999 rezultate për

xheloz

Pozon me një vajzë tjetër, Tolgahan u përgjigjet ndjekësve: A bëhet xheloze Almeda (FOTO LAJM) Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një prej çifteve më të ëmbla të shoëbiz-it, që kanë rrëmbyer zemrat e publikut s
A do të bëhet xheloze Monika? Meta poston foton me bjonden e Arian Çanit (FOTO LAJM) Kreu i Shtetit Ilir Meta ka postuar një foto me Marinelën, "Sofinë" e re të "Zonë e Lirë", te Arjani Çani. Por në fot
Shumë xheloze? Andrra tregon publikisht pse zihet më shumë me Sinain (FOTO LAJM) Me anë të disa pyetjeve në llogarinë e saj, partnerja e këngëtarit Sinan Hoxha, Andrra Destani ka zgjedhur të ndajë disa
Pozon me një vajzë tjetër, Tolgahan u përgjigjet ndjekësve: A bëhet xheloze Almeda (FOTO LAJM) Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një prej çifteve më të ëmbla të shoëbiz-it, që kanë rrëmbyer zemrat e publikut s
Arjani i sulet Shqipes: Je xheloze, tani që e ke sallamin për vete të shohim Karakteri i Shqipes gjithmonë është komentuar në studion e “PërPuthen” dhe nga publiku jashtë ekranit. Ata e kanë cilësu
Me skenar të frikshëm, kush janë shënjat më xheloze të horoskopit Demi Në vendin e parë të shenjave më xheloze të zodiakut është Demi. Të lindurit e kësaj shenje janë të fuqishëm dhe
Si të zbuloni nëse ish-in tuaj e ka marrë malli për ju Marrëdhëniet nuk janë gjithmonë një vijë e drejtë. Shumicën e kohës jeta na mëson se është e kotë të ndjekësh udhëzimet
"Përkëdhelet me të gjithë djemtë", plas "xhelozia" në Përputhen (FOTO LAJM) Ana suprizoi jo pak me zgjedhjen e Gracianos në takim. Graciano është përshkruar si një tip i heshtur, e gjatë puntat
Klea xheloze? I ka përgatitur Elgitit një listë me vajza që s'do bashkëpunojë (FOTO LAJM) Çifti i njohur i shoëbiz-it, Klea Huta dhe Elgit Doda, ishte dje i ftuar në emisionin “E Diela Shqiptare”, ku rrëfeu dis
I çmendur nga xhelozia, shqiptari tenton të mbysë gruan me tel Policia italiane në Xhenova ka arrestuar një 47-vjeçar i cili tentoi të mbyste me një tel gruan e tij italiane. Siç r
Sa xhelozë jeni, bazuar në shenjën e horoskopit Sipas astrologjisë, ka disa shenja zodiakale që kanë më shumë gjasa të jenë “mbytëse” dhe irracionale. Xhelozia lind
2 gra dhe 7 fëmijë, njihuni me shqiptarin e lumtur nga Peshkopia: Nuk janë xheloze! Kjo është historia e pazakontë e Iliaz Laskaj nga Peshkopia, i cili në vitin 2001 Iliazi u martua me Anifën, por në viti
E kanë zilinë e lindur! Ruhuni nga keto shenja horoskopi Zilia ndonjëherë lind me njeriun. Ajo në fakt konsiderohet një pasiguri dhe njerëzit duhet të përpiqen ta superojnë, poë
U bë xheloz, shqiptari godet me thikë të riun grek në mes të plazhit Një i ri grek ishte në plazh me miqtë e tij, kur shpërtheu një debat me autorin e krimit para syve të një gruaje dhe shp
Xhemi Shehu në pushime me Orindën, Arbana nuk fsheh xhelozinë (FOTO LAJM) Së fundmi moderatoret Xhemi Shehu dhe Orinda Huta kanë zgjedhur të pushojnë së bashku në jug të Shqipërisë ku dhe fotot
Xheloz i madh, si reagon Romeo kur Jonidës i pëlqen një djalë tjetër (VIDEO) Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë ndër çiftet më simpatike të shoëbiz-it shqiptar. Çifti i njohur e bëri publike ro
HOROSKOPI/ Do të çliroheni nga disa zakone të këqija të së kaluarës si xhelozia Dashi Do të çliroheni nga disa zakone të këqija të së kaluarës si egoizmi apo xhelozia. Ka gjasa që një problem i juaj
Vështrime xheloze, shkrepjet e sikletshme që kanë turpëruar këta njerëz (FOTO LAJM) Njerëzit janë mjaft të çuditshëm dhe shpesh gjenden në situata të sikletshme. Mirëpo, ata harrojnë që diku mund të j
Sabri Fejzullahu tregon pengun e madh në jetë: Ndalova gruan nga xhelozia Sabri Fejzullahu u shpreh se bashkëshortja e tij kishte një zë shumë të mirë por ishte e bukur dhe kishte frikë mos ia m
Zbulohen detajet tronditëse: 58 vjeçari në Pejë dyshohet se vrau 16 vjeçaren për shkak të xhelozisë (VIDEO) Sot ka ndodhur një vrasje e dyfishtë në fshatin Vitomiricë të Pejës. Dyshohet se 58 vjeçari e ka dërguar një 16 vjeça