999 rezultate për

xhemal

PD deklaratë të jashtëzakonshme, Gjunkshi: Policia ka shpërndarë armatime Partia Demokratike ka denoncuar se në Dibër, Policia e Shtetit ka shpërndarë armë. Denoncimi është bërë nga ish-deputeti
Mos e çaj tr*pin fare! Anëtari i Komisionit të Sigurisë thotë se nuk ka asnjë problem me përgjimet Në një prej përgjimeve të publikuara nga gjermania Bild, rezulton se deputeti i PS-se, Xhemal Qefalia telefononte shefin
PERGJIMI/ Tahiri: Mos e rruaj k.. fare s'na plas trapi! Shefi i policisë: Jam ushtari yt "Bild" publikoi sot dhjetë përgjime të tjera nga ajo që gazeta e quan blerja e votave në Dibër, por ndër to spikasin dy
PERGJIMI 2/ Mos e çaj tr*pin do bëhet më e mira për ty”: Qefalia siguron shefin e policisë për rritje në detyrë Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave. Në video pë
"Bild" lëshon "bombën", publikon përgjimet e reja E përditshmja gjermane “Bild” ka publikuar të tjera audiopërgjime mbrëmjen e sotme ku dëgjohet ish-ministri i Energjisë,
Pas luftës të bandave në Bllok del një kërkesë për presidentin Partia Demokratike kërkon nga Presidenti Ilir Meta që të mblidhet urgjentisht këshilli i Sigurisë Kombëtare. Reagimi vje
Denoncimi i frikshëm i Berishës: Xhafaj i çau stomakun të riut në hetuesi ish kryeministri Sali Berisha, ka bërë një denoncim shumë të rëndë këtë herë, nëpërmjet mesazht të një qytetari. Sipa
Denoncimi: Deputeti demokrat dhunohet nga Policia e Shtetit Partia Demokratike ditën e sotme ka denoncuar sipas saj dhunën e ushtruar ndaj deputetit të PD Xhemal Gjiknushi. Sipa
Vëllai i Sylejmanit që u përmend si vrasës i Xhemal Mustafës, reagon pas akuzave të dëshmitarit I dënuari për vrasje Shkumbin Mehmeti, në një rrëfim për Klan Kosova mbrëmë ka përmendur grupin kriminal që siç thotë ai
Xhemal Mustedanagic siguron se Shqipëria do ndryshojë imazh para të tjerëve Trajneri i përfaqësueses Shqiptare të 17-vjeçarëve, Xhemal Mustedanagic, u shfaq mjaft i kënaqur me rezultatet e seleksi
E FUNDIT/ Deputeti socialist humb njeriun e shtrenjtë të familjes (FOTO LAJM) Deputeti socialist, Xhemal Qefalia ka humbur një person shumë të dashur. Babai i deputetit socialist Xhemal Qefalia k
Gazetarja “sherr” LIVE me deputetin: Politikanët takonin kriminelët në burg Gazetarja Klodiana Lala e ftuar në studion e emisionit “Studio e Hapur” në Neës 24 është përfshirë në një debat me deput
Pas padisë së deputetit socialist shpërthen këshilltarja e LSI: Do përballemi me fakte Pak ditë më parë këshilltarët e LSI-së kanë nxjerrë emrin e deputetit të PS-së, Xhemal Qefalia, i cili sipas tyre vjedh
Kush është shqiptari në mesin e 100 njerëzve më me influencë në botë 23 vjet në Maqedoni, 16 vjet në Gjermani, 7 vjet Zvicër, dhe kur e pyesin se ku është shtëpia e tij, ai përgjigjet: “Kli
Lista e PD, Basha kandidon gjeneral Gjunkshin në Dibër Partia Demokratike më në krye Lulzim Bashën i ka dorëzuar KQZ-së listën me 140 kandidatë për zgjedhjet e 25 qershorit.
Rrëfimi i 90-vjeçarit që nuk u martua kurrë: Nuk doja nuset e partisë, doja një të huaj… Historia e 90-vjeçarit nga fshati Vlash, që nuk u martua kurrë, sepse nuk i pëlqenin nuset që i sugjeronin shokët e Part
Tentoi të hidhej nga vinçi, ja historia e të përndjekurit Xhemal Zhuri Një 60 vjeçar u ngjit sot tek vinçi afër Katedrales Ortodokse dhe kërcënoi se do të hidhet. Shtetasi rreth 60 vjeç i
Ja kush është ish i persekutuari që ka hipur në vinç dhe kërcënon të hidhet (FOTO&VIDEO) Policia vazhdon akoma negociatat me Xhemal Zhurin i cili është ngjitur për hërë të dytë në vinçin afër Katedrales dhe te
DOKUMENTI/ Kur komunistët dënonin me burg për jetë si agjent të CIA-s, babanë e Adriatik Llallës Prej disa ditësh drejtësia shqiptare është tronditur nga akuzat dhe kundër akuzat mes prokurorit të përgjithshëm Adriati
E dëboi Kukësi, ja ku do të luaj Korabi tani ndeshjet e shtëpisë Puka ka vendosur që t'i hapë dyert e stadiumit “Ismail Xhemali” për Korabin. Drejtuesit e klubit pukjan kanë vënë në dis