999 rezultate për

xhensila

Xhensila e pret me padurim projektin e këtij këngëtari (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme dhe shumë e dashur për publikun, nuk ndalet vazhdon të na surprizojë. Është fjala për të ëmblën Xhe
Djalë apo vajzë? Xhensila Myrtezaj flet për herë të parë për shtatzëninë (FOTO LAJM) Lajmet për një shtatzani të mundshme të këngëtares Xhensila Myrtezaj, pushtuan median online. E ftuar në "Dua të të
Shtatzënë apo jo? Xhensila vendos të flasë vetë (FOTO LAJM) Prej pak kohësh qarkullojnë zëra që thonë se Xhensila dhe Besi do të bëhen së shpejti prindër. Këngëtarja është në muaji
Xhensila i jep përkrahje Kidës për publikimin e këngës së re (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida dje publikoi projektin e saj të ri. Kënga e saj mbante titullin ''Ti''. Por duke
Xhensila tallet me Besin dhe e filmon në një moment privat (VIDEO) Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku janë padyshim shembulli më i mirë i një çifti. Xhensila ka arritur suksese të shumt
Me rroba bebesh në dorë, Xhensila dhe Besi presin fëmijën e parë ? (VIDEO) Prej pak kohësh qarkullojnë zëra që thonë se Xhensila dhe Besi do të bëhen së shpejti prindër. Këngëtarja është në muaji
Skifteri Bes Kallaku u bën ''gjëmën'' turisteve në Itali (VIDEO) Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku po shijon pushimet e tij në Itali me bashkëshorten Xhensila, por duket se nuk i k
Xhensila shtatzënë? Flet për herë të parë këngëtarja Vetëm pak ditë më parë, qarkulloi një lajm ku u pretendua se këngëtarja Xhensila Myrtezaj ishte shtatzënë. Por i menjëhe
Urimi i veçantë nga Xhensila Myrtezaj për Pavarësinë e Kosovës (FOTO LAJM) Në një ditë kaq të rëndësishme për Kosovën, në 10-vjetorin e Pavarësisë, ka ardhur edhe urimi i këngëtares bukuroshe Xhe
Xhensila vazhdon me blerjet e shtrenjta, pas palltos, tani e ka rradhën çanta (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të mira të momentit në Shqipëri. Përveç këngëve të sukseshme ajo përherë v
Xhensila dhe Besi shijojnë pushimet jashtë Shqipërisë (FOTO LAJM) Çifti shumë i komentuar i shoëbizit, para pak ditësh nisën pushimet në Santorini nga ku kanë postuar foto të mrekulluesh
Xhensila e Besi, pushime "të nxehta" jashtë Shqipërisë (FOTO LAJM) Para disa ditësh iu aludua në mediua për një shtatzani të mundshme të këngëtares Xhensila Myrtezaj po që lajmet u hodhën
Pas lajmeve mbi shtatzëninë, Xhensila largohet nga Shqipëria (FOTO LAJM) Pas shumë zërave që qarkulluan në media se këngëtarja Xhensila Myrtezaj mund të ishte shtatzënë, ka reaguar vetë Xhensil
Shtatzënë apo jo? Besi dhe Xhensila flasin vetë për të vërtetën (FOTO LAJM) Para pak kohësh ka qarkulluar në media lajmi se këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në pritje të ëmbël. Kjo gjë u for
Reagon motra e Bes Kallakut: Xhensila e do një fëmijë, por nuk është shtatzënë Para pak kohësh ka qarkulluar në media lajmi se këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në pritje të ëmbël. Kjo gjë u for
Xhensila Myrtezaj shtatzënë në muajin e katër? Ata janë një nga çiftet më simpatik e më të përfolur në shoëbizin shqiptar. Shpesh herë i kanë pyetur se kur do të
Bes Kallaku në rrezik, Xhensila lumturohet Dashurinë e tyre disa vjeçare Besi dhe Xhensila e kurorëzuan në martesë verën që lamë pas dhe tashmë po shijojnë momente
Njihuni me makinën që mban Xhensila Myrtezaj (FOTO) Këngëtarja Xhensila Myrtezaj na ka prezantuar veturën e saj e cila është e tipit ‘Audi’. Këtë e ka bërë pas publikimi
I quajtën të shtirur, Xhensila i kthehet komentuesve (FOTO LAJM) Besi dhe Xhensila Myrtezaj, këtë fundjavë i janë bashkuar nismës ''Një fundjavë ndryshe''. Fotot e tyre menjëherë u
Varfëri e skajshme, Xhensila përlotet nga dhimbja në sytë e fëmijëve në Kashar (FOTO LAJM) Xhensila dhe Bes Kallaku janëbërë sot pjesë ë nisëm Fundjavë ndryshe i janë gjendur pranë një prej familjeve të varfëra