999 rezultate për

xheloz

Sa xhelozë jeni, bazuar në shenjën e horoskopit Sipas astrologjisë, ka disa shenja zodiakale që kanë më shumë gjasa të jenë “mbytëse” dhe irracionale. Xhelozia lind
E përndiqte se ishte xheloz, Irini Qirjako zbulon publikisht sherrin me bashkëshortin (VIDEO) Irini Qirjako është rrëfyer në një intervistë pa korniza në emisionin "Mes Yjesh" në Ora News. Gazetari Sharka i ka k
Nuk shpëtojnë dot, kush janë 5 xhelozët e horoskopit Ndonjëherë, nuk është faji juaj që shpërtheni në skena të tmerrshme xhelozie, shpesh edhe pa asnjë arsye konkrete. E kan
Gruaja publikon video sensuale, Immobile bëhet xheloz (VIDEO) Periudha e izolimit të çiftit Imobile vazhdon të ekspozohet në rrjetet e tyre sociale, me sulmuesin e Lacios që luan vid
A është xheloze për Markun? Rudina jep përgjigjen epike Rudina Dembacaj ka treguar detaje të tjera për marrëdhënien me ish-deputetin Mark Frroku. Aktorja e njohur e humorit
"Jam xheloz për vajzën", Ilir Shaqiri një baba tipik shqiptar Balerini i njohur Ilir Shaqiri ishte në një lidhje direkte me emisionin "Ditë e re", nga shtëpia e tij në Romë, Itali, a
"Plasi" mes moderatoreve, Arbana s'ja le mangët Aulonës: Xheloze (FOTO LAJM) Pak ditë më parë një foto e Arbana Osmanit në plazh u sulmua jo pak nga ndjekësit të cilët e akuzonin moderatoren se ka
Nga xhelozia e Arbenitës te flirtet, Fero ''hap thesin'' (VIDEO) Fero dhe Arbenita po kalojnë ditët më të lumtura krah njëri-tjetrit dhe ndihen më të dashuruar se kurrë. Ata s’kanë n
Flet akoma me Aleksin, Rudina tregon a bëhet xheloz Marku (FOTO LAJM) Këto ditë aktorja Rudina Dembacaj i ka kushtuar një pjesë të mirë të kohës fansave të saj. Ajo iu ka kthyer përgjigje sh
Ish-banorja e Big Brother tregon se ka bërë "çmenduri" nga xhelozia (VIDEO) A je xheloz/e? Është një pyetje që na drejtohet shpesh. Pikërisht kjo temë është diskutuar këtë të shtunë në studion e “
Gruaja xheloze ka një kërkesë për bashkëshortin e saj: Hiq dorë nga pija! Marrëdhëniet në çift gjithmonë kanë ulje-ngritjet e tyre, pasi ndikojnë shumë faktorë siç është dashuria, por shpeshherë
E vrau për xhelozi, babai i Manjola Cukut tregon si nisi sherri mes çiftit Akoma nuk është harruar ngjarja e rëndë në Durrës ku Lulzim Cuku vrau bashkëshorten e tij Manjola Cuku në mënyrë makabre
Xhelozi mes Messit dhe Greizemann (VIDEO) Duket se situata te klubi i Barcelonës vazhdon të jetë e tensionuar. Kjo vihet re edhe tek marrëdhënia e Lionel Messit m
E ekzekutoi për xhelozi, detaje të reja nga krimi makabër në familjen Lika Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak para mesnatës së djeshme në Durrës ku bashkëshorti qëlloi për vdekje me thikë gruan e
E akuzojnë se e ka burrin xheloz, Almeda Abazi zbulon arsyen pse la aktrimin (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi, e cila është e martuar me aktorin turk Tolgahan Sayisman, ka ndërtuar jetën dhe karri
DËSHMIA/ Xheloze për vajzën? Nëna sarandiote: Gjeta burrin dhe vajzën me batanije Gjykata vendosi sot masën "Arrest me burg" për Elisabeta Mitën, nënën nga Saranda që u denoncua për dhunën ndaj vajzës 1
U bë xheloze? Nora reagon pas komenteve të nxehta të Robertit për Morenën (VIDEO) Komenti i Robert Berishës në videon e Morena Tarakut mori të gjithë vëmendjen së fundmi. Morena shfaqej shumë provokuese
Vëllai i Silva Turdiut: Nexhmije Hoxha ia futi xixat Enverit për fejesën, Veliaj xheloz si gruaja e diktatorit Dy ditët e fundit, disa gazeta e portale kanë botuar pjesë nga kujtimet në shumicë provokuese dhe ende me dogma komunist
Nuk e linte Marinën të punonte? Reperi sqaron të vërtetën e xhelozisë së tepruar Ndër çiftet më të komentuar të faqeve rozë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po shijojnë disa ditë pushime në Dubai. Pas
"Ka xhelozi personale", koreografi i njohur tregon si ja "vuri vizën" Elvana për Arilenën (FOTO LAJM) Koreografi Tan Brama ka reaguar disa ditë pasi kanë shpërthyer polemikat pas ndarjes së çmimeve në Festivalin e 58 të Kë