999 rezultate për

xhensila

Varfëri e skajshme, Xhensila përlotet nga dhimbja në sytë e fëmijëve në Kashar (FOTO LAJM) Xhensila dhe Bes Kallaku janëbërë sot pjesë ë nisëm Fundjavë ndryshe i janë gjendur pranë një prej familjeve të varfëra
Besi dhe Xhensila, fundjavë relaksuese (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku janë padyshim si shembulli më i mirë i një çifti. Xhensila ka arritur suksese të
Brenda shtëpisë së Xhensilës dhe Besit, paskan mysafirë (FOTO LAJM) Xhensila dhe Besi që pas kurorëzimit të lidhjes së tyre me martesë kanë filluar të jetojnë së bashku në një shtëpi të re
Mezi e prisnim! Besi dhe Xhensila na japin lajmin e bukur (FOTO LAJM) Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, na kanë dhënë një lajm të bukur këtë të premte. Pas martesës së bujshme të gjithë
Xhensila Myrtezaj si një yll rroku, shifra e këpucëve të saj është marramëndëse (FOTO LAJM) Xhensila është një këngëtare shumë e njohur. Është një nga këngëtaret me vokalin më të ëmbël që ka skena shqiptare.
Ish banorja e BB: “Shqiptari nga Kosova më ka ofruar 250 mijë euro për një natë” Ish-banorja e Big Brother Albania, Xhensila Pere, ka marrë një ofertë vërtet të majme nga një shqiptar i Kosovës, në këm
Filma me pullë të kuqe? Ish-missi shqiptar jep shifrën që do ja mbushte mendjen Ish banorja e Big Brother Albania, Xhensila Pere, e ftuar në emision PopCulture në Top Channel ka zbuluar detaje nga jet
Zbulohet më në fund! Kjo është unaza me të cilën Besi i ka propozuar Xhensilës Bes Kallaku dhe Xhensila janë një ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Dasma e tyre madhështore pushtoi
Befason Xhensila Pere: Jam gati për një film erotik Ish-banorja e “Big Brother 9”, arriti këtë vit të triumfonte në spektaklin “Dance with Me” në “Tv Klan”. Bëhet fjalë për
Ç'po kurdisin Besi, Xhensila, Andrra dhe Sinani? Ata janë dy ndër çiftet më të dashur të showbiz-it shqiptar. Bes Kallaku, Xhensila Mytezaj dhe Sinan Hoxha e Andrra Dest
Gjyshja e Besit hap llogari në Instagram, reagon Xhensila Është gjyshja më e famshme në Shqipëri. Ija, gjyshja e komedianit Besi tashmë ka hapur llogari në Instagram, duke i m
4 mijë dollar pallto, Xhensila do t'a "falimentojë" Bes Kallakun (FOTO LAJM) Xhensila dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Në shumë intervista, Bes Kallaku m
Xhensila Myrtezaj s'e mohon dot më, shtatzënë pas dasmës magjike (FOTO LAJM) Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka provuar të ndryshojë pamjen këtë fillim viti. Xhensila pasi ka publikuar klipin roma
Xhensila Myrtezaj e bukur si një lule Xhensila Myrtezaj është një ndër këngëtaret më të bukura shqiptare. Në postimin e saj të fundit në Instagram Xhensila
A e dini se cili është profesioni i këngëtares Xhensila Myrtezaj? Cilësohet njëra ndër artistet më të bukura shqiptare, e cila së fundmi ka filluar të rrëmbejë gjithë vëmendjen e shtypit
Këngëtarja zbulon sekretin e “Top Fest”: Xhensila më mori çmimin Këngëtarja Era Rusi, ka rrëfyer për herë të parë një ngatërresë që ka ndodhur në Top Fest 11 dhe që askush nuk e dinte d
Transformohet Xhensila Myrtezaj, zbuloni si duket me pamjen e re (FOTO LAJM) Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka provuar të ndryshojë pamjen këtë fillim viti. Xhensila pasi ka publikuar klipin roma
Publikohet klipi i shumë pritur për “Çelësi i zemrës” nga Xhensila (VIDEO) Xhensila Myrtezaj më në fund ka publikuar klipin për këngën e saj “Çelësi i zemrës” të cilën ia dedikoi bashkëshortit të
Xhensila dhe Trimi rrëmbejnë çmimin e parë në “Dance With Me” Ka përfunduar me sukses edhe edicioni i katërt i "Dance ëith Me" në Tv Klan. Në një natë të mbushur plot supriza, kë
Xhensila dhe Besi sjellin kartolinën më të ëmbël të festave Në prag të festës së Kritlindjeve ka ardhur një urim mjaft i ëmbël prej një nga çifteve më të pëlqyera dhe të komentuara