999 rezultate për

xhesika

Me kë do martohet modelja Xhesika Berberi? (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqipatare Xhesika Berberi, e zhvendosur prej disa kohësh në SHBA së bashku me mikeshat e saj, Afërdita
Modelja shqiptare shoqe e ngushtë me Selena Gomez (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Xhesika Berberit me Selena Gomez-in nuk qe vetëm për një postim; është më jetëgjatë, përsa përsëri shfaqen
Xhesika Ndoj zhytyr në euro, nuk i numëron dot (FOTO LAJM) Xhesika Ndoj konsiderohet si një nga vajzat më të diskutuara të showbizit. Ajo u bë pjesë e muzikës duke nxjerrë në treg
Xhesika apo Afërdita? Vajzat nuk dallohen nga njëra tjetra në foton e fundit (FOTO LAJM) Xhesika Berberi dhe Afërdita Dreshaj janë padyshim dy nga modelet më të suksesshme të cilat janë zhvendosur jashtë Shqi
Gigi Hadid shqiptare ngre temperaturat në SHBA me foton e fundit (FOTO LAJM) Xhesika Berberi gjithmonë është konsideruar si një vajzë me linja perfekte dhe fytyrë ëngjëllore. Talenti i saj në mo
Xhesika Berberi tregon si vishet kur bën pazar (FOTO LAJM) Xhesika Berberi njihet si një nga vajzat dhe modelet më të bukura të showbizzit shqiptar. Fotot e saj janë gjithmonë
S’do t’a besoni! Kjo është Xhesika Ndoj para se të bëhej e famshme Xhesika Ndoj është një ndër femrat më të njohura nga publiku shqiptar. E nisi karrierën si një këngëtare, por Xhesik
Çfarë ju ndodhi modeleve të famshme në avion? (FOTO LAJM) Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi kanë qenë duke udhëtuar mbrëmjen e djeshme me avion për të shkuar në një pjesë tjetër
Xhesika Ndoj reagon pas deklaratës së Adelinës: "Ti je nëna e prostitucionit!" (FOTO LAJM) Duket se deklarata e këngëtares Adelina Ismaili se showbizi është kthyer në një promovim prostitucioni, i ka zemëruar sh
Aksidenti tragjik në Itali, babai i Xhesikës i mbytur në lot: Edhe unë kam vdekur… Mëngjesin e sotëm një aksident i rëndë ndodhi në Itali ku humbën jetën 4 të rinj ndër to dhe dy vajza me origjinë shqipt
Xhesika Ndoji kërcënon biznesmenin: Ja si do të paguajë atë që më bëri Xhesika Ndoji e ftuar sonte te “Zonë e Lirë” me Arjan Çanin në lidhje me raportin e saj me biznesmenin nga Maqedonia ka
Xhesika Ndoja ndërhyn në përplasjen Lu-Llalla: Jam me...(VIDEO) Xhesika Ndoja e ftuar sonte në “Zonë e Lirë” të Arjan Çanit ka reaguar për përplasjen Llalla-Lu. Ajo ka thënë se mbështe
Xhesika Polo fryn buzët? (FOTO) Në festivalin e fundvitit, Xhesika Polo bëri jo pak bujë me zhveshjen e saj artistike. Qytetarët e kritikuan në rrjetet
Xhesika Ndoj vjen sot me “Unaza” (FOTO LAJM) Xhesika Ndoj do të publikojë sot, këngën e saj më të re të titulluar “Unaza”. Mendohet të jetë një këngë romantike ,
Fejohet Xhesika Ndoj? (FOTO LAJM) Xhesika Ndoj gjithnjë e gjen një mënyrë për të qenë pjesë e medias. Së fundmi ajo ka postuar një foto tepër romantike
Xhesika: “Nëse Shqipëria kalon grupin në Europian do them emrin e deputetit” “Nëse Shqipëria do të kalojë grupin në Kampionatin Europian të Francës, unë do të tregoj emrin e deputetit që më ofroi m
Xhesika Ndoj: Mos u merrni me vajzën time Pas publikimit të videove ku Xhesika Ndoj ka ekspozuar si kërcen vogëlushja e saj 5-vjeçare, ajo me anë të një statusi n
Xhesika rrëfehet për propozimin nga kryebashkiaku i Romës Xhesika Ndoj e cila tashmë është kthyer në një personazh, ka pohuar se kryetari i Bashkisë së Romës i ka propozuar për m
Xhesika Ndoja: Ja si e takova Ilir Metën (FOTO) Një shkëmbim rruge në plazh kur kreu i Kuvendit po futej në lokal dhe Xhesika ndiqte vajzën nga pas, u komentua si takim
Xhesika Ndoj thyen heshtjen, rrëfen takimin në bregdet me Ilir Metën U përfol gjatë lidhur me takimin e rastësishëm ose jo të këngëtares Xhesika Ndoj me kreun e Kuvendit, Ilir Meta. Por vet