999 rezultate për

xhesika

Parandalohet tjetër tragjedi nga tërmeti i mëngjesit të sotëm në Tiranë 20 vjeçarja Xhesika Biqiku ishte viktima e vetme e tërmetit të 26 nëntorit në Tiranë. Studentja e Arkitekturës humbi jet
"Mezi i rrita", flet babai i Xhesikës që humbi jetën nga tërmeti Lëkundjet e errëta të 26 nëntorit zgjuan njerëzit nga gjumi. Frika, nxori jashtë shtëpive mes mijëra shqiptarëve edhe Xh
Alex Seitaj: Më kapi afshi për Xhesika Polon dhe përfunduam në shtrat! (VIDEO) Shumëkush rrëfen se mund të bëjë çmenduri nën efktin e alkoolit dhe një histori mjaft interesnate ka rrëfyer edhe Alex S
"Akoma po dridhem!", Xhesika kujton telefonatën me prindërit kur ra tërmeti (VIDEO) Xhesika Berberi ka udhëtuar nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku jeton, drejt Shqipërisë prej ditës së djeshme. Mo
Pengu që do i mbetet përjetë babait të 20 vjeçares: Ajo do shpëtonte Paraditen e djeshme në Spitali i Traumës, jetë 20 vjeçarja Xhesika Biqiku, e cila prej tri ditësh ishte në gjendje kome,
Rama flet për takimin me babain e Xhesikës: E dija, nuk i thoja dot që e bija do t’i vdiste! Studentja që do të bëhej arkitekte, Xhesika u godit në kokë pasi i ra një tullë në tentativë për të dalë nga pallati ku
Të afërmit tregojnë tmerrin që kaloi Xhesika nga tërmeti: Ulërinte për ndihmë! Xhesika Biqiku është viktima e parë që u shënua në Tiranë, nga tërmeti i madh i të martës. Ëndrra e 20-vjeçare për t’
"Thuaj një llaf të mirë ta çojnë gocën jashtë", babai i 20 vjeçares i kërkoi Ramës ndihmë Një vajzë ka humbur jetën sot në spitalin e Traumës duke e cuar numrin e viktimave në 51. Xhesika Biqiku, 20 vjec u p
"S'ka burra për mua", Xhesika Ndoj e zhgënyer nga meshkujt (FOTO LAJM) Xhesika Ndoja prej vitesh vazhdon të jetë shumë e komentuar në media dhe jeta e saj private nuk ka mbetur jashtë vëmendj
“Vetëm këngëtare nuk je”, Xhesika përplaset me komentuesit Xhesika Ndoja komentohet shpesh në rrete sociale dhe sidomos për faktin se ekspozohet shumë. Kështu ka bërë edhe së f
Si të keni turpin perfekt si të Xhesikës? Modelja zbulon sekretin (FOTO LAJM) Prej kohësh modelja shqiptare Xhesika Berberi vazhdon jetën në Amerikë, duke synuar tregun e modelingut. Për të arrit
“Si s’ju vjen turp”, Xhesika Berberi ka një mesazh për ata që ia quajtën gjoksin të vogël (FOTO LAJM) Megjithëse është një ndër femrat më të bukura shqiptare, ka edhe nga ata që janë të pakënaqur me pamjen e Xhesika Berber
Xhesika, 17-vjeçarja e paralizuar që ëndërron të bëhet psikologe (VIDEO) 17-vjeçarja, Xhesika Frroku, është nxënëse e shkollës së mesme në bashkinë e Vaut të Dejës. Rreth një vit më parë, papri
U martua ish i dashuri, reagon Xhesika Berberi (FOTO LAJM) Xhesika Berberi u ndame shumë bujë vetëm dy vite më parë nga partneri i saj Evald Balla. Nfdërkohë Evaldi duket se g
Capital T sapo ngacmoi modelen shqiptare në sy të të gjithëve, por ajo u ofendua Reperi Capital T, i ka komentuar bukuroshes së famshme shqiptare Xhesika Berberit. True Kapo – siç është edhe emri i
Xhesika dhe Jehona ndezin Instagramin me një kërcim të nxehtë (VIDEO) Dy shoqet shumë të mira sjellin pamje nga festa në shtëpitë e tyre. Dyshja po kalojnë mjaft shumë kohë bashkë, e këtë h
Xhesika nuk numëron dot lekët, kush e ndihmon? (FOTO LAJM) Xhesika Ndoji është një ndër personat vip më të përfolura në Shqipëri. Së fundmi ajo ka çmendur rrjetin me fotot e publi
Këngëtarja shqiptare pozon me rroba banjo dhe me krenari tregon celulitin Një trend i fundit duket se ka pushtuar Instagram-in, ku disa personazhe të famshme kanë postuar foto në të cilat bien n
Moderatorja shqiptare nuk ia përton fanses, e detyron të mbyllë Instagram-in Aulona Musta është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Si çdo vip, edhe ajo është sulmuar nga ndjekës të
Gazetarja shqiptare takon Neymarin dhe reagimin e tij s'do t'a besoni (FOTO LAJM) Neymar mbrëmë u kthye në shtëpi, pas humbjes përballë Belgjikës. Për të komentuar ndjeshen, ishte e ftuar në "Top Are