999 rezultate për

xheloz

Sot një divë, dikur Kendall ishte tmerrësisht xheloze për motrën e saj Vëmendje! Njëherë e një kohë, Kendall Jenner nuk kishte asnjë shoqe dhe sigurisht ky fakt e shqetësonte. Dhe periudhën
HOROSKOPI/ Harrojeni xhelozinë sot, në këtë shenjë do të sjellë telashe Ky është horoskopi për ditën e sotme, 16 tetor 2018. Dashi Në këtë moment duhet të mundoheni të riorganizoni idetë
Xhisiela: E kam akuzuar nga xhelozia, jam tallur me policinë Në një intervistë për “Opinion”, Xhisiela Maloku ka deklaruar se nuk është kërcënuar asnjëherë. Aijo tha se e ka deno
Nuk jam përdhunuar kurrë, e kam bërë denoncimin nga xhelozia Në një intervistë të dhënë pak minuta më parë për “Opinion” Xhisiela Maloku ka thënë se nuk e kanë kërcënuar asnjëherë,
Kur gënjeu babai deputet i djalit torturues? Deputeti i Krujës Rrahman Rraja, babai i Rexhep Rrajës, i akuzuar se torturoi Xhisiela Malokun duke i fikur cigaren në t
Shaqiri flet për akuzat e Adamit: Je xheloz Ish-lojtar i Liverpoolit dhe Stoke Cityt, Charli Adami, disa ditë më parë ka kritikuar, sulmuesin shqiptar, Xherdan Shaq
Plasi sheshit xhelozia! Gazetarja kërcënon me bllok Marina Vjollcën Marina Vjollca dhe Getoar Selimi nuk kanë ndërmend të ndalin pushimet e tyre deri sa të vizitojnë çdo plazh të botës.
S'bënte dot fëmijë, 47-vjeçarja vret nga xhelozia shoqen me 4 fëmijë Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Australi. Një grua ka planifikuar vrasjen e një mamaje, një komplot për të vjedhu
Ish-futbollisti i Interit harron xhelozinë, u jep “like” fotove të gruas Natalie Weber e Mauro Zarate janë prej kohësh bashkë por siç jo rrallë herë është raportuar në mediat rozë, Zarate është
Foshnja xheloze bëhet virale, bën veprimin epik kur puthen prindërit (VIDEO) Foshnjat kanë nevojë për vëmendje, dhe nëse nuk ja jepni do i bëni shumë xhelozë. Ky është padyshim një fakt. Një ra
Iridi i kthehet ashpër Eva Muratit: Femër xheloze! Rike Roçi dhe Irid Oxas, teksa bëjnë simbolin e shqiponjës në stadium është bërë hit në të gjithë botën. Por për këtë
Gruaja e Bujar Qamilit shqetësohet nga afrimiteti me Luana Vjollcën Që nga java e parë e qershorit, kur u publikua klipi, nga Bujar Qamili dhe Luana Vjollca, janë grumbulluar më shumë se 7
A do t'a tradhtonte Sinani? Përgjigja e Andrra Destanit do t'ju habisë Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë ndër çiftet më të njohura në Shqipëri. Pavarësisht diferencës së tyre në moshë, A
Klaudia Pepa miraton lidhjen e Albës dhe Albit dhe nuk është aspak xheloze Albi Nako u përfol shumë për ndarjen nga Klaudia Pepa. Edhe pse ka kaluar kohë dhe ai është fotografuar disa herë me
Rivaldo mbron Neymarin: Të kritikojnë se janë xhelozë Kur të tjerët e kritikojnë, është detyra e brazilianëve që ta mbrojnë. Rivaldo ka postuar një foto në rrjetet sociale du
Sonila Meço, xheloze e "tmerrshme" për bashkëshortin e vajzën (FOTO LAJM) Gazetarja dhe moderatorja Sonila Meço ka nisur pushimet e fundjavës bashkë me familjen. Ajo ka postuar në Facebook nj
E dashura e Mozzik nxjerr xhelozinë, kërcënon vajzën ruse Ai dhe e dashura e tij Loredana Zefi ka kohë që janë në lidhje dhe cdo ditë e më shumë po e shprehin dashurinë e tyre në
Dhuna, kumari dhe xhelozia: Çfarë deklaroi në polici gruaja që vrau burrin në Milot Violeta Donaj qëlloi dje me armë zjarri katër herë dje ndaj bashkëshortit të saj Kujtim Donaj duke i shkaktuar tre plagë
Zbardhet dëshmia e gruas që vrau burrin: Më tradhtonte! Pasi vrau bashkëshortin, 35-vjeçarja Violeta Donaj mësohet të ketë deklaruar në polici se qëlloi me pistoletë ndaj bashk
Flasin fqinjët e nënës së 6 fëmijëve që e vrau burri: Ajo mbante familjen me bukë Vazhdon të trondisë miqtë e familjarët vrasja e Ardiana Shahollit në Durrës, nga bashkëshorti i saj. Ardiana 40 vjeçe