999 rezultate për

xheloz

Xheloz si Genci, nuk përmbahet as publikisht kur Eni pozon me një djalë tjetër (FOTO LAJM) Së fundmi Eni Koçi është duke punuar për një këngë të re, të cilën do e shoqërojë edhe me videoklip. Në Instagram-in
Xheloze për Jonidën, aktorja e njohur për pak do i prishte dasmën (FOTO LAJM) Javën e kaluar Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi e kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre disa vjeçare. Çifti mbajtën një d
“Nisi si me shaka!“ Ish-banorja e BB rrëfen historinë e re të dashurisë (FOTO LAJM) “Jam e dashuruar mbas kaq kohësh”! Kjo është deklarata më e fundit e ish-banores së Big Brother, Fiorentina Halili.
Xheloze e "çmendur", Stresi tregon me detaje si ka lënë nam e dashura e tij (FOTO LAJM) Prej disa javësh Stresi dhe Keisi kanë qenë shumë të komentuar në media për shkak të ndarjes së tyre të papritur. Lajmi
5 shenjat më xheloze të horoskopit që s’i lënë partnerët të marrin frymë të qetë Në fillimet e një marrëdhënieje, çiftet nuk ngopen duke kaluar kohë me njëri-tjetrin. Takime çdo mbrëmje, shët
"U ktheva unë kur do ikë Xhemi", Eduarti e do Arbanën vetëm për vete (FOTO LAJM) Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë dy shoqet më besnike të ekranit shqiptar. Moderatoret e ëmbla janë bashkë prej shu
Ami poston foto me bikini si rrall herë, Ermali bëhet xheloz (FOTO LAJM) Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi vijojnë pushimet verore në rivierën turke, në Antalya. Vetë moderatorja poston herë pas
Xhelozi e shëndetshme? Po, në disa situata “Shpesh, xhelozia është një përgjigje ndaj një ndjenjëje të kërcënuar, ose rrjedh nga ndjenjë shumë e pasigurt për veten
Bebe Rexha në skenë me ish-in e Rita Orës, pamjet që do ta bëjnë xheloze këngëtaren (VIDEO) Bebe Rexha ka dhuruar një spektakël të paparë në Chicago! Këngëtarja shqiptare dhuroi një performancë të adhurueshme
Terror/ Ekzekuton nga xhelozia 6 anëtarët e një famije, në fund vret veten (FOTO & VIDEO) Gjashtë anëtarë të një familje u vranë në vendbanimin Kajzerica në Zagreb në orët e mbrëmjes së ditës së enjte, me polic
Nga pushimet në pushime, Luana Vjollca ndryshon destinacion dhe jemi xheloz (FOTO LAJM) Pak ditë më parë moderatorja seksi, Luana Vjollca nisi pushimet e saj dhe destinacioni i parë ishte Monte Carlo. Në k
Luana vazhdon pushimet luksoze, Marina i shpreh xhelozinë publikisht (FOTO LAJM) Marina Vjollca i ka përfunduar pushimet dhe duket se nuk është mjaftuar aspak. Ajo udhëtoi drejt vendeve më luksoze s
Ja si të zbuloni nëse ish-in tuaj e ka marrë malli për ju Marrëdhëniet nuk janë gjithmonë një vijë e drejtë. Shumicën e kohës jeta na mëson se është e kotë të ndjekësh udhëzimet
“Dikur kisha ‘shpërthime’ xhelozie”, Fiori Dardha flet për marrëdhënien me bashkëshortin (FOTO LAJM) Dy vite më parë Fiori Dardha kurorëzoi me martesë dashurinë e saj me regjisorin, Donard Hasani. Në fakt ata të dy kanë s
Jeni xheloze për partnerin? Ndiqni këto rregulla që do ju qetësojnë Ndonjëherë një situatë kërkon vërtet një bisedë. Shpesh, gratë që pyesin se si të merren me xhelozinë, mendojnë se bised
Masakroi me thikë gruan për shkak të xhelozisë, arrestohet autori Krim i rëndë brenda një familje në Vlorë, burri ka goditur me levë gruan e tij. Një krim i rëndë brenda familjes ka n
Roza Lati shpërtheu keq, reagon Enca: "Baby ti je xheloze për mua" (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, moderatorja e njohur Roza Lati ka reaguar ashpër pas disa deklaratave të Encës në emisionin “Xing me Er
Xhemi apo Delinda, kush do drejtojë "Portokalli" (VIDEO) Aktorja e humorit Delinda Bisha së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin "Thumb". Nga disa sekuenca të publikuar lidhur me
Spiropali xhelozohet nga intimiteti i letrave Rama-Basha dhe i dërgon mesazh Berishës (VIDEO) Elisa Spiropali i ka çuar një mesazh sot ish-kryeministrit Berisha pas deklaratës së opozita nuk do të lejojë zhvillimin
Fero shpreh publikisht dashurinë dhe xhelozinë ndaj Arbenitës (VIDEO) Para pak ditësh Fero dhe Arbenita e bënë të gjithë botën të mendonte se i kishin dhënë fund lidhjes së tyre. Mjaftoi një