999 rezultate për

xheloz

E dashura xheloze e ndaloi Liam të puthej me Rita Orën?! Siç mund ta keni marrë vesh kënga e Rita Orës dhe Liam Payne, ''For You'' është një nga kolonat zanore të filmit. Më
Pirro habit me deklaratën: Ky koleg është xheloz për mua Pirro Cako është një nga kantautorët më të shquar shqiptarë që edhe sot i dëgjohen hitet dhe vazhdon të prodhojë magji m
Dashuria nuk njeh moshë! 75 vjeçarja xheloze për të dashurin 90-vjeçar Dashuria nuk njeh moshë, dhe shëmbulli konkret i kësaj thënie është historia e transmetuar këtë të shtunë në programin "
Luana e prerë dhe xheloze: Zgjidh kush është bisha e vërtetë! Midis Luanës dhe Marinës gjithmonë ka pasur një lidhje të ngushtë. Prej kohësh në të njëjtin ambient pune, ata janë b
Erik Fullani tregon njeriun e vetëm në botë për të cilin bëhet xheloz I ftuar në “PopCulture”, ai rrëfeu se personi më i rëndësishëm i jetës së tij është mamaja, ndërsa për motrën e tij bëhe
Devis Muka rrëfen martesën, tregon sa xheloze është gruaja Devis Muka është një nga personazhet më të pëlqyer , aktor dhe gjithashtu moderator i Fiks Fare prej dy vitesh. Në n
Bujar Qamili e thotë hapur: Gruaja është xheloze për Eli Farën Bujar Qamili dhe ELi Fara janë prej kohësh miq, dhe dy këngëtarë shumë të vlerësuar të muzikës popullore shqiptare. S
Këngëtari shqiptar e thotë troç: Gruaja ime bëhet xheloze për Eli Farën (VIDEO) Ai është një nga zërat më të dashur të muzikës popullore shkodrane dhe asaj shqiptare. Ikona shkodrane e muzikës popu
Puth femra të tjera në skenë, a është xheloze gruaja e Gent Zenelajt? (FOTO LAJM) Aktori i njohur i skenës shqiptare, Gentian Zenelaj është një ndër aktorët më të dashur për publikun shqiptar. Së fu
Avokati i njohur: Ariela u vra nga xhelozia në një lidhje të pakonsumuar Vetëm tre ditë kanë kaluar nga vrasja e Ariela Muratit në mes të Tiranës nga një djalë 23-vjeçar, por figurat publike ak
Ledioni xheloz për Sarën! Si do të ndihet ajo pas kësaj deklarate Moderatori i njohur Ledion Liço ishte dje i ftuar në emisionin “Top Show” nga ku foli për programin më të ri muzikor për
Riselda Sejdiu mbështet publikisht Klaudian me fjalët e çuditshme: Përdhunoi xhelozitë Ajo shkaktoi shumë rrëmujë dhe zhurmë në rrjete sociale pasi u nda nga koreografi i njohur Albi nako. Por balerina K
Arbana Osmani premton gjëra të mira, ndërsa Ermali bëhet “xheloz” Arbana Osmani është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Prej disa kohësh ajo i ka munguar ekranit
Dafina Zeqiri ndihet xheloze për diçka Pas vizitës në Kosovë, iu rikthye jetës së përditshme. Këngëtarja Dafina Zeqiri i është kthyer edhe aktivitetit që ka
Çmendet e reja, tentoi të vriste veten se ishte xheloze Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Tiranë ku një 31-vjeçare ka tentuar vetëvrasjen për shkak se ishte xheloze. Më
Meta flet hapur për Kryemadhi, tregon a është xheloz Nuk i ka shpëtuar edhe komenteve personale presidenti i vendit, Ilir Meta teksa është vënë përballë pyetjeve direkte të
Xheni xheloze për Bernardin! Dalin fotot pasi e kapi me velinën Xheni dhe Bernardi kanë qenë një ndër çiftet më të komentuar të Big Brother-it të edicionit ta kaluar. Në momentin që at
Ermal Mamaqi dhe Olti Curri, batuta dhe xhelozi mes tyre (FOTO LAJM) Ka qenë pikërisht mbledhja e Tv Klan që ka shkatuar batuta dhe ironi në rrjetet sociale mes Ermal mamaqit dhe Olti Curri
Vajza e Eminës xheloze për beben që do të vijë? Ky veprim do t’ju shkrijë zemrat Edhe pse jo gjithmonë, ndodh shpesh që fëmijët e parë të xhelozojnë për motrën ose vëllain që pritet të vijë së shpejti.
Burri xheloz i pret duart gruas me sëpatë (FOTO LAJM) Një 26-vjecar i ka prerë duart gruas së tij me një sëpatë, pasi e akuzonte se ajo kishte një të dashur të fshehtë.