999 rezultate për

xheloz

Ja si të zbuloni nëse ish-in tuaj e ka marrë malli për ju Marrëdhëniet nuk janë gjithmonë një vijë e drejtë. Shumicën e kohës jeta na mëson se është e kotë të ndjekësh udhëzimet
“Dikur kisha ‘shpërthime’ xhelozie”, Fiori Dardha flet për marrëdhënien me bashkëshortin (FOTO LAJM) Dy vite më parë Fiori Dardha kurorëzoi me martesë dashurinë e saj me regjisorin, Donard Hasani. Në fakt ata të dy kanë s
Jeni xheloze për partnerin? Ndiqni këto rregulla që do ju qetësojnë Ndonjëherë një situatë kërkon vërtet një bisedë. Shpesh, gratë që pyesin se si të merren me xhelozinë, mendojnë se bised
Masakroi me thikë gruan për shkak të xhelozisë, arrestohet autori Krim i rëndë brenda një familje në Vlorë, burri ka goditur me levë gruan e tij. Një krim i rëndë brenda familjes ka n
Roza Lati shpërtheu keq, reagon Enca: "Baby ti je xheloze për mua" (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, moderatorja e njohur Roza Lati ka reaguar ashpër pas disa deklaratave të Encës në emisionin “Xing me Er
Xhemi apo Delinda, kush do drejtojë "Portokalli" (VIDEO) Aktorja e humorit Delinda Bisha së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin "Thumb". Nga disa sekuenca të publikuar lidhur me
Spiropali xhelozohet nga intimiteti i letrave Rama-Basha dhe i dërgon mesazh Berishës (VIDEO) Elisa Spiropali i ka çuar një mesazh sot ish-kryeministrit Berisha pas deklaratës së opozita nuk do të lejojë zhvillimin
Fero shpreh publikisht dashurinë dhe xhelozinë ndaj Arbenitës (VIDEO) Para pak ditësh Fero dhe Arbenita e bënë të gjithë botën të mendonte se i kishin dhënë fund lidhjes së tyre. Mjaftoi një
Xhelozi mes motrash, modelja e njohur bën hapin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Kendall Jenner është e vogla e familjes Kardashian-Jenner dhe shpesh është komentuar se mes Kylie dhe saj ka mosmarrëves
Lori Hoxha “ xheloze” për të motrën: Njëra nga ne…( FOTO LAJM) Para pak ditësh Sara Hoxha na bëri me dije që po fillonin pushimet për të, Ledionin dhe djalin e vogël London. Ajo k
Majlinda Bregu publikon foton e rrallë me babain, motrat do ta xhelozojnë (FOTO LAJM) Majlinda Bregu pak muaj më parë u zhvendos në Sarajevë, për shkak të postit të saj të ri si Sekretare e Përgjithshme e K
Hap tunel të përgjojë gruan, e peson keq bashkëshorti xheloz Bashkëshortja e la për xhelozinë e tij të tepërt. Por edhe pse të ndarë ai vazhdoi me të njëjtën sjellje derisa e pësoi
E dashura e deputetit, Iva Aliko jep lajmin e keq (FOTO LAJM) Showgirl shqiptare Iva Aliko zbuloi në emisionin Late Night Show në RTV Ora se është beqare. Ajo tha se i ka dhënë fu
Historia e shqiptarit xheloz me italianen, ajo i shkoi në shtëpi por bëri gabimin e jetës Tetë vjet burg për dhunë seksuale të rënduar, rrëmbim dhe lëndime shumë serioze, kërcënime dhe shpifje kundër të dashurë
Kush është brunia simpatike që u bë xheloze për Ramën (VIDEO & FOTO) Ditën e sotme ka bërë përshtypje videoja që vetë Edi Rama ka shpërndarë në Instagram. Në video shfaqej Rama në samiti
Xhelozia për të dashurën që punonte në lokal nate fundos shqiptarin Një shqiptrar i cili merrej me trafik droge është arrestuar në shtetin italian. Gjithcka ka ndodhur pasi ka qenë xhel
Nuk ia njihte hallën, këngëtarja bëhet xheloze dhe ia fshin nga Instagrami Vetëm pak kohë më parë këngëtarët Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi pranuan publikisht lidhjen duke i dhënë më në fund përgjig
Xhelozia shkatërron fejesën 4-vjeçare, ish i fejuari i lutet të rikthehen Vazhdimisht ndodh që brenda një çifti të ketë konflikte dhe mosmarrëveshje, të cilat mund të çojnë drejt ndarjes. E till
Suada Sherifi tregon problemet me bashkëshortin: Është shumë xheloz Suada Sherifi është prej disa vitesh e martuar me biznesmenin Eldi Dizdarin, i cili u shpall në kërkim në fund të nëntor
Trashëgimtarja e Top Channel e thotë hapur: Për këtë shqiptare jam xheloze Lori Hoxha ka preferuar ta kalojë mbrëmjen e së hënës me motrën, Sarën dhe shoqen e saj dhe të treja bashkë janë duke u