbajtur xhinset në një gjendje që të duken si të reja është larja e tyre një herë në gjashtë muaj". Kjo ë
Nëse doni të dukeni më e gjatë, zgjidhni me kujdes xhinset Një problem i madh me vajzat që nuk jaën shumë të gjata është mënyra sesi i zgjedhin xhinset. Nëse doni që të doni të
Si të zgjidhni xhinset e duhura sipas formës së trupit (FOTO LAJM) Edhe pse stina e verës nuk mund të mendohet pa veshjet e lehta, fundet dhe fustanët e hollë, sërish nuk është akoma kohë
I keni ditur këto fakte për xhinset? Rrobat e prodhuara nga xhinsi janë më të shiturat në të gjithë historinë njerëzore. Xhinset u bënë popullore sidomos në
Sa shpesh duhet t'i lajmë pantallonat xhins? Të krijuara fillimisht në vitin 1853 si veshje e posaçme për kërkuesit e arit, pantallonat xhins kanë bërë historinë e m
Kujdes nga xhinset e grisura, ja sa shumë rrezikoni Pantallonat ‘e grisura’, si pjesë e tendencës së modës, kanë shtuar numrin e personave të prekur nga sëmundja e morthit,
Ja deri në çfarë moshë mund të vishni xhinse! Xhinset janë zyrtarisht veshja më e përdorur në botë pa dallim moshe apo gjinie. Por sipas një studimi në Britani ka
5 formulat e veshjeve që çdo femër duhet t’i ndjekë Femrat në ditët e sotme nuk mund të qahet për veshje pasi ndoshta është një ndër gjërat që pak mungojnë në jetën tonë.
Kush do të dëshironte një model të tillë xhinsesh? (FOTO LAJM) Një model i veçantë xhinsesh janë prezantuar në Ukrainë. Xhinset e brendit ukrainas “Ksenia Schnaider”, vepër e disenjat
Si ti dallojmë xhinset që kushtojnë 300 euro nga ato 10 euro? Në një pjesë të dokumentarit të bërë në Turqi, del se i njëjti material përdoret për dy llojet e xhinseve. Në botë prodh
Xhinset nuk duhet të lahen, ja arsyeja Pastrimi i rrobave është i pashmangshëm, aq më tepër nesë ne i përdorim ato për një kohë të gjatë. Ndërsa sipas presiden
Xhinset që vetëpastrohet nga njollat (VIDEO) Njollat nga ushqimet në rroba shpesh janë dhe shqetësimi më i madh për të gjithë ne. Pantallonat janë gjëja më stresuese
Xhinset që karikojnë telefonin (FOTO LAJM) "Joe Jeans" janë linja më e re e xhinseve që ju jep mundësinë që të keni forma sa më të mira dhe të karikoni telefonin p
Rreziku i përdorimit të xhinseve të ngushta Doktorët paralajmërojnë se xhinset e ngushta mund të dëmtojnë seriozisht muskujt dhe nervat tuaja. Mediat ndërkombëtare
Kombinimet perfekte për xhinset e bardha (FOTO LAJM) Xhinset e bardha janë një stil eshje që ju mund ti kombinoni dhe ti vishni shumë mirë gjatë këtij sezoni. Janë një st
Xhinset kominoshe trendi më i fundit i sezonit (FOTO LAJM) Xhinset kominoshe janë stili i duhur që na duhet për pranverë-verë 2015. Jna ënjë veshje që ju mund ti kombinoni me një
Trendi më i fundit i veshjeve (FOTO LAJM) Xhinset e këtij viti duket se kanë risi të reja përsa i përket formave dhe kombinimeve që mund të realizojmë me to. Në n