999 rezultate për

xheloz

Klaudia Pepa miraton lidhjen e Albës dhe Albit dhe nuk është aspak xheloze Albi Nako u përfol shumë për ndarjen nga Klaudia Pepa. Edhe pse ka kaluar kohë dhe ai është fotografuar disa herë me
Rivaldo mbron Neymarin: Të kritikojnë se janë xhelozë Kur të tjerët e kritikojnë, është detyra e brazilianëve që ta mbrojnë. Rivaldo ka postuar një foto në rrjetet sociale du
Sonila Meço, xheloze e "tmerrshme" për bashkëshortin e vajzën (FOTO LAJM) Gazetarja dhe moderatorja Sonila Meço ka nisur pushimet e fundjavës bashkë me familjen. Ajo ka postuar në Facebook nj
E dashura e Mozzik nxjerr xhelozinë, kërcënon vajzën ruse Ai dhe e dashura e tij Loredana Zefi ka kohë që janë në lidhje dhe cdo ditë e më shumë po e shprehin dashurinë e tyre në
Dhuna, kumari dhe xhelozia: Çfarë deklaroi në polici gruaja që vrau burrin në Milot Violeta Donaj qëlloi dje me armë zjarri katër herë dje ndaj bashkëshortit të saj Kujtim Donaj duke i shkaktuar tre plagë
Zbardhet dëshmia e gruas që vrau burrin: Më tradhtonte! Pasi vrau bashkëshortin, 35-vjeçarja Violeta Donaj mësohet të ketë deklaruar në polici se qëlloi me pistoletë ndaj bashk
Flasin fqinjët e nënës së 6 fëmijëve që e vrau burri: Ajo mbante familjen me bukë Vazhdon të trondisë miqtë e familjarët vrasja e Ardiana Shahollit në Durrës, nga bashkëshorti i saj. Ardiana 40 vjeçe
Messi nuk bëhet "xheloz" si Ronaldo, e do Neymar në ekip Neymar kohët e fundit është përfolur shumë për një kalim të mundshëm tëk klubi i Real Madrid-it megjithëatë ende nuk ësh
A janë meshkujt shqiptarë më tepër xhelozë? Shikoni si u përgjigjen provokimeve (FOTO LAJM) Burrat shqiptarë janë shumë të sjellshëm, por në të njëjtën kohë edhe xhelozë. Një grup femrash duket se kanë "eksper
“Çfarë hani ju shqiptarët”, plas xhelozia në rrjete sociale (FOTO LAJM) Duket sikur në fakt kohët e fundit shqiptarët kanë marrë një vrull të madh në arenën ndërkombëtare. Rita Ora, Dua Lip
Këngëtarja e njohur shqiptare rrëfen xhelozinë mes kolegëve Ajo është një nga këngëtaret më të kërkuara jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë saj. Fatmira Breçani ishte e ftuar në
Zbardhen detajet, si përfundoi në tragjedi sherri në familjen shqiptare Mediat italiane kanë shkruar në lidhje me vrasjen makabre të ndodhur në Itali ku bashkëshorti shqiptar theri me thikë në
Van Dijk: Rivalët po na xhelozojnë Virgil van Dijk thotë se rivalët të cilët kanë dështuar të lënë gjurmë në Champions League është duke ju dhimbur zemra d
E dashura bëhet xheloze për Elenin, Bushpepa i kthen përgjigjen që çdo femër do e donte Eugent Bushpepa është këngëtari që përfaqësoi Shqipërinë në Eurovizion. Por duket se e dashura e tij është bërë disi
"A është bërë xheloze Andia për Elenin?", përgjigjet Eugenti! Gjatë kësaj periudhe këngëtari Eugent Bushpepa ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të pjesëmarrjes së tij në Eurovi
Blendi Fevziun e vënë në siklet: Një shoqja mamit tim vdes për ty Blendi Fevziu është pyetur për shumë gjëra sot nga fmëijët në kurthin e Piter Pan. Por pa nisur ende mirë, si gjithnj
Soni Malaj e acaruar: Partneri im nuk është xheloz Soni Malaj është diskutuar gjithnjë për lidhjet e saj. Ajo u martua me Mirkon vetëm pak kohë më parë, por u ndanë pas
Xhelozia e Vesa Lumës do t'ju habisë (FOTO) Këngëtarja Vesa Luma është duke shijuar zhvendosjen e saj me familjen për të jetuar në Zelandë. Ajo së fundmi ka publiku
Për kë është xheloze Vesa Luma? (FOTO LAJM) Vesa Luma dhe Big Basta , pas një kohe të gjatë shkëputjeje nga njëri-tjetri, më në fund u bashkuan përsëri. Ata tas
Xheloze për lidhjen e Albit? Klaudia Pepa në pushime me balerinin e njohur Albi dhe Klaudia u bënë një nga temat më të diskutuara me divorcin e bujshëm. Klaudia erdhi në Shqipëri e Albi u nis