999 rezultate për

xheloz

Nuk e linte Marinën të punonte? Reperi sqaron të vërtetën e xhelozisë së tepruar Ndër çiftet më të komentuar të faqeve rozë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po shijojnë disa ditë pushime në Dubai. Pas
"Ka xhelozi personale", koreografi i njohur tregon si ja "vuri vizën" Elvana për Arilenën (FOTO LAJM) Koreografi Tan Brama ka reaguar disa ditë pasi kanë shpërthyer polemikat pas ndarjes së çmimeve në Festivalin e 58 të Kë
Olsi Bylyku për të dashurën xheloze: Sherri 2-3 ditë keq fare (VIDEO) Olsi Bylyku ka qenë i ftuar në emisionin “Glamour” në Ora Neës, ku ka folur për karrierën e tij dhe jetën private. Ai
Kejvina Kthella bëhet xheloze dhe i prish makinën ish-it (VIDEO) Modelja shumë e komentuar dhe që tërheq gjithnjë vëmendjen, Kejvina Kthella ishte e ftuar në "Thumb", ku zbuloi shumë pë
Shpat Kasapi nuk gjen karar me femrat: Njëra xheloze, tjetra posesive Këngëtari shqiptar Shpat Kasapi ka rrëfyer së fundmi detaje nga jeta e tij personale dhe profesionale. I ftuar në “Wake
Shqiptari në Greqi i vë flakën gruas nga xhelozia Një ngjarje e rëndë ka ndodhur Greqi ku një shqiptar ka bërë një veprim të rëndë ndaj gruas së tij. Sipas mediave fqi
Gruaja nga Saranda që rifilloi të jetojë pas 20 vitesh xhelozi e dhunë Kur Entela Gjoni, drejtoresha e shoqatës “Jona” në Sarandë më tregoi pak historinë e Ninës, nuk e mohoj që prisja të tak
Xhelozia mes dy djemve të Sarës dhe Ledionit: Është një sfidë (FOTO LAJM) Sara Hoxha është bërë nënë për të dytën herë pak muaj më parë, me vogëlushin e saj, Roman. Ajo dhe e motra Lori Hoxha
De Biasi xheloz që la Shqipërinë e jo për stadiumin e ri, flet edhe Igli Tare Dueli me Francën në stadiumin e ri Air Albania pritet të bëjë bashkë në këtë impiant të gjithë emrat që kanë dhënë kontr
Shoqet e tallnin nga xhelozia se humbi peshë, çfarë u bën 31-vjeçarja (FOTO LAJM) Një grua që humbi 57 kilogramë brenda dy vitesh ka zbuluar se si miqtë e ngushtë “e tallnin” pasi u dobësua. Nicole C
Nëse partneri juaj është më shumë xheloz sesa duhet, ndoshta vuan nga këto sëmundje Xhelozia shpeshherë ndodh që i kalon caqet e normalitetit duke u kthyer në një sëmundje prandaj duhet të keni kujdes dhe
Vajza po kërcente në lokal, të dashurit i erren sytë dhe bën veprimin e papritur (VIDEO) Ky është momenti kur një i dashur xheloz hyn me shpejtësi në skenën e lokalit dhe godet me shkelm në kokë të dashurën e
"Ruaj burrin", Rezarta Shkurta xheloze, shihni ç'bën për Ermalin (FOTO LAJM) Prej vitesh biznesmenia Rezarta Shkurta është e lumtur në martesën me Ermal Hoxhën dhe çifti janë prindër të një vajze.
Ishte më e bukur, motra i merr jetën motrës nga xhelozia Një vajzë nga Rusia është dënuar me burg pasi vrau motrën e saj nga xhelozia. Elizaveta Dubrovina, 22-vjeçe, është dë
11 goditje, humb jetën moldavja që u qëllua nga i dashuri xheloz nga Shqipëria Ka humbur jetën një shtetase moldave që u qëllua me thikë në banesën e saj nga një shqiptar. Ngjarja ka ndodhur më 3
Gruaja e 'kaubojsit' një xheloze e tmerrshme: Kujdes se mos provoko! "Shko, por mos provoko”, ishte kjo porosia që i dha Valentina, bashkëshortit të saj Eduart Ndocaj përpara se ky i fundit
Shenjat zodiakale që jua bëjnë jetën më të vështirë me zilinë e tyre të lindur Zilia ndonjëherë lind me njeriun. Ajo në fakt konsiderohet një pasiguri dhe njerëzit duhet të përpiqen ta superojnë, poë
Ngjarja ndodhi për motive xhelozie, Policia sqaron vrasjen në Kavajë Ngjarja e rëndë që ka ndodhur ditën e sotme në Kavajë ka tronditur jo pak qytetin. Sipas p;olicisë ngjarja ka ndodhur
Xhelozia i errësoi sytë, djali shuan familjen e ish të dashurës Një ngjarje e rëndë ka përfshirë një familje në Austri. Pesë persona u vranë në Kitzbühel, një zonë e njohur për turistë
Burri xheloz më detyroi t’i çoj vjehrrës çarçafin për t’i vërtetuar virgjërinë I janë dashur plot 13 vite martesë mes dhunës fizike e psikologjike për të marrë vendimin që të divorcohej. Ka qenë një